Jak skonfigurować portfel do płatności Bitcoin?

bitcoin
J2T Trade

Zanim zaczniesz korzystać z jakiejkolwiek kryptowaluty, musisz założyć portfel do jej przechowywania. Portfel pomieści wszystkie Twoje kryptowaluty oraz klucze prywatne i publiczne, które udowodnią, że kryptowaluta należy do Ciebie.

Wiele osób uważa, że stworzenie portfela kryptograficznego to złożone i długotrwałe zadanie. Dlatego nawet nie próbują tego robić, nawet jeśli chcą. Nie jest to jednak wcale skomplikowane i nie zajmie dużo czasu.

Pokażemy Ci, jak łatwo założyć portfel do płatności bitcoinami. Ale zanim to zrobimy, rzućmy okiem na to, co możesz kupić za Bitcoiny, abyś mógł zdecydować, czy założenie portfela jest w ogóle warte twojego czasu i wysiłku.

Co można kupić za Bitcoin?

Jednym z najbardziej zaskakujących produktów, które możesz kupić za Bitcoin, jest samochód. Niektóre salony samochodowe, takie jak BitCars i AutoCoinCars, umożliwiają zakup samochodu za Bitcoiny w całości. Możesz także uzyskać części samochodowe i inne produkty związane z samochodami.

FP Markets

Kolejnym przydatnym produktem, który możesz otrzymać, są karty podarunkowe. Firmy takie jak Amazon, eBay, Starbucks, Target i tysiące innych umożliwiają klientom otrzymywanie kart podarunkowych z różnymi kryptowalutami, w tym Bitcoinem.

Możesz także rezerwować loty i rezerwować zakwaterowanie za pomocą Bitcoin na niektórych stronach turystycznych. Witryny podróżnicze, które umożliwiają płatności Bitcoinami, nie są zbyt popularne, ale nadal istnieją.

Co kupić gry lub skórki w grze i inne podobne produkty? Cóż, możesz to zrobić również z Bitcoinem, co jest całkiem fajne. Możesz kupować gry na Steam, Playstation i Xbox, kupować skórki i dokonywać innych zakupów w grach takich jak League of Legends, Minecraft, Roblox, PubG i innych.

Drogie zegarki, biżuteria i towary luksusowe są również dostępne dla użytkowników Bitcoin. Jeśli chcesz, możesz nawet kupić hosting dla swojej witryny. Aby dowiedzieć się, którzy najlepsi dostawcy usług hostingowych akceptują płatności Bitcoin, kliknij tutaj. *Uwaga: link ten prowadzi do strony internetowej w języku angielskim.

Podsumowując, istnieje dość szeroka gama produktów i usług, które można kupić całkowicie za pomocą Bitcoin. Jeśli więc podobają Ci się wymienione produkty, stworzenie portfela kryptograficznego z pewnością będzie warte wysiłku.

Jak stworzyć portfel kryptowalut?

A teraz przejdźmy do interesów. Możesz utworzyć portfel kryptograficzny, wykonując następujące cztery kroki:

  1. Wybierz typ portfela kryptograficznego, który najbardziej Ci odpowiada.
  2. Załóż konto i pobierz odpowiednie oprogramowanie lub kup potrzebne urządzenie.
  3. Skonfiguruj zabezpieczenia konta i urządzenia.
  4. Kup kryptowalutę, przenieś ją z innego portfela lub wymień.

I to wszystko. To wszystko, co musisz zrobić. Jednak proces tworzenia portfela zależy również od tego, jaki typ portfela kryptograficznego otrzymasz. Przeprowadzimy Cię przez różne typy i procesy ich konfiguracji.

Rodzaje portfeli kryptograficznych

Istnieją trzy podstawowe rodzaje portfeli:

  1. Portfel oprogramowania (gorący portfel) – ten portfel przechowuje Twoje monety na Twoim urządzeniu. Aby go skonfigurować, musisz wybrać aplikację portfela i pobrać ją na swój telefon lub komputer. Następnie utwórz konto i skonfiguruj hasło lub rozpoznawanie twarzy. Następnie musisz utworzyć fazę odzyskiwania i będziesz gotowy do pracy.
  2. Portfel sprzętowy (zimny portfel) – dzięki temu portfelowi Twoje monety będą przechowywane na fizycznym urządzeniu, które możesz podłączyć do telefonu lub komputera. Jest to odpowiednie dla tych, którzy chcą przechowywać swoje dane w trybie offline, i jest bezpieczniejsze niż gorące portfele. Aby go skonfigurować, musisz kupić sprzęt online lub w sklepach takich jak Walmart lub Best Buy. Następnie musisz utworzyć kod PIN i pobrać wymagane oprogramowanie. Następnie musisz podłączyć sprzęt do telefonu lub komputera za pomocą kabla USB, Wi-Fi lub kodu QR.
  3. Portfel depozytowy (portfel hostowany) – portfelem tego typu zarządza zewnętrzny dostawca. Platforma, którą wybierzesz do zarządzania swoim portfelem, pozwoli Ci przechowywać monety bezpośrednio na giełdzie. Jest to więc świetne rozwiązanie dla początkujących. Aby to skonfigurować, musisz znaleźć niezawodną platformę i utworzyć konto. Konto, które utworzysz, będzie działać jako Twój portfel, a firma będzie zarządzać wszystkim innym.

Bez względu na to, jaki typ portfela wybierzesz, możesz go używać do wszystkich rodzajów kryptowalut, nie tylko Bitcoin. Dzięki temu będziesz mógł kupić wszystko, na co masz ochotę. Ale zanim to zrobisz, przeczytaj rzetelną analizę kryptograficzną , aby wiedzieć, które monety są warte inwestycji.

Końcowe przemyślenia

Jak widać, założenie portfela kryptograficznego do płatności Bitcoin jest dość proste. Wszystko, co musisz zrobić, to wybrać typ portfela, który najbardziej Ci odpowiada i wykonać kilka podstawowych kroków, aby go skonfigurować. Wtedy będziesz mógł kupić dowolny rodzaj kryptowaluty.

Ostatnio widzimy, że Bitcoin radzi sobie całkiem nieźle w porównaniu z innymi dostępnymi kryptowalutami, biorąc pod uwagę, jak niestabilny jest rynek kryptowalut. Można więc śmiało powiedzieć, że jest to całkiem dobra inwestycja.

Jednak nawet Bitcoin może nas zaskoczyć w najmniej oczekiwanym momencie. Istnieje wiele analiz przeprowadzonych przez ekspertów na temat tego, jaka będzie przyszłość Bitcoina. Tak więc przed zakupem Bitcoinów możesz je sprawdzić, aby upewnić się, że kupujesz we właściwym czasie.

To koniec tego artykułu, ale dopiero początek Twojej przygody z rynkami finansowymi. Przed Tobą długa droga, ale lepiej w pierwszej kolejności poćwiczyć. Rachunek demonstracyjny to najlepszy sposób, aby przetestować zdobytą wiedzę w praktyce. Otwórz bezpłatne konto demo z wirtualnymi pieniędzmi już dziś!

OTWIERAM KONTO DEMO

ŹRÓDŁOArtykuł sponsorowany
Trader's Area
Trader's Area tworzymy z pasji do rynków finansowych i tradingu online. Tym zajmujemy się na co dzień i w tym jesteśmy najlepsi. Nasz cel jest jasny – dostarczyć Ci najbardziej sprawdzonych narzędzi, które wykorzystasz w swoim tradingu. Mamy nadzieję, że zainspirujemy Cię, uwolnimy Twój potencjał i przyczynimy się do Twojego sukcesu w inwestowaniu na rynkach finansowych. Wierzymy, że dzięki tradingowi online będziesz w stanie zrealizować swoje marzenia i wyznaczone cele.