Czwarty największy bank na Węgrzech – MKB Bank – inwestuje w portfel kryptograficzny Amon

Materiał prasowy Amon

3080
J2T Trade

Amon – portfel kryptograficzny wykorzystujący sztuczną inteligencję (AI) do optymalizacji wydatków użytkowników, otrzymał nową rundę finansowania z MKB Bank – jednego z największych banków na Węgrzech.

Bank nabędzie 3% akcji i w marcu tego roku zaprosi Amon do udziału w programie akceleracji. Portfel Amon nie tylko oferuje system AI, ale jest rozwiązaniem „wszystko w jednym”, w którym użytkownicy mogą przechowywać, wymieniać, wydawać, inwestować i pożyczać kryptowaluty i tradycyjne waluty.

Amon

Na początku stycznia zespół Amon uczestniczył w trzydniowym intensywnym programie selekcji wraz z innymi firmami z branży fintech i blockchain. Amon został wybrany jako jedno z najbardziej innowacyjnych rozwiązań w obszarze wirtualnych portfeli.

FP Markets

MKB Bank udzieli wsparcia przy pozyskiwaniu licencji, potencjalnych nowych produktów, bezpieczeństwa IT i wielu innych. Fintechlab ma również dobre kontakty z regulatorami Narodowego Banku Węgier, aby szybko poruszać się na rynku węgierskim. Amon współpracuje również z czołowymi firmami, takimi jak Celsius.network, Pumapay.io oraz Daneel.io.

Amon – Co Musisz Wiedzieć

Amon i MKB Bank

Amon jest łącznikiem pomiędzy kryptowalutami, a tradycyjnymi walutami. Stworzony jako pierwsza inteligentna karta kryptograficzna, portfel Amon jest zasilany przez potężny system AI, który pomaga użytkownikom efektywnie wydawać wirtualne i tradycyjne aktywa. Portfel Amon to rozwiązanie all in one, które pozwala użytkownikom przechowywać, wydawać, inwestować, wymieniać oraz pożyczać zarówno waluty cyfrowe, jak i tradycyjne.

Amon z sukcesem pozyskał 1,5 miliona dolarów podczas ICO w 2018 roku i uruchomił swój portfel 10 miesięcy temu. Od tego czasu Amon zintegrował różne produkty w portfelu i będzie nadal łączył cyfrowe i tradycyjne waluty ze swoimi rozwiązaniami.

MKB Bank i MKB Fintechlab

MKB Bank jest czwartym co do wielkości bankiem komercyjnym na Węgrzech. Historia MKB BANK jest jedną z najdłuższych wśród instytucji finansowych Węgier. Dzięki szerokiej ofercie usług i produktów bankowych, bank przyczynia się do sukcesu biznesowego swoich klientów detalicznych i korporacyjnych, a także do wzrostu ogólnych osiągnięć węgierskiej gospodarki.

MKB Bank należy do pionierów węgierskich instytucji finansowych w cyfryzacji bankowości. Jako pierwszy spośród największych banków wprowadził Mobilbank MKB, który stał się jedną z najpopularniejszych aplikacji bankowych – dzięki ciągłym innowacjom, mobilnej aplikacji do płatności MKB PAY oraz usłudze otwierania kont online.

W 2017 r. MKB Bank założył i prowadzi MKB Fintechlab, pierwszy węgierski program inkubacji fintech wspierający projekty fintech startupów. Grupa MKB posiada firmy, które odgrywają znaczącą rolę w wielu dziedzinach gospodarki m.in. w leasingu pojazdów i maszyn rolniczych MKB Euroleasing; w usługach konsultacyjnych związanych z aplikacjami unijnymi MKB Consulting, czy w zarządzaniu inwestycjami MKB Alapkezelő.

To koniec tego artykułu, ale dopiero początek Twojej przygody z rynkami finansowymi. Przed Tobą długa droga, ale lepiej w pierwszej kolejności poćwiczyć. Rachunek demonstracyjny to najlepszy sposób, aby przetestować zdobytą wiedzę w praktyce. Otwórz bezpłatne konto demo z wirtualnymi pieniędzmi już dziś!

OTWIERAM KONTO DEMO

Trader's Area
Trader's Area tworzymy z pasji do rynków finansowych i tradingu online. Tym zajmujemy się na co dzień i w tym jesteśmy najlepsi. Nasz cel jest jasny – dostarczyć Ci najbardziej sprawdzonych narzędzi, które wykorzystasz w swoim tradingu. Mamy nadzieję, że zainspirujemy Cię, uwolnimy Twój potencjał i przyczynimy się do Twojego sukcesu w inwestowaniu na rynkach finansowych. Wierzymy, że dzięki tradingowi online będziesz w stanie zrealizować swoje marzenia i wyznaczone cele.