Amon – sprzedaż tokenów AMN w publicznym ICO

Materiał prasowy Amon

Amon
J2T Trade

Amon zapowiada sprzedaż swoich tokenów dla uruchamianego w najbliższym czasie portfela kryptowalut, który wykorzystywać będzie unikalną kartę płatniczą korzystającą ze sztucznej inteligencji (AI), która ma zapewnić użytkownikowi najlepsze wykorzystanie swojego portfela przy każdej dokonanej transakcji. Zgodnie z informacjami w whitepaper, jest to jedyna platforma umożliwiająca użytkownikom wykorzystanie ich najbardziej wartościowych kryptowalut w zakupach w czasie rzeczywistym.

Amon

Aktualnie prowadzone jest publiczne ICO w którym oferowane są tokeny Amon (AMN) w cenie 1 AMN = 0.05 USD. Sprzedaż tokenów Amon przyniosła dotychczas ponad 3 miliony USD. Wszyscy, którzy chcą wnieść swój wkład mogą dołączyć z bonusem w wysokości 15%.

Posiadacze karty Amon będą mieli wybór spośród trzech możliwości dokonania zakupu. Najprostszym sposobem będzie poinstruowanie portfela, aby umożliwiał płatności za pomocą jednej waluty (przykładowo, osoba zainteresowana wyłącznie płatnościami w Bitcoin). Drugą opcją będzie osobisty wybór, którą walutą zapłacić podczas transakcji kartą Amon. Trzeci sposób angażuje unikalny System Sztucznej Inteligencji Amon – Amon Artificial Intelligence System (AAIS), który wybierze za nas w czasie rzeczywistym najlepszą walutę dla realizacji danej transakcji.

FP Markets

Amon aplikacja

Whitepaper Amon przedstawia jako przykład scenariusz zakupu kawy z wykorzystaniem karty Amon. Algorytm AAIS przeanalizuje portfel kryptowalutowy użytkownika i zdecyduje o wyborze najbardziej pożądanej kryptowaluty, biorąc pod uwagę czynniki takie jak dane historyczne czy profil ryzyka użytkownika. Algorytm zaprezentuje użytkownikowi kryptowalutę o najwyższej wartości w danym momencie. Następnie, użytkownik będzie mógł zadecydować czy zaakceptować sugestię, czy wybrać inną kryptowalutę do zakupu kawy.

Amon – współpraca

W kwestiach bezpieczeństwa, Amon nawiązał współpracę z firmą wyspecjalizowaną w platformach chmurowych Ixonn oraz audytach prowadzonych przez Econocom Group. Amon jest również partnerem Daneel, firmy prowadzącej przeszukiwania sieci w celu wsparcia traderów w podejmowanych decyzjach inwestycyjnych, jak również CognitionBox, firmy wyspecjalizowanej w algorytmach transakcyjnych, która wsparła stworzenie AAIS. Amon ponadto szczyci się, że pozostawia konkurencję daleko w tyle, dzięki obsłudze klienta 24/7 na poziomie 'premium’, której zdecydowanie brakuje w całej branży kryptowalutowej.

Wybiegając do przodu, Amon planuje zaprezentować publicznie portfel Amon w Q2 2018 roku, a następnie otrzymać licencję pieniądza elektronicznego i decentralizacji portfela w Q3. Plany dotyczące uzyskanie udziału w rynku w pierwszym roku działania zakładają uzyskanie 3%, 5% lub 7% (odpowiednio scenariusze pesymistyczny, realistyczny, optymistyczny).

Amon

Zespół stojący za Amon posiada zróżnicowaną historię i doświadczenie. Czterej współzałożyciele Amon pochodzą z Włoch i Australii, podczas gdy pozostali członkowie zespołu pochodzą z Francji, Hiszpanii, Ukrainy i Stanów Zjednoczonych. CEO Daniele Izzo wcześniej współzałożył inną platformę, poświęconą rynkowi usług prawnych, AvvocatoFlash, z pozostałymi dwoma włoskimi współzałożycielami Amon, Valerio Sudrio (CMO) oraz Cristian Izzo (CTO). AvvocatoFlash osiągnął znaczny sukces we Włoszech, z ponad 5000 prawnikami zaangażowanymi w projekt oraz obsługą ponad 20 000 spraw prawnych rocznie.

To koniec tego artykułu, ale dopiero początek Twojej przygody z rynkami finansowymi. Przed Tobą długa droga, ale lepiej w pierwszej kolejności poćwiczyć. Rachunek demonstracyjny to najlepszy sposób, aby przetestować zdobytą wiedzę w praktyce. Otwórz bezpłatne konto demo z wirtualnymi pieniędzmi już dziś!

OTWIERAM KONTO DEMO

Trader's Area
Trader's Area tworzymy z pasji do rynków finansowych i tradingu online. Tym zajmujemy się na co dzień i w tym jesteśmy najlepsi. Nasz cel jest jasny – dostarczyć Ci najbardziej sprawdzonych narzędzi, które wykorzystasz w swoim tradingu. Mamy nadzieję, że zainspirujemy Cię, uwolnimy Twój potencjał i przyczynimy się do Twojego sukcesu w inwestowaniu na rynkach finansowych. Wierzymy, że dzięki tradingowi online będziesz w stanie zrealizować swoje marzenia i wyznaczone cele.