Trader’s Area patronem nowego wydania „Zawód inwestor giełdowy”

3497
Zawód inwestor giełdowy. Nowe ujęcie
J2T Trade

Trader’s Area został patronem medialnym nowego wydania bestsellerowej pozycji „Zawód inwestor giełdowy. Nowe ujęcie” autorstwa dr Alexandra Eldera, która od sierpnia dostępna jest w księgarni maklerska.pl.

Strategicznym partnerem wydania w języku polskim został X-Trade Brokers Dom Maklerski S.A. – jeden z największych brokerów Forex i CFD.

Zawód inwestor giełdowy. Nowe ujęcie

Zawód inwestor giełdowy

Najnowsze wydanie pozycji Eldera to najlepiej sprzedająca się książka giełdowa wszech czasów dostosowana do współczesnych rynków!

FP Markets

Zawód inwestor giełdowy. Nowe ujęcie omawia zdyscyplinowane podejścia do rynków. Zarządzanie kapitałem oraz systemy transakcyjne są tym, na co Alexander Elder kładzie szczególny nacisk.

Nowe wydanie wnosi więcej niż poprzednie książki autora. Zawód inwestor giełdowy opisuje dodatkowo asymetryczne obszary rynku, gdzie potencjał zysku wzrasta, a ryzyko straty maleje oraz skuteczność prowadzenia dziennika tradera.

Nowe ujęcie to też odświeżenie wizualne – kolorowe wykresy, prosty język i solidna dawka wiedzy.

Dr Alexander Elder

Alexander Elder to światowej sławy ekspert od analizy rynków finansowych i profesjonalny inwestor giełdowym. Dla wielu osób mylny może być jego stopień naukowy, gdyż zapewne pomyślą o finansach, ekonomii etc. Jednak Elder jest lekarzem psychiatrą.

Alexander Elder

Elder pochodzi z Rosji – urodził się w Leningradzie, wychowywał w Estonii, zamieszkał w USA, gdzie uzyskał azyl polityczny. W Ameryce pracował jako publicysta oraz redaktor The Psychiatric Times.

Alexander Elder związany jest od końca lat 80-tych XX wieku z rynkami finansowymi. Jako trader założył firmę szkoleniową dla inwestorów Financial Trading Seminars Inc.

W analizie technicznej pozostawił po sobie ślad, tworząc m.in. wskaźnik Force Index oraz Bulls and Bears Power, natomiast na karty inwestycyjnej historii wpisał się tworząc artykułu, recenzje i analizy.

Pozycja Zawód inwestor giełdowy będąca bestsellerem uczyniła Eldera sławnym również wśród osób nie związanych z inwestowaniem na rynkach finansowych.

Tylko w Księgarni Maklerska!

Już teraz zamów najnowsze wydanie książki, która zmieniła postrzeganie wielu inwestorów. Zawód inwestor giełdowy. Nowe ujęcie dostępne jest tylko w księgarni Maklerska w cenie 89 PLN.

Przejdź do księgarni Maklerska


 

To koniec tego artykułu, ale dopiero początek Twojej przygody z rynkami finansowymi. Przed Tobą długa droga, ale lepiej w pierwszej kolejności poćwiczyć. Rachunek demonstracyjny to najlepszy sposób, aby przetestować zdobytą wiedzę w praktyce. Otwórz bezpłatne konto demo z wirtualnymi pieniędzmi już dziś!

OTWIERAM KONTO DEMO

Trader's Area
Trader's Area tworzymy z pasji do rynków finansowych i tradingu online. Tym zajmujemy się na co dzień i w tym jesteśmy najlepsi. Nasz cel jest jasny – dostarczyć Ci najbardziej sprawdzonych narzędzi, które wykorzystasz w swoim tradingu. Mamy nadzieję, że zainspirujemy Cię, uwolnimy Twój potencjał i przyczynimy się do Twojego sukcesu w inwestowaniu na rynkach finansowych. Wierzymy, że dzięki tradingowi online będziesz w stanie zrealizować swoje marzenia i wyznaczone cele.