Promocja „Analiza Techniczna Rynków Finansowych” John J. Murphy od Admiral Markets

Analiza Techniczna Rynków Finansowych

„Analiza Techniczna Rynków Finansowych” autorstwa Johna J. Murphy to obowiązkowa pozycja w biblioteczce każdego inwestora. Niezależnie od tego, czy inwestujesz w akcje, kontrakty terminowe, waluty czy surowce, „Analiza Techniczna Rynków Finansowych” to książka, którą koniecznie powinieneś przeczytać. Nie bez przyczyny została ona bowiem nazwana „biblią analizy technicznej”.

Analiza Techniczna Rynków Finansowych

Lektura tej książki pozwoli Ci poznać podstawy analizy technicznej oraz usystematyzować wiedzę, którą aktualnie posiadasz. Dowiesz się, czym jest Teoria Dowa i co ma wspólnego ze współczesną analizą techniczną, poznasz japońskie techniki analizy wykresów oraz Teorię Fal Elliotta. Przeczytasz czym są wskaźniki analizy technicznej i jak je interpretować oraz jak w praktyce wykorzystać informacje płynące z formacji kontynuacji i odwrócenia trendu.

Przeczytaj recenzję tej książki.

FP Markets

Na całym świecie „Analiza Techniczna Rynków Finansowych” autorstwa Johna J. Murphy sprzedała się w setkach tysięcy egzemplarzy. Najnowsze wydanie to koszt 129 PLN, ale pozycję tę możesz otrzymać bezpłatnie biorąc udział w promocji organizowanej przez Admiral Markets!

ODBIERZ KSIĄŻKĘ

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O ADMIRAL MARKETS

Trader's Area
Trader's Area tworzymy z pasji do rynków finansowych i tradingu online. Tym zajmujemy się na co dzień i w tym jesteśmy najlepsi. Nasz cel jest jasny – dostarczyć Ci najbardziej sprawdzonych narzędzi, które wykorzystasz w swoim tradingu. Mamy nadzieję, że zainspirujemy Cię, uwolnimy Twój potencjał i przyczynimy się do Twojego sukcesu w inwestowaniu na rynkach finansowych. Wierzymy, że dzięki tradingowi online będziesz w stanie zrealizować swoje marzenia i wyznaczone cele.