Trader’s Area patronem nowego wydania „Analizy Technicznej Rynków Finansowych” John’a Murphy’ego

Analiza Techniczna Rynków Finansowych
J2T Trade

Analiza techniczna to bardzo ważny aspekt tradingu i inwestowania w dzisiejszych czasach. Analiza techniczna pozwala prognozować przyszłe ruchy ceny instrumentów finansowych na podstawie ich przeszłych ruchów. Odbywa się to oczywiście z pomocą wszelkiego rodzaju metod prezentacji wykresów, formacji, wskaźników, poziomów i wielu wielu innych, często trudnych do rozszyfrowania narzędzi.

Moglibyśmy się założyć, że prawdopodobnie 99% polskich traderów, zapytanych o polecenie książki odnośnie analizy technicznej, bez wahania wskazałoby na pozycję „Analiza Techniczna Rynków Finansowych” John’a J. Murphy’ego. I mają rację, gdyż jest to swego rodzaju encyklopedia poświęcona zagadnieniom technicznego podejścia do analizy wykresów instrumentów finansowych. I proszę nam wierzyć, że słowo encyklopedia nie jest przesadą, gdyż zarówno zakres zagadnień analizy technicznej poruszony przez Murphy’ego jak również objętość tej pozycji (blisko 450 stron), świadczy to tym, że mamy do czynienia z prawdziwym zbiorem wiedzy z zakresu AT.

Trader’s Area partnerem nowego wydania biblii analizy technicznej

Przejdźmy zatem do sedna. Miło nam poinformować, że portal Trader’s Area został patronem najnowszego wydania książki „Analiza Techniczna Rynków Finansowych” autorstwa John’a J. Murphy’ego. Jest to dla nas zaszczyt uczestniczyć w promowaniu tej pozycji, która dla wielu traderów na świecie stała się inspiracją do tego, aby rozpocząć handel na rynkach finansowych z wykorzystaniem analizy technicznej.

Analiza Techniczna Rynków Finansowych

FP Markets

Nieskromnie powiemy, że po krótkiej rozmowie w naszej redakcji, każdy z nas w sposób pozytywny odniósł się do tej pozycji, wskazując, że potrafi ona inspirować i skłania do testowania nowych narzędzi analizy technicznej. Wszyscy wiem, że tak naprawdę liczy się droga a nie cel. Tutaj drogę uprzyjemnia nam Murphy wskazując na interesujące zagadnienia AT, które pobudzają w nas chęć tworzenia nowych systemów handlu i strategii. Oczywiści mamy z tyłu głowy cel, którym jest zarabianie na rynkach, ale żeby go osiągnąć musimy być bardzo uważni po drodze.

W naszych artykułach bardzo często opisujemy aspekty analizy technicznej, tym bardziej jest nam miło, że możemy być patronem nowego wydania „Analizy Technicznej Rynków Finansowych„.

John J. Murphy

Oczywiście nie możemy nie wspomnieć o samym autorze. John Murphy to niewątpliwie ikona analizy technicznej. Człowiek, który rozpowszechnił techniczne podejście do analizy wykresów wśród traderów na całym świecie.

John J. Murphy

Murphy urodził się w 1943 roku w USA i posiada ponad czterdziestoletnie doświadczenie w analizie rynków. Przez wiele lat pojawiał się m.in. w takich telewizjach jak Bloomberg i CNN, a przez 7 lat współpracował jako analityk z CNBC. W 1992 roku otrzymał od IFTA (The International Federation of Technical Analysts) nagrodę za wybitny wkład w globalną analizę techniczną, a w 2002 roku odebrał nagrodę przyznawaną przez MTA (Market Technicians Association). John J. Murphy jest autorem wielu wspaniałych pozycji dotyczących inwestowania, w tym pozycji „Analiza Techniczna Rynków Finansowych” (angielski tytuł „Technical Analysis of the Financial Markets„), która ujrzała światło dzienne w roku 1999.

Gdzie nabyć książkę „Analiza Techniczna Rynków Finansowych”?

Księgarnia Maklerska.pl od wielu lat wydaje i promuje najważniejsze tytuły związane z szeroko rozumianymi finansami. Tym razem spod jej strzechy wyszła nowa edycja książki Murphy’ego, której wydanie wsparł Admiral Markets – jeden z czołowych brokerów rynku Forex i CFD.

Analiza Techniczna Rynków Finansowych jest pozycją obowiązkową w biblioteczce każdego inwestora i bestsellerem na skalę światową. To praktyczna wiedza w najlepszym wydaniu.

Andrzej Tomczyk
dyrektor zarządzający, Admiral Markets

Nowe wydanie książki Murphy’ego jest oczywiście do nabycia w księgarni Maklerska.pl, a jej koszt to 129 PLN. Proszę nam wierzyć, że książka ta jest warta każdej wydanej złotówki. Jednocześnie zapraszamy na oficjalną stronę nowego wydania „Analizy Technicznej Rynków Finansowych„, na której znajdziesz m.in. fragmenty książki, spis treści oraz informacje o partnerach nowego wydania.

Wiem, że lektura tej pozycji będzie przyjemna, dlatego życzymy, aby wykorzystanie poznanych narzędzi analizy technicznej przynosiło tylko i wyłącznie zyski w handlu na rynkach finansowych.

To koniec tego artykułu, ale dopiero początek Twojej przygody z rynkami finansowymi. Przed Tobą długa droga, ale lepiej w pierwszej kolejności poćwiczyć. Rachunek demonstracyjny to najlepszy sposób, aby przetestować zdobytą wiedzę w praktyce. Otwórz bezpłatne konto demo z wirtualnymi pieniędzmi już dziś!

OTWIERAM KONTO DEMO

Trader's Area
Trader's Area tworzymy z pasji do rynków finansowych i tradingu online. Tym zajmujemy się na co dzień i w tym jesteśmy najlepsi. Nasz cel jest jasny – dostarczyć Ci najbardziej sprawdzonych narzędzi, które wykorzystasz w swoim tradingu. Mamy nadzieję, że zainspirujemy Cię, uwolnimy Twój potencjał i przyczynimy się do Twojego sukcesu w inwestowaniu na rynkach finansowych. Wierzymy, że dzięki tradingowi online będziesz w stanie zrealizować swoje marzenia i wyznaczone cele.