interAKCJE – mapa droga dla inwestora na 2021

438

Jak w 2021 roku zachowywać się będą światowe parkiety giełdowe i jak na ich tle wypadnie GPW? Na to i wiele innych pytań już 27 stycznia 2021 roku odpowiedzą Sobiesław Kozłowski oraz Krzysztof Ojczyk z Domu Maklerskiego Noble Securities podczas spotkania on-line „interAKCJE Live”, którego oficjalnym partnerem jest Comparic.

  • Najbliższe szkolenie on-line odbędzie się 27 stycznia br. o godz. 18:30.
  • Tematem przewodnim webinaru jest: Mapa drogowa dla Inwestora na 2021 r.
  • Przedstawiciele DM Noble Securities omówią cykle koniunkturalne na GPW, ryzyka związane z otoczeniem globalnym i lokalnym oraz podsumują wyniki doradcze za ostatni kwartał
  • Cykl spotkań interAKCJE prowadzony jest już od czterech lat, nieprzerwanie od 2016 roku.

interAKCJE

BIORĘ UDZIAŁ W WEBINARZE

interAKCJE Live – mapa droga dla inwestowa na 2021 rok

Podczas spotkania on-line Krzysztof Ojczyk, starszy analityk i Sobiesław Kozłowski, dyrektor departamentu analiz i doradztwa w Noble Securities, postarają się odpowiedzieć na pytania: czy 10-letni trend słabości rynków wschodzących dobiega końca, czy podważanie 10-letniej siły USD ma znaczenie, czy zmiana trendu na EUR jest istotna i co z tym CO2 i polityką klimatyczną? Zapomniany WIG20 czy silny sWIG80?

FP Markets

Pomysł stworzenia takiego cyklu narodził się jeszcze w 2016 roku i od tego czasu niezmiennie prowadzimy webinary raz na kwartał. Staramy się wybierać tematy, które są ważne, a także mogą być interesujące dla inwestorów. Tym bardziej cieszy nas fakt, że znany na rynku finansowym portal Comparic docenił nasze szkolenia i został partnerem tych wydarzeń – mówi Eliza Dąbrowska, dyrektor do spraw rozwoju usługi doradztwa inwestycyjnego w Noble Securities S.A.

Agenda webinaru interAKCJE

  • Cykl koniunkturalny na GPW: czy WIG wyjdzie na nowe kilkuletnie maksimum? – Czy cykl Kitchina ma znaczenie oraz inne historyczne zależności na GPW.
  • Otoczenie globalne – szanse i zagrożenia.
  • Otoczenie lokalne – szanse i zagrożenia.
  • Skuteczność na tle konkurencji – portfele Noble Securities w Gazeta Giełdy i Inwestorów „Parkiet” w 2020 r.
  • Zachowanie indeksu rekomendacji DDI – podsumowanie wyników doradztwa po IV kwartale 2020 r.
  • Pytania i odpowiedzi.

Zarejestruj się już teraz

Trader's Area
Trader's Area tworzymy z pasji do rynków finansowych i tradingu online. Tym zajmujemy się na co dzień i w tym jesteśmy najlepsi. Nasz cel jest jasny – dostarczyć Ci najbardziej sprawdzonych narzędzi, które wykorzystasz w swoim tradingu. Mamy nadzieję, że zainspirujemy Cię, uwolnimy Twój potencjał i przyczynimy się do Twojego sukcesu w inwestowaniu na rynkach finansowych. Wierzymy, że dzięki tradingowi online będziesz w stanie zrealizować swoje marzenia i wyznaczone cele.