Debiut Revenue Coin. Pierwszy na świecie token przychodowy

13 grudnia o godzinie 20:00 odbędzie się listing tokenów RVC na giełdzie PancakeSwap

Revenue Coin
J2T Trade

Wraz z rozwojem społeczeństwa coraz więcej osób jest chętnych inwestować w szybko skalujące się firmy. Choć przeciętny człowiek ma dziś setki razy więcej możliwości inwestycyjnych niż kiedykolwiek wcześniej, to wciąż najciekawsze i najbardziej opłacalne oferty dostępne są tylko dla dużych funduszy, inwestorów instytucjonalnych i kwalifikowanych. Revenue Capital wraz z tokenem RVC rozwiązuje ten problem, tworząc jedną platformę inwestycyjną dla wszystkich, łącząc kapitał i pozwalając na niedostępne wcześniej korzyści.

  • Osoby zainteresowane nabyciem tokena muszą zarejestrować się na giełdzie PancakeSwap
  • Wartość tokena RVC zależy bezpośrednio od jakości projektów w portfelu Revenue, więc znajdują się w nim tylko najlepsi z najlepszych
  • Podaż RVC na rynku systematycznie spada ze względu na comiesięczny wykup i spalanie tokenów
  • Dowiedz się więcej na revenuecoin.io

Rdzeniem ekosystemu jest Revenue Coin (RVC), wokół którego budowana jest dochodowa struktura

To właśnie takie podejście zapewniło niesamowity sukces The DAO i wielu innym podobnym organizacjom. Jednak Revenue Capital nie poprzestał na funduszu inwestycyjnym, zamieniając się w ekosystem produktów dla inwestorów dając multum korzyści posiadaczom ich tokena.

Ekosystem Revenue Capital tworzy silną społeczność inwestorów i założycieli, dzięki której wybrane firmy są finansowane i wspierane bez nabywania jakichkolwiek udziałów kapitałowych lub własnościowych. Takie podejście pomaga startupom o wysokim potencjale osiągnąć ich cele bez poświęcania interesów założycieli i celów długoterminowych, jednocześnie znacznie zwiększając ich wycenę.

FP Markets

Rdzeniem ekosystemu jest Revenue Coin „RVC”, wokół którego budowana jest dochodowa struktura i to właśnie on jest biletem wstępu do „Revenue” dla szerokiego grona odbiorców. Revenue Coin to token BEP-20 i daje użytkownikowi szereg korzyści:

  • Prawa wyborcze. Posiadacze Revenue Coin mają wpływ na decyzje, które kolejne, perspektywiczne projekty otrzymają dofinansowanie z Revenue Capital.
  • Funkcja płatności. Kryptowaluta RVC będzie istnieć jako wewnętrzny środek płatniczy w ekosystemie Revenue Capital.
  • Produkty „ukryte”. Tylko posiadacze Revenue Coin będą mogli uzyskać dostęp do specjalnych ofert nowych produktów, unikalnych konfiguracji lub ofert cenowych istniejących produktów.
  • Płynność i zamienność. Revenue Coin będzie notowana na głównych scentralizowanych i zdecentralizowanych giełdach kryptowalut, gwarantując ich wymienialność z innymi walutami.

Strategia inwestowania w różne obiecujące startupy zgodnie z głosami wszystkich członków społeczności zapewnia stały wzrost tokena RVC, ponieważ kapitał stojący za monetą rośnie wraz z każdym udanym projektem.

Wartość tokena RVC

Wartość tokena RVC zależy bezpośrednio od jakości projektów w portfelu Revenue, więc znajdują się w nim tylko najlepsi z najlepszych. Niektóre z tych projektów, które otrzymały pomoc rozwojową dzięki inwestycjom funduszu venture to:

  • Exeria — pomaga bezpiecznie poruszać się po świecie inwestycji. Umożliwia korzystanie z botów i zaawansowanych narzędzi handlowych na giełdach forex, cfd, kryptowalut i akcji.
  • SkyRocket — społeczność inwestorów, którzy inwestują korzystając z profesjonalnych narzędzi handlowych.

Mechanika deflacyjna jest równie ważnym narzędziem tworzenia wartości dla tokena RVC. Podaż RVC na rynku spada ze względu na comiesięczny wykup i spalanie tokenów, do czego zobligowane są firmy z ekosystemu Revenue Capital przeznaczając na ten cel nawet 10% swoich przychodów. Dodatkowo czasowe zablokowanie RVC posiadanego przez zespół i największych inwestorów zabezpiecza go przed nagłymi spadkami cen.

To koniec tego artykułu, ale dopiero początek Twojej przygody z rynkami finansowymi. Przed Tobą długa droga, ale lepiej w pierwszej kolejności poćwiczyć. Rachunek demonstracyjny to najlepszy sposób, aby przetestować zdobytą wiedzę w praktyce. Otwórz bezpłatne konto demo z wirtualnymi pieniędzmi już dziś!

OTWIERAM KONTO DEMO

Trader's Area
Trader's Area tworzymy z pasji do rynków finansowych i tradingu online. Tym zajmujemy się na co dzień i w tym jesteśmy najlepsi. Nasz cel jest jasny – dostarczyć Ci najbardziej sprawdzonych narzędzi, które wykorzystasz w swoim tradingu. Mamy nadzieję, że zainspirujemy Cię, uwolnimy Twój potencjał i przyczynimy się do Twojego sukcesu w inwestowaniu na rynkach finansowych. Wierzymy, że dzięki tradingowi online będziesz w stanie zrealizować swoje marzenia i wyznaczone cele.