Zetly wiąże się z Synapse Network

Firma Zetly budująca cyfrową platformę ALL-IN-ONE integrującą rynek sportu, zawarła strategiczne partnerstwo technologiczne z Synapse Network. Dzięki temu rozwój na dużą skalę projektu Zetly, który tworzy unikalny ekosystem i rynek tokenów klubowych, NFT, sportowych pamiątek i cyfrowego portfela, będzie dużo bardziej transparenty i stabilny.

ZetlyZetly zawarło strategiczne partnerstwo technologiczne z Synapse Network. Partnerstwo przewiduje współpracę w obszarze pozyskiwania funduszy, marketingu oraz wsparcie technologiczne dla Zetly. W ramach współpracy Synapse przygotuje opracowywane przez Zetly projekt do IDO, czyli Initial Dex Offering (faza public). Rozwiązania jakie proponuje Synapse Network, w tym infrastruktura sieciowa oraz monitorowanie dystrybucji tokenów, sprawią, że rozwój projektu Zetly na dużą skalę będzie dużo bardziej transparenty i stabilny.

“Wierzymy w długofalowy rozwój projektu Zetly, dlatego zdecydowaliśmy się na współpracę z Synapse Network. Efektem tej współpracy jest już zoptymalizowanie tokenomii Zetly, która jest fundamentem każdego projektu w świecie blockchain” — zauważa Michał Glijer, CEO Zetly.

“Zetly to projekt, który przykuł moją uwagę innowacyjnym podejściem, łączącym pasję do sportu i nowych technologii. Wierzę, że Zetly stanie się wiodącym pomostem dla wszystkich tych, którzy kochają i wspierają gwiazdy i drużyny sportowe. Jako Synapse Network postanowiliśmy wesprzeć projekt Zetly w zakresie pozyskiwania funduszy, marketingu, a także technologii” — dodaje Paweł Łaskarzewski, Co-CEO Synapse Network.

FP Markets

Celem Synapse Network jest przybliżenie idei w pełni regulowanej instytucji finansowej wspieranej przez produkty DeFi. Zespół Synapse składa się z profesjonalistów z ponad 20-letnim praktycznym, doświadczeniem w biznesie, start-upach, technologii, bankowości, a także rozwiązaniach blockchain. Synapse Network dzieli swoją ofertę produktową na dwa szerokie strumienie — detaliczny i instytucjonalny. W strumieniu detalicznym celem Synapse jest zapewnienie inwestorom detalicznym z tradycyjnych rynków finansowych możliwości inwestowania swoich pieniędzy fiducjarnych w produkty DeFi, aby uzyskać wyższe zwroty niż te oferowane przez tradycyjne banki. Strumień instytucjonalny umożliwia firmom z tradycyjnych rynków wykorzystanie kryptowalut jako niezawodnego narzędzia inwestycyjnego i aktywów transakcyjnych w ich codziennych operacjach. Synapse jest pomostem do nowego świata pozyskiwania funduszy we wszystkich sieciach blockchain opartych na inteligentnych kontraktach.

Zetly OÜ – najważniejsze informacje

Zetly OÜ jest polsko estońską spółką z ograniczoną odpowiedzialnością, która wykorzystuje technologię blockchain do stworzenia spersonalizowanej, wielopoziomowej, sportowej platformy z aplikacją. Zetly tworzy unikalny ekosystem i rynek dla oferty tokenów klubowych, NFT, pamiątek sportowych i zdecentralizowanego portfela cyfrowego w jednym miejscu. Dzięki naszej platformie kluby mogą emitować swoje tokeny, każdy z nas może stworzyć swój własny NFT, sportowcy mogą organizować swoje kampanie crowdfundingowe, federacje i kluby mogą oferować unikalne zestawy cyfrowych kolekcji.

Każda transakcja na Platformie Zetly będzie zabezpieczona tokenem kryptograficznym, ZET Token. Tokeny ZET będą wydawane jako standardowy token ERC-20 w sieci Polygon. Tokeny ZET pozwolą użytkownikom, klubom, federacji sportowej, artystom na łatwe korzystanie z wszystkich funkcji platformy, w tym kreatora NFT, huba i modułu sportowego Zetly z tokenami klubowymi.

Trader's Area
Trader's Area tworzymy z pasji do rynków finansowych i tradingu online. Tym zajmujemy się na co dzień i w tym jesteśmy najlepsi. Nasz cel jest jasny – dostarczyć Ci najbardziej sprawdzonych narzędzi, które wykorzystasz w swoim tradingu. Mamy nadzieję, że zainspirujemy Cię, uwolnimy Twój potencjał i przyczynimy się do Twojego sukcesu w inwestowaniu na rynkach finansowych. Wierzymy, że dzięki tradingowi online będziesz w stanie zrealizować swoje marzenia i wyznaczone cele.