Zetly & Transmira. Strategiczne partnerstwo, które zbuduje sportowe rozwiązanie Metaverse

Zetly, Transmira
J2T Trade

Z wielką przyjemnością komunikujemy o naszym partnerstwie z firmą Transmirą. Wspólnie będziemy pracować nad stworzeniem rozwiązania, umożliwiającego wejście klubów do sportowego świata Metaverse.

Zetly, Transmira

Zetly chce stworzyć rozwiązania umożliwiające klubom pozyskiwanie nowych przychodów na skutek problemów związanych z umowami sponsorskimi, jakie pojawiły się podczas pandemii. Nadzieje pokładane są w zasobach cyfrowych takich jak NFT, które dostarczą nowe sposoby pozyskania funduszy.

Transmira stoi z kolei na czele rozwoju Metaverse, w którym rzeczywistość świata fizycznego spotyka się z nieskończoną przestrzenią gier cyfrowych w wirtualnej przestrzeni. Platforma Omniscape firmy Transmira ożywia rzeczywistą lokalizację, umożliwiając firmom nawiązanie kontaktu z konsumentami poprzez połączenie rzeczywistości rozszerzonej (AR) z rzeczywistością wirtualną (VR) w nowym, ekscytującym środowisku XR.

FP Markets

Dyrektor generalny Transmira, Robert Rice, powiedział, że w ramach partnerstwa oba zespoły – obok PowChes i HasteArcade – będą współpracować przy budowie gotowego rozwiązania Metaverse.

„To, co wnosimy jako Transmira, to zdolność do tworzenia pełnowymiarowych cyfrowych “bliźniaczych” stadionów (rzeczywistego i wirtualnego). Następnie wprowadzamy naszą, opatentowaną technologię dóbr wirtualnych, która pozwoli nam połączyć obiekty 3D i NFT ze specjalnymi ofertami na towary w świecie rzeczywistym. W połączeniu z innymi partnerami stworzymy pełne rozwiązanie dla stadionów. Początkowo będziemy się koncentrować na piłce nożnej w polskiej lidze, a następnie planujemy dalszą ekspansję” – mówi Rice.

Rice uważa również, że ostatecznym celem współpracy z Zetly jest posiadanie platformy z wieloma stadionami i że partnerstwo te otwiera możliwości na nowych rynkach w Polsce i reszcie Europy Wschodniej. Jak podkreśla będzie to możliwe tylko na blockchainie Bitcoin SV, ze względu na to, jak bardzo jest szybki i jak bardzo skalowalny.

CEO Zetly Michael Glijer dodaje: „Transmira jest kolejnym, po PowCHess i Haste Arcade, naszym partnerem, który oferuje przyszłościowe rozwiązania cyfrowe oparte na blokchainie BSV. Wierzymy, że Trasmira ze swoją platformą Omniscape i przy współpracy z Zetly pozwoli klubom sportowym wejść w świat Metaverse, którego teraz nawet sobie nie wyobrażają, z możliwością zarabiania w tym samym czasie i dostarczania swoim fanom nowych niesamowitych doświadczeń”.

Polegamy na blockchainie, aby móc zrobić wiele rzeczy “za kulisami”. Udowodnimy, że wirtualny NFT będzie powiązany z fizycznym obiektem w świecie rzeczywistym. W przeciwieństwie do innych firm, które skupiają się na „kryptowalutach”, BSV jest idealnym i bezpiecznym protokołem dla rozwoju Metaverse. Jesteśmy bardzo podekscytowani współpracą z zespołem Zetly – oni naprawdę wiedzą, co robią. Wspólnie, nie tylko wprowadzamy koncepcję cyfrowego bliźniaczego stadionu na platformę, ale również angażujemy i uświadamiamy fanów na zupełnie innym poziomie niż do tej pory. Myślę, że rzeczy, które będziemy robić w ciągu najbliższego roku naprawdę nadadzą tempo rozwoju branży sportowej – zauważa Rice.

To koniec tego artykułu, ale dopiero początek Twojej przygody z rynkami finansowymi. Przed Tobą długa droga, ale lepiej w pierwszej kolejności poćwiczyć. Rachunek demonstracyjny to najlepszy sposób, aby przetestować zdobytą wiedzę w praktyce. Otwórz bezpłatne konto demo z wirtualnymi pieniędzmi już dziś!

OTWIERAM KONTO DEMO

Trader's Area
Trader's Area tworzymy z pasji do rynków finansowych i tradingu online. Tym zajmujemy się na co dzień i w tym jesteśmy najlepsi. Nasz cel jest jasny – dostarczyć Ci najbardziej sprawdzonych narzędzi, które wykorzystasz w swoim tradingu. Mamy nadzieję, że zainspirujemy Cię, uwolnimy Twój potencjał i przyczynimy się do Twojego sukcesu w inwestowaniu na rynkach finansowych. Wierzymy, że dzięki tradingowi online będziesz w stanie zrealizować swoje marzenia i wyznaczone cele.