Zetly rozpoczyna strategiczne partnerstwo z launchpadem PlayPad!

Zetly, PlayPad
J2T Trade

Zetly nawiązało strategiczne partnerstwo z PlayPad, aby wesprzeć projekt w nadchodzącym IDO. Wspólnie zorganizujemy wiele akcji marketingowych, które mają na celu zwiększenie zasięgów Zetly, pozyskanie nowych partnerów sportowych i wypromowanie marki.

Zetly, PlayPadPlayPad to launchpad i platforma w świecie DeFi. PP zapewnia launchpad dla nowych projektów kryptowalutowych, wspierając je podczas wzrostu i dzieląc się cennym know-how. PP posiada również również “Inkubator i Akcelerator” (IQ Zone), który daje możliwość wzięcia udziału w procesie budowy projektów na wczesnym etapie rozwoju. IQ Zone pomaga w pozyskiwaniu funduszy, projektowaniu tokenomii, rozmowach z CEX-ami i strategicznych listingach, rozwoju smart contractów i nie tylko. PlayPad ściśle współpracuje z największymi graczami w przestrzeni kryptowalutowej, takimi jak Vision Capital, Metis i Polygon Studios.

„Partnerstwo z PlayPad przyspieszy nasz wzrost i otworzy drzwi dla kluczowych listingów na największych CEX-ach na świecie, co pomoże nam zdobyć szeroki rynek i zarazić społeczność ideami łączącymi sport i blockchain. Razem zorganizujemy sesje AMA, IDO oraz konkursy Gleam, które wzmocnią nasze działania marketingowe” – Michał Glijer, Co-Founder & CEO Zetly

„PlayPad wraz z IQ Zone pomoże Zetly zaistnieć wśród światowej społeczności entuzjastów kryptowalut i sportu. Wspierajac perspektywiczne projekty poprzez launchpad, pomagamy szerzyć wartości web3 i dajemy szanse ambitnym twórcom na zbudowanie następnego startupu, który odniesie sukces.” – Onur Işık, CEO of PlayPad.

FP Markets

W skład kluczowego PlayPad Team:

Onur Işık (CEO) – doświadczony przedsiębiorca i founder z 5 – letnim doświadczeniem w prowadzeniu projektów kryptowalutowych.

Ahmet Öznar (CTO) – 18-letni co-founder @argonfoundation i @dolvenlabs. Web, SmartContract, Zk, & StarkNet blockchain developer.

Aray Han (Head of Strategy) – Specjalista od analizy fundamentalnej. Odpowiedzialny za stategię w PlayPad ii PP Software & Technology Limited. Obecny w branży kryptowalut od 2017 roku.

Dzięki współpracy z taki doświadczonymi partnerami Zetly cały czas będzie się rozwijać. Entuzjastycznie patrzymy w przyszłość i szczerze wierzymy, że zawarta współpraca pomoże nam rozbudować wiarygodność i przyciągnąć szerokie międzynarodowe społeczności ze środowisk sportowych i kryptowalutowych.

Zetly OÜ jest polsko-estońską spółką z ograniczoną odpowiedzialnością, która wykorzystuje technologię blockchain do stworzenia spersonalizowanej, wielopoziomowej, sportowej platformy z aplikacją. Zetly tworzy unikalny ekosystem i rynek dla oferty tokenów klubowych, NFT, pamiątek sportowych i zdecentralizowanego portfela cyfrowego w jednym miejscu. Dzięki tej platformie kluby mogą emitować swoje tokeny, wszyscy użytkownicy – tworzyć swoje własne NFT, sportowcy – organizować kampanie crowdfundingowe, a federacje i kluby – emitować unikalne zestawy cyfrowych kolekcji. Wśród partnerów platformy znajdują się m.in. Polski Związek Koszykówki, Illuminar Gaming czy MAD DOG`S PACT.

To koniec tego artykułu, ale dopiero początek Twojej przygody z rynkami finansowymi. Przed Tobą długa droga, ale lepiej w pierwszej kolejności poćwiczyć. Rachunek demonstracyjny to najlepszy sposób, aby przetestować zdobytą wiedzę w praktyce. Otwórz bezpłatne konto demo z wirtualnymi pieniędzmi już dziś!

OTWIERAM KONTO DEMO

Trader's Area
Trader's Area tworzymy z pasji do rynków finansowych i tradingu online. Tym zajmujemy się na co dzień i w tym jesteśmy najlepsi. Nasz cel jest jasny – dostarczyć Ci najbardziej sprawdzonych narzędzi, które wykorzystasz w swoim tradingu. Mamy nadzieję, że zainspirujemy Cię, uwolnimy Twój potencjał i przyczynimy się do Twojego sukcesu w inwestowaniu na rynkach finansowych. Wierzymy, że dzięki tradingowi online będziesz w stanie zrealizować swoje marzenia i wyznaczone cele.