Partnerstwo Zetly & Nect

Zetly, Nect
J2T Trade

Jest nam niezwykle miło poinformować, iż nasza firma zawarła partnerstwo z firmą Nect GmbH. Wprowadzając Nect, Zetly powierzy start-upowi z Hamburga, zadanie wykrywania prób oszustw na wczesnym etapie oraz jeszcze większego ułatwienia i przyspieszenia onboardingu nowych użytkowników. Technologia firmy Nect umożliwia przyjazną dla użytkownika identyfikację online za pomocą smartfona, nieważne gdzie i kiedy, a przede wszystkim bez czasu oczekiwania.

Zetly, Nect„Zapobieganie oszustwom, praniu brudnych pieniędzy oraz innym działaniom, które mogą być nielegalne albo mogą szkodzić porządkowi prawnemu to absolutny priorytet w naszej działalności. Zdecydowaliśmy się na wybór firmy Nect GmbH, aby służyła nam swoim doświadczeniem oraz rozwiązaniami technologicznymi w tym zakresie. W Zetly cieszymy się bardzo z podjętej współpracy gdyż podobnie jak u nas w Nect podstawa wszystkich działań jest zaufanie” – zauważa Michał Glijer, założyciel i CEO Zetly.

Dzięki współpracy Zetly i Nect, użytkownicy naszej Platformy All in One, będą mogli zweryfikować swoją tożsamość za pomocą innowacyjnego rozwiązania Nect Wallet. Weryfikacja użytkowników w dużym stopniu wpływa z kolei przejrzystość i bezpieczeństwo transakcji na naszej platformie.

Nect oferuje w pełni zautomatyzowany zdalny proces na poziomie kontroli bezpieczeństwa na miejscu. Zetly to nowoczesna i unikalna platforma, która łączy sport i rozwiązania oparte o technologię blokchain w jednym miejscu. Cieszymy się, że dołączyła do grona naszych klientów w Polsce – dodaje Matthias Lukiewicz Country Manager Poland w Nect.

FP Markets

Rozwiązania Nect koncentrują̨ się na bezpieczeństwie i ochronie danych. Jest to zapewnione dzięki całkowicie wewnętrznemu rozwojowi komponentów autorskiego oprogramowania, a także wykorzystaniu centrów danych w Niemczech o wyjątkowo wysokim poziomie bezpieczeństwa oraz rezygnacji z rozwiązań chmurowych.

Nect GMBH

Nect GmbH jest wielokrotnie nagradzaną firmą informatyczną z siedzibą w Hamburgu. Technologia opracowana i opatentowana przez firmę Nect została po raz pierwszy wykorzystana w 2018 roku w firmie R+V Versicherung w postaci Nect-Ident, identyfikacji online za pomocą aplikacji opartej na sztucznej inteligencji. W międzyczasie do bazy klientów dołączyły inne znane firmy, w tym Telekom Deutschland, Hamburgische Investitions- und Förderbank (IFB), oraz ponad 80 procent niemieckich ustawowych ubezpieczycieli zdrowotnych. Oprócz Nect-Ident, firma oferuje rozwiązanie dla kwalifikowanego podpisu elektronicznego (QES), eID oraz Nect Wallet, który funkcjonuje jako cyfrowy środek identyfikacji i umożliwia ponowne wykorzystanie tożsamości cyfrowej w ciągu kilku sekund.

To koniec tego artykułu, ale dopiero początek Twojej przygody z rynkami finansowymi. Przed Tobą długa droga, ale lepiej w pierwszej kolejności poćwiczyć. Rachunek demonstracyjny to najlepszy sposób, aby przetestować zdobytą wiedzę w praktyce. Otwórz bezpłatne konto demo z wirtualnymi pieniędzmi już dziś!

OTWIERAM KONTO DEMO

Trader's Area
Trader's Area tworzymy z pasji do rynków finansowych i tradingu online. Tym zajmujemy się na co dzień i w tym jesteśmy najlepsi. Nasz cel jest jasny – dostarczyć Ci najbardziej sprawdzonych narzędzi, które wykorzystasz w swoim tradingu. Mamy nadzieję, że zainspirujemy Cię, uwolnimy Twój potencjał i przyczynimy się do Twojego sukcesu w inwestowaniu na rynkach finansowych. Wierzymy, że dzięki tradingowi online będziesz w stanie zrealizować swoje marzenia i wyznaczone cele.