Partnerstwo Zetly i Lecocode

Zetly
J2T Trade

Miło nam poinformować, iż firma Leocode, jeden ze światowych liderów tworzących oprogramowania w obszarze WEB3, rozpoczęła budowę platformy All in One dla Zetly. Po serii warsztatów z programistami Leocode udało nam się zaplanować niemal wszystkie kroki milowe związane z budową naszego innowacyjnego rozwiązania dla sportu.

ZetlyBudowę naszej platformy wspólnie z firmą Leocode, rozpoczynamy od modułów NFT i Sport. W dalszej kolejności będą powstawać moduły Digital Collectibles oraz Crowfunding. Niezależnie od tego trwają prace nad budową aplikacji White Label – potwierdza Michał Glijer, założyciel i CEO Zetly.

Programiści Leocode pracują dla Zetly w systemie programowania SDS czyli Software Development Services w zakresie konsultacji IT, badań, projektowania i rozwijania specjalistycznego oprogramowania zgodnie z naszymi potrzebami. Usługi SDS świadczone są z wykorzystaniem metodologii zwinnego programowania.

Posiadamy dokładną architekturę naszego rozwiązania z wytyczonymi terminami realizacji, co daje nam gwarancje efektywnego wykorzystania zasobów Leocode – dodaje Glijer.

FP Markets

Zetly do dla nas bardzo ważny partner. Koncepcja sportowej platformy All in One to bardzo duże wyzwanie dla naszego zespołu. Wykorzystamy wszystkie nasze zasoby aby wspólnie z Zetly stworzyć najlepsze na świecie rozwiązania technologiczne dla sportu, oparte o sieć blokchain – stwierdza Damian Winkowski, Software Engineer Manager z Leocode.

Umowa z firmą Leocode to kolejny, bardzo ważny rozdział w rozwoju naszego projektu.

LEOCODE – software house specjalizujący się w rozwiązaniach Web2 (JS) oraz Web3. Tworzy aplikacje dla klientów z całego świata z naciskiem na Stany Zjednoczone i Skandynawię. Motto firmy to: „1 godzina planowania jest warta więcej niż 100 godzin kodowania”. Firma Leocode to otwarci na świat programiści, którzy wierzą, że dobrze zorganizowane zespoły IT tworzą świetną atmosferę i solidny software. Od 2013 roku tworzy aplikacje blockchainowe. LEOCODE współpracuje nad portfelami walutowymi, NFT marketplace i kilkoma innymi ciekawymi projektami w tej przestrzeni. Leocode jest częśią grupy EUVIC z dostępem do ponad 3000 wyspecjalizowanych software developerów.

To koniec tego artykułu, ale dopiero początek Twojej przygody z rynkami finansowymi. Przed Tobą długa droga, ale lepiej w pierwszej kolejności poćwiczyć. Rachunek demonstracyjny to najlepszy sposób, aby przetestować zdobytą wiedzę w praktyce. Otwórz bezpłatne konto demo z wirtualnymi pieniędzmi już dziś!

OTWIERAM KONTO DEMO

Trader's Area
Trader's Area tworzymy z pasji do rynków finansowych i tradingu online. Tym zajmujemy się na co dzień i w tym jesteśmy najlepsi. Nasz cel jest jasny – dostarczyć Ci najbardziej sprawdzonych narzędzi, które wykorzystasz w swoim tradingu. Mamy nadzieję, że zainspirujemy Cię, uwolnimy Twój potencjał i przyczynimy się do Twojego sukcesu w inwestowaniu na rynkach finansowych. Wierzymy, że dzięki tradingowi online będziesz w stanie zrealizować swoje marzenia i wyznaczone cele.