Zapis rozmowy interaktywnej z prezesem T-Bull, Damianem Fijałkowskim

Interaktywny czat inwestorski z Damianem Fijałkowskim z T-Bull
J2T Trade

Interaktywny czat inwestorski z Damianem Fijałkowskim z T-BullDamian Fijałkowski, prezes notowanej na GPW spółki T-Bull, był gościem Marcina Wenusa na antenie Comparic24.tv, gdzie podczas interaktywnej rozmowy odpowiadał na pytania Internautów oraz inwestorów detalicznych. W trakcie godzinnego spotkania pojawiły się pytania o przyszłe wyniki finansowe, projekt Space Simulator, plany dotyczące produkcji gier na konsole oraz obecną wycenę notowań na warszawskim parkiecie.

  • T-Bull S.A. to spółka nowych technologii specjalizująca się w projektowaniu, produkcji i dystrybucji gier na urządzenia mobilne oraz PC
  • Spółka jest obecna na GPW od 2018 roku działając w sektorze gier, prowadząc działalność związaną z oprogramowaniem
  • Interaktywna rozmowa z prezesem T-Bull, Damianem Fijałkowskim, miała miejsce w środę, 2 grudnia 2020 roku. Jej zapis dostępny jest poniżej:

T-Bull stworzy pięć symulatorów motoryzacyjnych. Trwają prace nad Outlaw Driver Simulator

T-Bull na rynku działa oficjalnie od 2011 roku, pierwsze projekty powstawały jeszcze przed formalnym uruchomieniem spółki, więc w tym roku podmiot świętował swoje dziesięciolecie. Spółka wyrosła na pomyśle tworzenia gier mobilnych w formacie free-to-play, czyli dystrybuowanych za darmo, które następnie pozwalają zarabiać na reklamach oraz mikropłatnościach. Najnowsza strategia zakłada jednak wychodzenie poza rynek mobilny pojawiając się z nowymi produktami między innymi na Steamie.

Główna zmiana, która zachodzi, to pięć projektów, które już realizujemy z inwestorem zewnętrznym, który zobaczył w nas potencjał. Pierwszy z nich ma już swoją kartę na Steamie, na pewno będzie to coś motoryzacyjnego – komentował Damian Fijałkowski.

FP Markets

Fijałkowski ma na myśli trailer gry Outlaw Driver Simulator, który pod koniec listopada pojawił się na platformie Steam. Jest to jeden z pięciu symulatorów, które studio chce wypuścić w przeciągu następnych kwartałów.

Gry wyścigowe od początku naszej działalności były naszą mocną stroną. Cieszymy się, że możemy zaoferować graczom PC nową formę rozgrywki wykorzystując dotychczasowe doświadczenie w tym gatunku – dodawał Fijałkowski.

Outlaw Driver Simulator ma być grą, która na nowo zdefiniuje możliwość personalizacji samochodów. Rozbudowany system pozwala na podjęcie decyzji o każdym elemencie auta i dostosowanie go tak, aby jak najlepiej sprawdziło się na trasie wyścigu. Detale mają tu kluczowe znaczenie, jednak walka o pozycję odbywa się nie tylko na asfalcie

T-Bull S.A. to polskie przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją i dystrybucją gier mobilnych. Specjalizuje się w tworzeniu gier opartych na modelu płatności Free-to-Play (F2P) na najważniejsze platformy gamingowe. W sierpniu 2018 r. spółka zadebiutowała na głównym rynku GPW.

To koniec tego artykułu, ale dopiero początek Twojej przygody z rynkami finansowymi. Przed Tobą długa droga, ale lepiej w pierwszej kolejności poćwiczyć. Rachunek demonstracyjny to najlepszy sposób, aby przetestować zdobytą wiedzę w praktyce. Otwórz bezpłatne konto demo z wirtualnymi pieniędzmi już dziś!

OTWIERAM KONTO DEMO

Trader's Area
Trader's Area tworzymy z pasji do rynków finansowych i tradingu online. Tym zajmujemy się na co dzień i w tym jesteśmy najlepsi. Nasz cel jest jasny – dostarczyć Ci najbardziej sprawdzonych narzędzi, które wykorzystasz w swoim tradingu. Mamy nadzieję, że zainspirujemy Cię, uwolnimy Twój potencjał i przyczynimy się do Twojego sukcesu w inwestowaniu na rynkach finansowych. Wierzymy, że dzięki tradingowi online będziesz w stanie zrealizować swoje marzenia i wyznaczone cele.