Wytypuj kurs DAX30 i wygraj Notebook Huawei MateBook D14 od Tradersarea.pl

Zabawa trwa do 4 listopada 2020 r.

Niemiecki indeks DAX
J2T Trade

Niemiecki indeks DAXPortal Tradersarea.pl wraz z brokerem Capital.com zaprasza do konkursu, w którym do wygrania jest Notebook Huawei MateBook D14 oraz dwa zestawy książek o tematyce inwestycyjnej. Jedyne co należy zrobić to wytypować kurs niemieckiego indeksu giełdowego DAX30 na 6 listopada 2020 roku, godzinę 12:00.

  • Konkurs trwa do 4 listopada 2020 do godziny 20:00. Zgłoszenia dokonane w późniejszym terminie nie będą brały udziału w konkursie
  • Musisz mieć ukończone 18 lat i posiadać adres zamieszkania na terenie Polski.
  • Śledź codziennie analizy eksperta od analizy niemieckiego rynku, Maksymiliana Bączkowskiego, aby jak najcelniej wytypować notowania DAX30
  • Jednocześnie 30 października możesz skorzystać z promocji na DAX – handel bez spreadu. Sprawdź!

Typuj DAX30 i powalcz o notebooka oraz książki o tematyce inwestycyjnej

DAX (Deutscher Aktienindex) jest najważniejszym niemieckim indeksem giełdowym. Składa się z 30 spółek, z których zdecydowaną większość stanowią światowi liderzy w swoich branżach. Wśród polskich traderów niemiecki DAX jest jednym z najpopularniejszych instrumentów finansowych, dostępnych na platformach brokerskich głównie w formie kontraktów na różnicę (CFD).

W związku z popularnością DAX30, TradersArea.pl wraz z brokerem Capital.com przygotował konkurs, w którym typowany jest kurs indeksu. Osoby, które podadzą najtrafniejsze odpowiedzi zdobędą notebooka Huawei MateBook D14 lub dwa zestawy książek inwestycyjnych.

Zasady uczestnictwa w konkursie zostały opisane poniżej:

FP Markets
  • Musisz posiadać zarejestrowany profil w serwisie Partnera Konkursu – Capital.com na adres email, który podajesz w Formularzu.
  • Jeśli nie jesteś zarejestrowany jeszcze na stronie capital.com, możesz to zrobić teraz korzystając z tego linku.
  • Wystarczy, że zarejestrujesz profil demonstracyjny, który otwiera się kilkoma kliknięciami
  • Wypełnij Zgłoszenie w formie formularza własnymi danymi kontaktowymi oraz typowaniem kursu DAX30 na dzień 6 listopada 2020 na godzinę 12 (CET). Notowania zostaną sprawdzone w oparciu o platformę Capital.com
  • Konkurs trwa do 4 listopada 2020 do godziny 20:00. Zgłoszenia dokonane w późniejszym terminie nie będą brały udziału w konkursie.
  • Zapoznaj się z Regulaminem Konkursu.

ZAŁÓŻ KONTO W CAPITAL.COM

Broker Capital.com oprócz standardowej oferty par walutowych, daje inwestorom również dostęp do szerokiej gamy kontraktów na różnicę kursową (CFD) obejmując indeksy, towary, akcje najpopularniejszych spółek, metale szlachetne oraz kryptowaluty (Bitcoin, Litecoin, Ripple, Ethereum) poprzez autorską platformą tradingową.

To koniec tego artykułu, ale dopiero początek Twojej przygody z rynkami finansowymi. Przed Tobą długa droga, ale lepiej w pierwszej kolejności poćwiczyć. Rachunek demonstracyjny to najlepszy sposób, aby przetestować zdobytą wiedzę w praktyce. Otwórz bezpłatne konto demo z wirtualnymi pieniędzmi już dziś!

OTWIERAM KONTO DEMO

Trader's Area
Trader's Area tworzymy z pasji do rynków finansowych i tradingu online. Tym zajmujemy się na co dzień i w tym jesteśmy najlepsi. Nasz cel jest jasny – dostarczyć Ci najbardziej sprawdzonych narzędzi, które wykorzystasz w swoim tradingu. Mamy nadzieję, że zainspirujemy Cię, uwolnimy Twój potencjał i przyczynimy się do Twojego sukcesu w inwestowaniu na rynkach finansowych. Wierzymy, że dzięki tradingowi online będziesz w stanie zrealizować swoje marzenia i wyznaczone cele.