Konkurs – wygraj książkę Analiza Techniczna Rynków Finansowych

2138
Konkurs
J2T Trade

Witaj drogi czytelniku! Przygotowaliśmy dla Ciebie fantastyczny Konkurs, w którym nagrodzimy trzech zwycięzców książkami „Analiza Techniczna Rynków Finansowych” autorstwa John’a J. Murphy’ego. Jeśli nie znasz jeszcze tej pozycji, przeczytaj recenzję.

Przejdźmy zatem do szczegółów, bo chyba już się niecierpliwisz. Konkurs jest łatwy, szybki i przyjemny. Oto, co musisz zrobić, aby powalczyć o jedną z trzech książek Murphy’ego.

Jak dołączyć do Konkursu?

Analiza Techniczna Rynków Finansowych

  1. Przejdź na stronę partnera i zarejestruj rachunek demonstracyjny. Jest to zupełnie bezpłatny rachunek, który nie pociąga za sobą żadnych zobowiązań.
  2. Następnie napisz na moc.a1696038792erasr1696038792edart1696038792@ofni1696038792, dlaczego interesujesz się tradingiem/inwestowaniem.

I  JUŻ! TYLE WYSTARCZY

FP Markets

Trzy najciekawsze wypowiedzi nagrodzimy książkami „Analiza Techniczna Rynków Finansowych” John’a J. Murphy’ego i (jeśli zwycięzcy wyrażą na to zgodę) opublikujemy je na łamach naszego portalu.

Przejdź na stronę Partnera

Na zgłoszenia czekamy do 6 grudnia 2017. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 11 grudnia 2017, o czym poinformujemy na łamach portalu oraz na naszym Facebook’u.

W przypadku pytań związanych z konkursem, skontaktuj się z nami.

To koniec tego artykułu, ale dopiero początek Twojej przygody z rynkami finansowymi. Przed Tobą długa droga, ale lepiej w pierwszej kolejności poćwiczyć. Rachunek demonstracyjny to najlepszy sposób, aby przetestować zdobytą wiedzę w praktyce. Otwórz bezpłatne konto demo z wirtualnymi pieniędzmi już dziś!

OTWIERAM KONTO DEMO

Trader's Area
Trader's Area tworzymy z pasji do rynków finansowych i tradingu online. Tym zajmujemy się na co dzień i w tym jesteśmy najlepsi. Nasz cel jest jasny – dostarczyć Ci najbardziej sprawdzonych narzędzi, które wykorzystasz w swoim tradingu. Mamy nadzieję, że zainspirujemy Cię, uwolnimy Twój potencjał i przyczynimy się do Twojego sukcesu w inwestowaniu na rynkach finansowych. Wierzymy, że dzięki tradingowi online będziesz w stanie zrealizować swoje marzenia i wyznaczone cele.