Wielka urodzinowa promocja członkostwa Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych

SII - wielka promocja z okazji 20-lecia działalności
J2T Trade

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych (SII) to największa organizacja inwestorska w Polsce i Europie Centralnej, zrzeszającą obecnie ponad 15 tysięcy inwestorów. Z okazji 20-lecia działalności rozszerza ofertę członkostwa, tak aby jeszcze lepiej odpowiadało na zgłaszane przez inwestorów potrzeby.

Nowe członkostwo to przede wszystkim:

  • Największa baza edukacyjna o inwestowaniu w Polsce – ponad 200h wideo, liczne kursy, setki artykułów, kwartalnik Akcjonariusz, ebooki i podcasty
  • Cotygodniowe webinary analityczne z ekspertami oraz webinary edukacyjne
  • Zniżki dla inwestorów, m.in. nawet 50% tańsze prowizje maklerskie
  • Ochrona prawna i konsultacje merytoryczne
  • Konferencje inwestorskie, narzędzie atskaner, zamknięte forum i wiele, wiele więcej!

To jedyna w Polsce tak kompleksowa oferta adresowana do osób inwestujących, bądź planujących inwestycje na rynkach finansowych! Misją, która towarzyszy SII od 20 lat jest propagowanie idei świadomego inwestowania i edukacji ekonomicznej Polaków. Stąd idea nowego wymiaru członkostwa, dzięki której każdy, niezależnie od statusu finansowego i stopnia zaawansowania może dołączyć do SII na wyjątkowych warunkach!

Promocja SIIZapisując się do SII w trakcie naszej urodzinowej promocji oszczędzasz od 50 do nawet 300 zł do składek regularnych, a dodatkowo otrzymujesz jeden lub kilka bonusów o wartości ponad 200 zł. Np. każdy kto dołączy do SII lub przedłuży swoją składkę do 15 czerwca 2020 r. otrzyma książkę w wersji e-book „Droga inwestora. Chciwość i strach na rynkach finansowych”, lekturę obowiązkową dla każdego inwestora!

FP Markets

SII jest organizacją non-profit – cały przychód przeznacza na inwestycje w jeszcze lepszy zespół oraz jakość dostarczonych materiałów edukacyjnych, analitycznych i wsparcie Waszych praw.

Oferta jest ograniczona czasowo. Promocja członkostwa trwa tylko do 15 czerwca!

Więcej szczegółów o Wielkiej Promocji Członkostwa w SII i linki do bezpłatnych materiałów znajdziecie na stronie.

Dołącz do SII! Zacznij inwestować świadomie!
Inwestujesz raz – zyskujesz wielokrotnie!

Wielka Promocja Członkostwa w SII

To koniec tego artykułu, ale dopiero początek Twojej przygody z rynkami finansowymi. Przed Tobą długa droga, ale lepiej w pierwszej kolejności poćwiczyć. Rachunek demonstracyjny to najlepszy sposób, aby przetestować zdobytą wiedzę w praktyce. Otwórz bezpłatne konto demo z wirtualnymi pieniędzmi już dziś!

OTWIERAM KONTO DEMO

Trader's Area
Trader's Area tworzymy z pasji do rynków finansowych i tradingu online. Tym zajmujemy się na co dzień i w tym jesteśmy najlepsi. Nasz cel jest jasny – dostarczyć Ci najbardziej sprawdzonych narzędzi, które wykorzystasz w swoim tradingu. Mamy nadzieję, że zainspirujemy Cię, uwolnimy Twój potencjał i przyczynimy się do Twojego sukcesu w inwestowaniu na rynkach finansowych. Wierzymy, że dzięki tradingowi online będziesz w stanie zrealizować swoje marzenia i wyznaczone cele.