Weź udział w Konferencji Purple Trading w Warszawie. Zapraszamy 6 listopada!

Warszawa
J2T Trade

6 listopada broker Purple Trading organizuje całodniową konferencję dla traderów w CIC Warszawa. Wydarzenie będzie poświęcone w szczególności tematowi budowy strategii handlowych. Możesz spodziewać się wykładów i prelekcji asów polskiej sceny tradingu i nie tylko. Jeśli szukasz inspiracji w handlu, nie możesz przegapić tego wydarzenia. Dodatkowo, jeśli jesteś klientem Purple Trading, uzyskasz dodatkową przewagę.

  • Konferencja rozpoczyna się 6 listopada 2021 roku o godzinie 09:00 w CIC Warszawa
  • Uczestnikami konferencji będą między innymi Mariusz Drozdowski, Dariusz Dargo oraz David Varga
  • Nie czekaj i zapisz się już teraz. Rejestracja dostępna w tym miejscu
  • Więcej o szczegółach wydarzenia na antenie Comparic24.tv opowiadał Maciej Wojciechowski, Business Development Manager w Purple Trading

Purple Trading zaprasza na konferencję. Dołącz już teraz!

Rejestracja na listopadowe wydarzenie jest całkowicie darmowa, jak zdradza jednak Purple Trading przed rozpoczęciem wydarzenia warto zostać klientem i założyć rachunek handlowy, aby zyskać dodatkową przewagę.

Więcej szczegółów dostępnych jest na stronie wydarzenia.

FP Markets

DOŁĄCZ DO KONFERENCJI PURPLE TRADING

Prelegenci konferencji Purple Trading

Poniżej lista potwierdzonych prelegentów, kolejni praktycy rynku będą stopniowo dodawani, trzymaj więc rękę na pulsie!

Mariusz Drozdowski – Autor strategii MMD

Jak się sam nazywa – badacz rynku. Opracował własną metodologię – nazywaną od inicjałów twórcy MMD i własne standardy postrzegania zachowań ceny. Jego pasją jest rynek, cena i jej statystyczne, powtarzalne zachowanie na wykresie. Jesienią 2016 roku postanowił pokazać swoją metodologię światu. Do dziś ma już wielu naśladowców, którzy skutecznie wykorzystują jego metodologię w handlu na różnych grupach aktywów: od akcji, przez waluty aż po indeksy.

Dariusz Dargo – Założyciel grupy “Trading Price Action Patterns”

Darek Dargo handluje na rynkach finansowych od ponad 10 lat. W tym czasie opracował własne strategie oparte na metodach Price Action + MACD; EMA 144 oraz Range Bars scalping. Wkrótce potem zaczął dzielić się swoją wizją inwestowania we własnych grupach na Facebooku, które na przestrzeni lat się szybko rozwijały – jego grupa o nazwie Trading Price Action Patterns liczy obecnie prawie 30 000 członków z całego świata. Obecnie, Darek dzieli swój czas równo pomiędzy trading a prowadzenie wykładów online. Dołącz do naszego webinaru i zostań jednym z jego uczniów!

David Varga – Dyrektor generalny Purple Trading

Przygodę z rynkiem Forex rozpoczął podczas studiów ekonomicznych i prawniczych na Uniwersytecie Masaryka w Brnie. Niedługo potem rozpoczął pracę w domu maklerskim – od tego czasu minęło już ponad 10 lat. Początkowo pracował w dziale obsługi klienta i stopniowo awansował przez dział sprzedaży aż do kierownictwa. Można śmiało stwierdzić, że dzięki właśnie takiej drodze, zdobył szeroką wiedzę branżową.

Kompleksowe przygotowanie było niezwykle przydatne, gdy na rynku zadebiutował broker Purple Trading, którym zarządza. Oprócz obecnych obowiązków dyrektorskich/regulacyjnych, skupia się również na zarządzaniu strategicznym oraz rozwoju biznesu i marketingu. Jest również aktywny na rynku finansowym jako inwestor, trader i spekulant.

To koniec tego artykułu, ale dopiero początek Twojej przygody z rynkami finansowymi. Przed Tobą długa droga, ale lepiej w pierwszej kolejności poćwiczyć. Rachunek demonstracyjny to najlepszy sposób, aby przetestować zdobytą wiedzę w praktyce. Otwórz bezpłatne konto demo z wirtualnymi pieniędzmi już dziś!

OTWIERAM KONTO DEMO

Trader's Area
Trader's Area tworzymy z pasji do rynków finansowych i tradingu online. Tym zajmujemy się na co dzień i w tym jesteśmy najlepsi. Nasz cel jest jasny – dostarczyć Ci najbardziej sprawdzonych narzędzi, które wykorzystasz w swoim tradingu. Mamy nadzieję, że zainspirujemy Cię, uwolnimy Twój potencjał i przyczynimy się do Twojego sukcesu w inwestowaniu na rynkach finansowych. Wierzymy, że dzięki tradingowi online będziesz w stanie zrealizować swoje marzenia i wyznaczone cele.