WEXO pozwala kupować i płacić za kryptowaluty kartą płatniczą

950
Wexo

Platforma kryptowalutowa i aplikacja WEXO od zespołu słowackich programistów może pochwalić się rozbudowaną społecznością na całym świecie. Ostatnio swoim ponad 185 000 użytkownikom zapewnia możliwość zakupu kryptowalut za pomocą karty płatniczej. 

Platforma WEXO i jej aplikacja kryptowalutowa zapewniają kompleksowe usługi dla posiadaczy kryptowalut oraz dla tych, którzy chcą kupić kryptowaluty. To właśnie zakup stał się teraz dzięki twórcom platformy jeszcze wygodniejszy. Aktualnie do zakupu jednej z najpopularniejszych kryptowalut wystarczy tylko darmowa aplikacja kryptowalutowa Wexo i twoja karta płatnicza.

Peter Mariš
Peter Mariš, CSO Wexo

Od samego początku pracowaliśmy nad tym, aby WEXO było dla każdego wszechstronnym narzędziem do obsługi kryptowalut. Płatność za zakupione kryptowaluty bezpośrednio kartą płatniczą jest kolejnym ulepszeniem. Dzięki WEXO każdy może korzystać z kryptowalut według własnego uznania, w dowolnym miejscu i czasie – powiedział Peter Mariš, współzałożyciel i CSO platformy.

Pod względem liczby zarejestrowanych użytkowników społeczność WEXO zbliża się do 190 000. Słowaccy i czescy właściciele kryptowalut stanowią 30% społeczności. Wexo ma wielu fanów w Turcji, Indiach i Brazylii, a także w Polsce, na Węgrzech czy w Rumunii. Każdy posiadacz konta WEXO ma do dyspozycji bezpieczny portfel, zakup i przelewy najbardziej znanych kryptowalut takich jak bitcoin, ethereum, litecoin, cardano, tether i inne. Zintegrowany kantor bezpośrednio w aplikacji kryptowalutowej WEXO pozwala na szybką i wygodną wymianę kryptowalut. Wexo posiada również własny rynek NFT z pierwszym w historii NFT słowackiego artysty – Majka Spirita, a także pierwszym NFT słowackiego sportowca, popularnego zapaśnika Attili Végha. W WEXO oprócz języków o zasięgu światowym możesz wybrać język polski.

FP Markets

Naszym długofalowym celem jest połączenie świata kryptowalut ze światem zwykłych pieniędzy, czyli walut fiat. O krok bliżej do tego celu będziemy po uruchomieniu odnowionej aplikacji, która będzie zawierać również możliwość korzystania z bieżącego konta bankowego (z europejskim IBAN) bezpośrednio w WEXO. Intensywnie współpracujemy z naszymi partnerami, aby osiągnąć ten kamień milowy w dającej się przewidzieć przyszłości – wyjaśnił planowane funkcjonalności P. Mariš. 

Jedną z nowości, jakie znajdą się w nowej aplikacji WEXO, będzie bieżący rachunek bankowy z europejskim numerem IBAN. Oprócz nowego wyglądu i atrakcyjnego interfejsu użytkownika zostanie dodanych szereg podstawowych i drugorzędnych funkcji. Aplikacja już w podstawowym pakiecie będzie miała 30 najpopularniejszych kryptowalut, a o dodaniu kolejnych współdecydować będą sami użytkownicy.

Częścią startupu jest również Token WEXO; jest to pierwsza w historii kryptowaluta zarejestrowana na blockchainie Cardano od zespołu słowackich programistów. W przyszłości posiadanie Tokena WEXO będzie zapewniać prawo do niższych opłat za wybrane usługi i lepszego dostępu do niektórych funkcji.

Wystarczy wejść na stronę wexopay.com lub pobrać darmowy portfel mobilny WEXO, który jest dostępny zarówno na Androida, jak i iOS. Rejestracja w usłudze wraz z automatyczną weryfikacją tożsamości zajmuje maksymalnie kilka minut.

Platforma kryptowalutowa i aplikacja WEXO o tej samej nazwie są bezpłatne i wykorzystują najnowocześniejsze systemy do zabezpieczania kont swoich klientów. Od strony produktów usługi projektu platformy WEXO są obecnie obsługiwane przez czeską firmę partnerską UPDN ONE, s. r. o., posiadającą bogate doświadczenie na rynku finansowym.

ŹRÓDŁOArtykuł partnera
Trader's Area
Trader's Area tworzymy z pasji do rynków finansowych i tradingu online. Tym zajmujemy się na co dzień i w tym jesteśmy najlepsi. Nasz cel jest jasny – dostarczyć Ci najbardziej sprawdzonych narzędzi, które wykorzystasz w swoim tradingu. Mamy nadzieję, że zainspirujemy Cię, uwolnimy Twój potencjał i przyczynimy się do Twojego sukcesu w inwestowaniu na rynkach finansowych. Wierzymy, że dzięki tradingowi online będziesz w stanie zrealizować swoje marzenia i wyznaczone cele.