Webinar z Ludwikiem Sobolewskim – już w środę o 17:00

652
Wielka Mała Firma - webinar 29.07
J2T Trade

Wielka Mała Firma - webinar 29.07Zapraszamy na bezpłatny biznesowy webinar prowadzony m.in. przez Ludwika Sobolewskiego.

Dr Ludwik Sobolewski, współzałożyciel QualiaAdVisory, ekspert rynku kapitałowego, finansista, przedsiębiorca i inwestor, poprzednio między innymi szef giełd w Warszawie i w Bukareszcie.

Qualia

Qualia to reprezentacje umysłu, poprzez które postrzegamy rzeczywistość. Istnieje więc rzeczywistość, która jest niezależna od nas oraz jej obraz, który sobie stwarzamy. Ten obraz jest próbą uchwycenia rzeczywistości. Ten obraz to qualia.

Qualia odczuwamy poprzez doświadczenie – spotkanie czegoś, zrozumienie jakie to coś jest. W tym sensie świadomość, że to, co widzimy, a nawet to co myślimy, jest reprezentacjami, chroni nas przed lekceważeniem przekonań innych ludzi, zwiększa stopień ich rozumienia, chroni przed szkodliwymi dla jakości naszego działania stereotypami.

FP Markets

Nieco więcej można przeczytać o qualia na www.qualiaadvisory.com, a dowiedzieć się – na przykład słuchając wykładów profesora Jerzego Vetulaniego, wybitnego znawcy ludzkiego mózgu.

QualiaAdVisory jest biznesem, który w centrum stawia przedsiębiorcę i jego dylematy, ale nie w celu prowadzenia teoretycznej narracji, lecz dla podjęcia i przeprowadzenia z sukcesem konkretnych działań. Jest to też doradztwo z wizją, prawdziwe AdVisory. A ponieważ w centrum jest przedsiębiorca, w tym samy centrum znajduje się jego partner biznesowy, klient, inwestor. Może nawet przede wszystkim inwestor, bo od pieniędzy i ludzkiej inteligencji zainwestowanej w dane przedsięwzięcie wszystko się przecież zaczyna i może się rozwijać. Jak powiedział Stanisław Jerzy Lec, „i z marzeń można zrobić konfitury. Trzeba tylko dodać owoce i cukier.”

Wielka Mała Firma

Wymyśliliśmy cykl spotkań online pod nazwą Wielka Mała Firma. Mała firma, która dynamicznie rośnie, która rozwiązuje takie same, a nawet więcej, problemów niż wielkie korporacje, to coś co nas ciekawi. Co może być inspiracją czy nawet wzorem. Na ogół wiadomo, czym jest korporacja. Na ogół zaś nie wiadomo, czym będzie dzisiejsze małe przedsiębiorstwo. Dlatego też niektóre małe firmy mogą być wielkie – wielkie swoją dzielnością i swoim potencjałem.

Retro

Taką firmą jest Retro. Firma założona przez dwóch, jak mówią, „przedsiębiorców od zawsze”, Sebastiana Pawełczyka i Konrada Pawełczyka. Kiedy spotkałem ich po raz pierwszy kilka miesięcy temu, powiedzieli o sobie tak:

Logo Retro CegłaZbieżność nazwisk przypadkowa, chociaż znamy się od niemal 30 lat. Od dziecka w ramach zabaw konstruowaliśmy na przykład domki na drzewach, w tym wyposażone w instalacje elektryczną, nagłośnienie (muzyka z kasetowego walkmana, puszczona na głośniki przez przeszczepiony wzmacniacz gramofonowy; subwoofer zrobiony ze starej szafki nocnej od babci), telewizję (wtedy kineskopową z anteną umieszczoną na czubku akacji), czy umywalkę zasilaną grawitacyjnie zimną wodą ze zbiornika. Wszystko to działo się w przedszkolu i szkole podstawowej (wtedy już 6-klasowej), po lekcjach, w wakacje i ferie.

Dzisiaj prowadzą biznes, który jest bardzo osadzony na ziemi, odwołuje się do ponadczasowej estetyki i służy zaspokajaniu potrzeb klientów biznesowych i indywidualnych. I znajduje się w niezwykle interesującym momencie swojego rozwoju.

Webinar z Ekspertami

Webinar Wielka Mała Firma

Zapraszamy do poznania qualia retro, wielkiej malej firmy. Będzie o poszerzaniu rynku, o bardzo praktycznych wyzwaniach, o czerpaniu z najnowszych technologii aby wytwarzać i sprzedawać materialny produkt, o potrzebie kapitału na rozwój, o ważności inwestora dla powodzenia biznesu.

Biorę udział w Webinarze

Dołącz do tego bezpłatnego biznesowego webinaru!

To koniec tego artykułu, ale dopiero początek Twojej przygody z rynkami finansowymi. Przed Tobą długa droga, ale lepiej w pierwszej kolejności poćwiczyć. Rachunek demonstracyjny to najlepszy sposób, aby przetestować zdobytą wiedzę w praktyce. Otwórz bezpłatne konto demo z wirtualnymi pieniędzmi już dziś!

OTWIERAM KONTO DEMO

Trader's Area
Trader's Area tworzymy z pasji do rynków finansowych i tradingu online. Tym zajmujemy się na co dzień i w tym jesteśmy najlepsi. Nasz cel jest jasny – dostarczyć Ci najbardziej sprawdzonych narzędzi, które wykorzystasz w swoim tradingu. Mamy nadzieję, że zainspirujemy Cię, uwolnimy Twój potencjał i przyczynimy się do Twojego sukcesu w inwestowaniu na rynkach finansowych. Wierzymy, że dzięki tradingowi online będziesz w stanie zrealizować swoje marzenia i wyznaczone cele.