WallStreet 26 – spotkanie inwestorów pod Tatrami

WallStreet 26

Już w czwartek 26 maja 2022 r. rozpocznie się 26. edycja Konferencji WallStreet – największego spotkania inwestorów w tej części Europy, którego głównym organizatorem jest Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych.

WallStreet 26Przez cztery dni inwestorzy, analitycy, przedstawiciele spółek, organów nadzoru i innych instytucji tworzących polski rynek kapitałowy dyskutować będą o jego aktualnej kondycji
i perspektywach rozwoju. Jak zwykle, nie zabraknie też solidnej dawki edukacji w zakresie najważniejszych i najbardziej aktualnych tematów związanych z inwestowaniem w różne rodzaje aktywów.

Pierwszy dzień konferencji WallStreet 26 odbędzie się w formule on-line. Przez kolejne trzy dni, od piątku do niedzieli, uczestnicy konferencji gościć będą w hotelu Nosalowy Dwór
w Zakopanem. Po dwóch latach pandemicznych obostrzeń wróci możliwość fizycznego spotkania ponad 1000 osób zainteresowanych inwestowaniem. Równocześnie, wiele wykładów i paneli dyskusyjnych będzie transmitowanych on-line.

Uczestnicy obecni w Zakopanem będą mogli skorzystać z bogatej oferty imprez towarzyszących – koncertu Grzegorza Hyżego, bankietu i gali wręczenia nagród „Herosi Rynku Kapitałowego” czy wieczornego grilla połączonego z transmisją finału piłkarskiej Ligi Mistrzów.

FP Markets

Gościem specjalnym konferencji będzie January Ciszewski, prezes zarządu JR Holding ASI.

W gronie wykładowców i panelistów na WallStreet 26. znajdą się m.in.: Wojciech Białek, Radosław Chodkowski, Piotr Cieślak, Eliza Dąbrowska, Rafał Glinicki, Janusz Grabowski, Tomasz Jaroszek, Artur Jedynak, Sobiesław Kozłowski, Jacek Lempart, Adrian Mackiewicz, Piotr Neidek, Albert Rokicki, Mateusz Samołyk, Przemysław Staniszewski, Paweł Sugalski, Paweł Szczepanik, Bartosz Szyma, Artur Wiśniewski, Mateusz Witczak, Grzegorz Zalewski, Marek Zuber czy Michał Żuławiński. W najbliższych tygodniach do grona tego dołączą kolejne osoby związane z polskim rynkiem kapitałowym.

„Niezmiernie cieszymy się z tego, że po dwóch latach pandemicznych obostrzeń, konferencja WallStreet wraca w formie stacjonarnej. Możliwość bezpośredniego spotkania, rozmowy i wymiany doświadczeń z innymi uczestnikami rynku kapitałowego jest nieoceniona, szczególnie w tak niepewnych czasach. Oczywiście idziemy z duchem czasu, dlatego w tym roku dokładamy dodatkowy dzień konferencji WallStreet w formie on-line. Z kolei trzy dni w Zakopanem wypełnione będą nie tylko najwyższej jakości wykładami i debatami, ale także możliwością nawiązania kontaktów i przyjemnego spędzenia czasu w ośrodku wypoczynkowym pod samymi Tatrami” – mówi Jarosław Dominiak, prezes Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych.

Wszelkie szczegóły dotyczące wydarzenia, program, sylwetki prelegentów oraz formularz zapisów dostępne są na stronie www.wallstreet.org.pl.

Miło jest nam poinformować, że portal Trader’s Area jest patronem medialnym Konferencji WallStreet.

Trader's Area
Trader's Area tworzymy z pasji do rynków finansowych i tradingu online. Tym zajmujemy się na co dzień i w tym jesteśmy najlepsi. Nasz cel jest jasny – dostarczyć Ci najbardziej sprawdzonych narzędzi, które wykorzystasz w swoim tradingu. Mamy nadzieję, że zainspirujemy Cię, uwolnimy Twój potencjał i przyczynimy się do Twojego sukcesu w inwestowaniu na rynkach finansowych. Wierzymy, że dzięki tradingowi online będziesz w stanie zrealizować swoje marzenia i wyznaczone cele.