W co warto inwestować w 2018 – seminaria z Admiral Markets

2125
W co warto inwestować

Zapewne każdy trader i inwestor zastanawia się, w co warto inwestować w 2018 roku. Do wyboru jest bardzo wiele instrumentów finansowy, ale również tych niefinansowych. Można powiedzieć, że w XXI wieku możliwości inwestycyjne ogranicza jedynie nasza wyobraźnia.

2017 rok to boom na rynku kryptowalut. Chyba każdy słyszał o Bitcoin i innych kryptowalutach. Tematem zaczęły interesować się również osoby, które nigdy wcześniej nie miały nic wspólnego z inwestowaniem i tradingiem. Ubiegły rok to również rekordy na amerykańskiej giełdzie i słabość dolara amerykańskiego.

Co może przynieść 2018 rok? Czy nadal głównym tematem będą kryptowaluty? A może pojawią się nowe, jeszcze ciekawsze instrumenty? Na te pytania postarają się odpowiedzieć eksperci Admiral Markets i Comparic.

Szkolenia stacjonarne w Twoim mieście

Admiral Markets ma zaszczyt zaprosić na serię darmowych szkoleń stacjonarnych organizowaną w 6 miastach w Polsce. Najbliższe szkolenia odbędą się w Gdańsku (01.02.2018) oraz w Bydgoszczy (02.02.2018). O terminie pozostałych spotkań Admiral Markets poinformuje na swojej stronie.

FP Markets
  • Gdańsk – czwartek, 01.02.2018, godz. 18:00, Hotel Qubus, ul. Chmielna 47-52

Rezerwuję miejsce w Gdańsku

  • Bydgoszcz – piątek, 02.02.2018, godz. 18:00, City Hotel, ul. 3 maja 6

Rezerwuję miejsce w Bydgoszczy

W co warto inwestować w 2018

W co warto inwestować

Każdy uczestnik szkolenia pozna najważniejsze możliwości inwestycyjne i pomysły na trading w 2018 roku. Zrozumie zalety handlu kontraktami CFD na kryptowaluty, towary, akcje, indeksy i waluty. Dowie się, jak tworzyć portfele inwestycyjne i tradingowe. Otrzyma prognozy na bieżący rok dla najważniejszych aktywów.

Dodatkowo, każdy uczestnik będzie mógł wziąć udział w sesji Q&A, podczas której będzie miał możliwość zadawania pytań ekspertom Admiral Markets i Comparic.

I jeszcze na koniec

Prosimy mieć na uwadze, że szkolenia są darmowe, a liczba miejsc w poszczególnych miastach jest ograniczona. Zarejestruj się już teraz i dowiedz się, w co warto inwestować w 2018!

Rezerwuję miejsce w Gdańsku

Rezerwuję miejsce w Bydgoszczy

Prowadzący

Mariusz Słomski

Mariusz Słomski

Specjalista ds. rynków finansowych w Admiral Markets. Praktyk, który wiedzę i doświadczenie zdobywał między innymi pracując jako zawodowy trader. Pasjonat analizy technicznej oraz handlu automatycznego. Prywatnie prowadzi blog o tradingu.

Adam Rak

Adam Rak

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Z rynkami finansowymi związany od 2011 roku. Aktywny trader współpracujący z Comparic. W handlu wykorzystuje głównie Price Action w połączeniu z technikami Fibonacciego.

Trader's Area
Trader's Area tworzymy z pasji do rynków finansowych i tradingu online. Tym zajmujemy się na co dzień i w tym jesteśmy najlepsi. Nasz cel jest jasny – dostarczyć Ci najbardziej sprawdzonych narzędzi, które wykorzystasz w swoim tradingu. Mamy nadzieję, że zainspirujemy Cię, uwolnimy Twój potencjał i przyczynimy się do Twojego sukcesu w inwestowaniu na rynkach finansowych. Wierzymy, że dzięki tradingowi online będziesz w stanie zrealizować swoje marzenia i wyznaczone cele.