Utopia P2P – prywatność, anonimowość i bezpieczeństwo w internecie!

504
J2T Trade

Utopia P2P – zaprojektowana dla poszukiwaczy wolności przez innych wizjonerów w ciągu 6 lat ciężkiej pracy, jest całkowicie zdecentralizowanym projektem blockchain, który działa jako sieć i gwarantuje 100% bezpieczeństwa. Rzecz w tym, że nie ma tu usług centralnych, wszystkie dane użytkowników są przechowywane tylko na ich urządzeniach. Dane te są szyfrowane za pomocą 256-bitowego AES i curve25519, później są przesyłane od użytkownika do użytkownika. Nikt nie może nic zhackować, odszyfrować, ukraść ani zmienić i w związku z tym Utopia P2P jest bezpieczniejsza niż jakikolwiek inny komunikator, przeglądarka lub aplikacja.

Dlaczego Utopia?

Biorąc pod uwagę wszystkie zalety, Utopia P2P to bezprecedensowa wolność i całkowity brak cenzury – więc dokładnie wszystko, co obiecywali twórcy standardu Web 3.0. Posiada wszystkie funkcje, których potrzebuje internauta, od bezpiecznych usług przesyłania wiadomości po anonimowe płatności. Ponad to Utopia P2P nie może zostać zbanowana na poziomie rządowym, ponieważ działa bez udziału scentralizowanych serwerów.

Główne Cechy

Niewykrywalne transakcje

Płatności online to dość trudna sprawa, ponieważ nawet transakcje blockchainowe można śledzić. Utopia P2P rozwiązuje ten problem dzięki unikalnej walucie – Crypton, która jest całkowicie niewykrywalna i nadaje się do płatności natychmiastowych. Wbudowany uWallet – został stworzony specjalnie po to, aby umożliwić użytkownikom sieci mesh dokonywanie anonimowych transakcji bez żadnych minimalnych i maksymalnych progów. Prowizja tutaj jest o wiele (!) razy niższa niż w blockchainie Ethereum, co oznacza, że nie będziesz musiał przepłacać za obiecaną anonimowość.

FP Markets

Jak widzisz, wszystkie operacje finansowe można wykonywać w sferze ekosystemu Utopii, jeśli chcesz wymienić swoje pieniądze, możesz skorzystać z Crypton Exchange, czyli giełdy krypto od Utopii P2P, bezpiecznej alternatywy dla popularnych platform transakcyjnych.

Proste wydobycie

Utopia P2P umożliwia wydobywanie jej własnej waluty Crypton i to bez użycia sprzętu o dużej mocy. Możesz to zrobić bezpośrednio ze swojego urządzenia. Po prostu zainstaluj Utopię i pobierz bota górniczego. Następnie Twoje konto zostanie zasilone Cryptonem podczas każdej sesji w Utopii. Sprawdź na prawdę warto!

Anonimowa przeglądarka

Utopia P2P ma wbudowaną przeglądarkę Idyll, która nie przechowuje danych użytkowników i nie zapisuje historii przeglądania, jest wolna od reklam i zawiera tylko sprawdzone strony internetowe, które są dodane przez członków społeczności. Interfejs Idyll jest identyczny z tymi przeglądarkami, z których korzystamy na co dzień, więc na pewno nie będziesz miał z nim trudności.

Bezpieczny komunikator

Ci, którzy szukają wolnej od cenzury, natychmiastowej i poufnej komunikacji, mogą wypróbować wbudowanego komunikatora Utopii – uMessenger. Jego funkcjonalność jest identyczna z wieloma znanymi alternatywami, takimi jak Viber i Telegram. Tutaj możesz wysyłać i odbierać tekst, nagrywać głos i różne pliki multimedia, tworzyć czaty grupowe i społeczności. Główną zaletą komunikatora uMessenger jest to, że w przeciwieństwie do zwykłych, jest odporny na awarie serwera lub bany.

Poufny e-mail

Wolna od spamu i bezpieczna poczta e-mail jest nareszcie faktem! Aby uchronić Cię przed cyberatakami i nieprzyjemnymi reklamami, twórcy Utopii P2P udostępnili usługę tylko członkom społeczności. UMail – łączy w sobie prostotę i wygodę tradycyjnych przeglądarek internetowych, takich jak Gmail i Yahoo! z bezpieczeństwem wykraczającym poza Protonmail. Główna różnica polega na tym, że tutaj możesz komunikować się tylko z osobami z Twojej listy kontaktów. Dzięki temu, żadne niechciane wiadomości e-mail od niechcianych osób i organizacji nie będą Cię niepokoić.

Funkcjonalne API

Następnie Utopia oferuje bardzo wygodny interfejs API dla tych, którzy chcą zintegrować jego funkcjonalność z własną stroną internetową lub aplikacją.

Jak korzystać z Utopii P2P?

Krok 1

Pobierz wersję, która pasuje do Twojej platformy TUTAJ. Obecnie obsługiwane są systemy Linux, Windows i macOS.

Krok 2

Utwórz swój login i hasło. Nie jest potrzebny e-mail ani numer telefonu, ponieważ Utopia P2P oznacza całkowitą poufność i prywatność.

Krok 3

Korzystaj ze wszystkich usług Utopia P2P za darmo!

Końcowe przemyślenia

Utopia P2P to wyjątkowy projekt, ten ekosystem jest przejawem wolności w sieci, naprawdę anonimowej, bezpiecznej i wieloaspektowej. Jest regularnie aktualizowana, poprawiane są jej mechanizmy bezpieczeństwa i generalnie możemy powiedzieć, że na pewno nie jest to jednodniowy produkt tylko z kuszącą wzmianką o blockchainie, ale globalny zdecentralizowany ekosystem, który rozwiązuje podstawowe problemy docelowej grupy odbiorców.

Wypróbuj ekosystem Utopia P2P, jeżeli chcesz, aby Twoja obecność w internecie była wygodna, poufna, niezauważalna i bezpieczna!

To koniec tego artykułu, ale dopiero początek Twojej przygody z rynkami finansowymi. Przed Tobą długa droga, ale lepiej w pierwszej kolejności poćwiczyć. Rachunek demonstracyjny to najlepszy sposób, aby przetestować zdobytą wiedzę w praktyce. Otwórz bezpłatne konto demo z wirtualnymi pieniędzmi już dziś!

OTWIERAM KONTO DEMO

Trader's Area
Trader's Area tworzymy z pasji do rynków finansowych i tradingu online. Tym zajmujemy się na co dzień i w tym jesteśmy najlepsi. Nasz cel jest jasny – dostarczyć Ci najbardziej sprawdzonych narzędzi, które wykorzystasz w swoim tradingu. Mamy nadzieję, że zainspirujemy Cię, uwolnimy Twój potencjał i przyczynimy się do Twojego sukcesu w inwestowaniu na rynkach finansowych. Wierzymy, że dzięki tradingowi online będziesz w stanie zrealizować swoje marzenia i wyznaczone cele.