Uran i energetyka jądrowa. Gdzie i jak na tym zarobić? (BizTech)

268
BizTech
J2T Trade

DIF BrokerJeśli nie produkujesz w oparciu o zieloną energię, to wypadasz z gry, bo twoje produkty będą za drogie wskutek nowego podatku od śladu węglowego. Takie są pierwsze efekty Wielkiego Resetu. Jednocześnie wzrost zapotrzebowania na energię rośnie geometrycznie. Energia wiatrowa i słoneczna raczej nie podołają temu wyzwaniu. O nowych technologiach w wojnie o bezpieczeństwo energetyczne oraz o tym  jak na tym zarobić w dzisiejszym wydaniu BizTech opowie Jacek Kubrak.

  • Nowe rozwiązania powodują, że energetyka jądrowa wraca do gry, a polskie firmy biorą w swoje ręce odpowiedzialność za swoją przyszłość.
  • Rozpoczyna się kolejna wojna o niezależność energetyczną w której wygranym może okazać się zupełnie inne rozwiązanie, dziś wyglądające jak ze świata fantastyki
  • Jak skutecznie i efektywnie zarabiać inwestując w przełomowe technologie i firmy?
  • Inwestuj w technologię z domem maklerskim DIF BROKER. Sprawdź darmowe KONTO DEMO

To koniec tego artykułu, ale dopiero początek Twojej przygody z rynkami finansowymi. Przed Tobą długa droga, ale lepiej w pierwszej kolejności poćwiczyć. Rachunek demonstracyjny to najlepszy sposób, aby przetestować zdobytą wiedzę w praktyce. Otwórz bezpłatne konto demo z wirtualnymi pieniędzmi już dziś!

OTWIERAM KONTO DEMO

FP Markets
Trader's Area
Trader's Area tworzymy z pasji do rynków finansowych i tradingu online. Tym zajmujemy się na co dzień i w tym jesteśmy najlepsi. Nasz cel jest jasny – dostarczyć Ci najbardziej sprawdzonych narzędzi, które wykorzystasz w swoim tradingu. Mamy nadzieję, że zainspirujemy Cię, uwolnimy Twój potencjał i przyczynimy się do Twojego sukcesu w inwestowaniu na rynkach finansowych. Wierzymy, że dzięki tradingowi online będziesz w stanie zrealizować swoje marzenia i wyznaczone cele.