Trading i Inwestowanie w Czasach Niepewności – konferencja online już w tym tygodniu

Trading i Inwestowanie w Czasach Niepewności
J2T Trade

Trading i Inwestowanie w Czasach NiepewnościRok 2020 już na zawsze zapisze sie na kartach historii jako okres pełen niespodzianek. Siedząc przy wigilijnym stole w grudniu 2019 r. mało kto spodziewał się pewnie, że tuż za rogiem czai się zalążek największego kryzysu w powojennej historii świata. Wybuch pandemii koronawirusa uderzył w światową gospodarkę. Jakby tego było mało, wpływ na rynki finansowe miały także doniesienia dot. Brexitu oraz zbliżające się wielkimi krokami wybory prezydenckie w Stanach Zjednoczonych.

Rok 2020 bez wątpienia nazwać można jednym z najciekawszych w ostatniej dekadzie. Jest to jednak okres pełen niepewności. Mimo, że do końca roku pozostało już zaledwie 2,5 miesiąca, to jednak nie wiele wskazuje, by od początku nowego roku wszystko miało nagle ulec poprawie.

Wspólnie z brokerem Trade.com zapraszamy na niepowtarzalne wydarzenie, które odbędzie się już w najbliższą sobotę, tj. 24 października 2020. Wszystko oczywiście online! Konferencja potrwa od 10:00 do 14:00. Podczas 4 prelekcji omówiona zostanie obecna sytuacja na rynkach finansowych oraz możliwości, jakie dają wybrane produkty finansowe.

Prelegenci szczególną uwagę zwrócą na sytuację związaną z pandemią koronawirusa oraz wyborami prezydenckim w USA. Jeśli interesujesz się wpływem wydarzeń na rynki finansowe i chcesz jednocześnie poszerzyć swój warsztat analityczny, nie możesz przegapić tej konferencji online.

FP Markets

Konferencję online poprowadzi Arkadiusz Jóźwiak, Marcin Podlacki, Łukasz Skiba oraz Maksymilian Bączkowski.

Ważne! Jeśli nie możesz uczestniczyć w konferencji online, a chcesz otrzymać jej nagranie, nic się nie martw! Zadbaliśmy o to. Wystarczy, że się zarejestrujesz.

WEŹ UDZIAŁ W KONFERENCJI ONLINE

Harmonogram Konferencji

 • 10:00 – Dogmaty współczesnego tradingu
  Prowadzący: Maksymilian Bączkowski

Trading zmienia się na przestrzeni lat, a wiele szkoleń na temat psychologii inwestowania opisuje jedynie co możemy lub powinniśmy oraz co jest zabronione. Jednak to nie zawsze pomaga. Podczas prelekcji, Maksymilian odniesie się do zachowań traderów oraz aspektów tego, co sprawia, że sukces jest dostępny dla jednych, a inni mogą o nim zapomnieć.

 • 11:00 Jak koronawirus zmienił rynek ropy
  Prowadzący: Łukasz Skiba

Jeszcze na początku roku obawy o niewielką nadwyżkę na rynku czarnego złota budziły istotny niepokój wśród globalnych producentów. Zaledwie dwa miesiące później, pandemia koronawirusa wywróciła rynek kompletnie do góry nogami, a kraje zrzeszone w ramach porozumienia OPEC+ zdecydowały się na drastyczne kroki, które wydaje się – zdały rezultat. O ile jednak początkowo producenci byli w stanie zrezygnować z własnych korzyści w imię wspólnego dobra, tak każdy kolejny tydzień dostarcza kolejnych dowodów na kruchość sojuszu. W trakcie prelekcji, Łukasz odpowie m.in. na pytania:

– Czy druga fala pandemii COVID-19 może doprowadzić do kolejnej wojny cenowej?
– Dlaczego kraje OPEC+ nie przestrzegają ustaleń porozumienia?
– Przyszłość wydobycia ropy w Stanach Zjednoczonych. Dlaczego przemysł naftowy stoi za D. Trumpem?

 • 12:00 – Rynki finansowe w przededniu wyborów prezydenckich w USA
  Prowadzący: Arkadiusz Jóźwiak

Już 3 listopada 2020 r. odbędą się wybory prezydenckie w Stanach Zjednoczonych. Po czterech latach, Amerykanie znów pójdą do urn, by zdecydować o przyszłości swojego kraju. Wybory te istotne są również dla rynków finansowych. Ich wyniki mogą bowiem przyczynić się nie tylko do chwilowej zmienności, lecz również określeniu długoterminowych trendów na notowaniach wielu instrumentów finansowych. W trakcie tej prelekcji omówione zostaną najważniejsze elementy programów wyborczy obydwu kandydatów oraz ich potencjalny wpływ na gospodarkę i rynki. Przypomnimy sobie także, jak kształtowała się zmienność na poszczególnych instrumentach podczas poprzednich wyborów prezydenckich w USA.

 • 13:00 – Fundusze inwestycyjne od podstaw. Portfele typu Master
  Prowadzący: Marcin Podlacki

Z punktu widzenia formalnego, fundusz inwestycyjny to nic innego jak odpowiednio zabezpieczone prawnie opakowanie dla pieniędzy Twoich i innych inwestorów.
Obecnie, w Polsce dostępnych jest ponad 3000 funduszy i jak na każdym rynku znaleźć można podmioty, które radzą sobie lepiej bądź gorzej. Co ważne, fundusz, który spełnia oczekiwania jednej osoby może być nieodpowiedni dla innej.

Marcin w trakcie swojej prelekcji wyjaśni, czym są fundusze inwestycyjne, opisze także ofertę gotowych “portfeli inwestycyjnych”, dostępną na platformie Trade.com.

Prelegenci Konferencji

Zarejestruj się na darmową konferencję online, podczas której 4 ekspertów omówi obecną sytuację na rynkach finansowych oraz możliwości, jakie dają wybrane produkty finansowe. Prelegenci szczególną uwagę zwrócą na sytuację związaną z pandemią koronawirusa oraz wyborami prezydenckim w USA.

Jeśli interesujesz się wpływem wydarzeń na rynki finansowe i chcesz jednocześnie poszerzyć swój warsztat analityczny, nie możesz przegapić tej konferencji online.

Partner Technologiczny Konferencji Online

Trade.com jest to autoryzowany i regulowany przez Cypryjską Komisję Papierów Wartościowych i Giełd (CySEC 227/14) dostawca handlu online. Oferuje swoim klientom dostęp do ponad 2100 aktywów za pomocą najbardziej zaawansowanej platformy finansowej, w tym: kontraktami CFD akcje, indeksy, forex, towary, obligacje ETFy oraz kryptowaluty.

To koniec tego artykułu, ale dopiero początek Twojej przygody z rynkami finansowymi. Przed Tobą długa droga, ale lepiej w pierwszej kolejności poćwiczyć. Rachunek demonstracyjny to najlepszy sposób, aby przetestować zdobytą wiedzę w praktyce. Otwórz bezpłatne konto demo z wirtualnymi pieniędzmi już dziś!

OTWIERAM KONTO DEMO

Trader's Area
Trader's Area tworzymy z pasji do rynków finansowych i tradingu online. Tym zajmujemy się na co dzień i w tym jesteśmy najlepsi. Nasz cel jest jasny – dostarczyć Ci najbardziej sprawdzonych narzędzi, które wykorzystasz w swoim tradingu. Mamy nadzieję, że zainspirujemy Cię, uwolnimy Twój potencjał i przyczynimy się do Twojego sukcesu w inwestowaniu na rynkach finansowych. Wierzymy, że dzięki tradingowi online będziesz w stanie zrealizować swoje marzenia i wyznaczone cele.