Top 7 użytecznych kanałów YouTube dla biznesu

395
biznes

Jeśli jesteś przedsiębiorcą, zawsze poszukujesz nowych źródeł wspaniałych pomysłów i inspiracji. Jednym z najlepszych sposobów na znalezienie świeżych pomysłów dla przedsiębiorców lub fanów są nowoczesne kanały YouTube, które opowiedzą Ci o właściwych sposobach wydawania pieniędzy. Przygotowaliśmy listę najlepszych kanałów na YouTube, które pomogą Ci lepiej zrozumieć organizację biznesu i wszystkie niuanse jego udanego działania.

Marie Forleo – Marie TV

Zapytaj swoich znajomych, jakie kanały YouTube oglądają przedsiębiorcy i właściciele małych firm, a na pewno usłyszysz nazwisko Marie Forleo w kółko. Jest zabawna, życzliwa i autentyczna, a swoimi radami na temat życia i pracy zjednała sobie publiczność. Marie ma około 410,000 subskrybentów, co czyni jej kanał jednym z najpopularniejszych na liście. Jej główna misja: „Stwórz biznes i życie, które kochasz”.

David Sitman Garland – Rising to the Top

Ten kanał jest dla „przedsiębiorców medialnych” i innych, którzy chcą i potrzebują rozwijać swój biznes w Internecie. Dla każdego, kto produkuje lub sprzedaje cyfrowe produkty lub usługi online, jest to świetny kanał z wieloma przydatnymi wskazówkami.

Roberto Blake – Always Creating

Dla Roberto Blake’a „Always creating” to coś więcej niż tylko nazwa kanału, to także jego misja i życiowy motyw przewodni. Widać to od razu po obejrzeniu przynajmniej jednego z jego filmów. Roberto stara się codziennie zamieszczać filmik, co tylko podkreśla jego ciężką pracę. Misją Blake’a jest bycie kreatywnym przedsiębiorcą, dlatego też jego główne obszary działania to projektowanie graficzne, sieci społecznościowe, fotografia, unboxing video, itp.

FP Markets

Udostępnianie umiejętności

Ta skupiona na nauce online społeczność, która jest „domem dla wielu utalentowanych i doświadczonych mentorów, jak również ponad 3 milionów studentów”, jest idealna dla tych, którzy są pasjonatami nauki i chcą poszerzyć swoją wiedzę biznesową. Kanał Skillshare jest również idealny dla osób, które poważnie myślą o rozpoczęciu nowego biznesu i osiągnięciu sukcesu, ponieważ pozwala na bycie indywidualnym przedsiębiorcą, jednocześnie łącząc się ze społecznością mentorów.

Skillshare pozwala twórcom zarejestrować się za 8 dolarów miesięcznie w ramach swojej „misji otwarcia powszechnego dostępu do nauki”. Kiedy już to zrobisz, będziesz miał dostęp do tysięcy zajęć z zakresu biznesu, projektowania, fotografii i innych tematów i będziesz mógł z nich korzystać, kiedy tylko będziesz miał czas. Możesz również prowadzić własne zajęcia, poszerzając grono swoich odbiorców jako ekspert.

Y Combinator

Ten kanał jest obowiązkowy dla każdego, kto interesuje się startupami, a może dodać tonę cennej wiedzy nawet dla osób po prostu zainteresowanych prowadzeniem mądrego biznesu. Znajdziesz tu filmy instruktażowe na temat tworzenia i prowadzenia startupu, podcasty z gośćmi takimi jak Ilon Musk i Anu Hariharan, krótkie filmy na temat biznesu i startupów od ludzi takich jak Mark Zuckerberg, a także z konferencji Y combinator na temat najnowszych osiągnięć biznesowych jednorożców.

Chase Jarvis

Chase Jarvis to w zasadzie trzy kanały w jednym. Zespół Chase’a (znanego kalifornijskiego przedsiębiorcy) ma na celu odpowiedzieć na pytania swoich subskrybentów dotyczące kreatywności, kariery i życia w taki sposób, w jaki chcesz żyć i w taki sposób, w jaki chcesz żyć. cjLIVE oferuje wywiady z najciekawszymi innowatorami, przedsiębiorcami i twórcami z całego świata. cjRAW jest czymś w rodzaju łapania wszystkiego, czego nie obejmują pozostałe dwa, szczególnie jeśli chodzi o cokolwiek związanego z energią, zapałem i twórczymi iskrami.

Robin Sharma

Kanał YouTube Robina Sharmy, można porównać do najlepszych firm takich jak GE, Microsoft, Nike i 15 bestsellerów z dziedziny przywództwa, które również mają wiele do zaoferowania właścicielom firm. W pewnym sensie Sharma koncentruje się na poradach samopomocy dla firm, a jego ogólne przesłanie jest takie, że jeśli znajdziesz swoją pasję i zrobisz wszystko, co w twojej mocy, sława i sukces naturalnie podążą za tobą. Jest jasne, że to przesłanie rezonuje z ludźmi, z 252.000 subskrybentów.

Dolna linia

W biznesie, jak mówi znane przysłowie, „jedna głowa jest lepsza od dwóch”, dlatego wybierz jeden z kanałów YouTube, które polecamy w tym artykule i zdobądź unikalną wiedzę, którą autorzy tych kanałów zdobyli z własnego doświadczenia metodą prób i błędów.

ŹRÓDŁOArtykuł sponsorowany
Trader's Area
Trader's Area tworzymy z pasji do rynków finansowych i tradingu online. Tym zajmujemy się na co dzień i w tym jesteśmy najlepsi. Nasz cel jest jasny – dostarczyć Ci najbardziej sprawdzonych narzędzi, które wykorzystasz w swoim tradingu. Mamy nadzieję, że zainspirujemy Cię, uwolnimy Twój potencjał i przyczynimy się do Twojego sukcesu w inwestowaniu na rynkach finansowych. Wierzymy, że dzięki tradingowi online będziesz w stanie zrealizować swoje marzenia i wyznaczone cele.