To już dzisiaj! Weź udział w darmowym Reach4.biz Meetup w Warszawie

Reach4.biz
J2T Trade

startupOdwiedź Konferencję Reach4.biz Meetup. Poznaj młodych startupowców i ich pomysły, wysłuchaj debat o inwestowaniu w startupy. Zapraszamy w imieniu portali Reach4.biz oraz Comparic.pl, które są organizatorami całkowicie darmowego dla odwiedzających wydarzenia.

  • Spotkajmy się już dzisiaj, 2 czerwca 2022, w Kinotece w Warszawie.
  • Konferencja jest w pełni otwarta, a rejestracja w stu procentach darmowa!
  • W trakcie jej trwania zgarnąć będzie można środki na inwestycję w wysokości 25 tys. dol.
  • Przeprowadzony zostanie również skierowany do studentów Startup Jam Warsaw | Impact Business, Impact Investing
  • Więcej informacji na temat wydarzenia znajdziesz w tym miejscu

Reach4.biz

Reach4.biz Meetup nowym punktem na startupowej mapie Polski

Jak inwestować w innowacje i startupy? Jakie branże są najbardziej perspektywiczne i rozwijają się najszybciej? Czy polskie startupy mają szansę konkurowania z tymi z Doliny Krzemowej? Na te i na wiele więcej innych pytań, odpowiedzi będziemy szukać już na początku czerwca w warszawskiej Kinotece.

Dołącz do ponad 50 startupów, wysłuchaj wykładów 60 prelegentów w 5 różnych strefach tematycznych i razem z nami buduj pierwszą i największą tego typu konferencję startupową w Polsce

FP Markets

Rejestracja jest w pełni darmowa, zainteresowani mogą skorzystać natomiast z dodatkowych, płatnych opcji gwarantowanych przez zakup biletów VIP. Szczegóły na stronie wydarzenia.

BIORĘ UDZIAŁ W REACH4.BIZ MEETUP

Co oferuje Reach4.biz Meetup? Prelegenci, Agenda oraz Strefy Tematyczne

To miejsce, w którym spotkasz młodych founderów i poznasz ich startupowe pomysły. Sięgniesz po wiedzę o tym jak inwestować w startupy i o tym jak konkurencyjne są polskie startupy.

Pozyskasz wiedzę dla inwestujących w startupy i dla founderów: Wykłady i debaty dla inwestorów na temat procesu inwestycyjnego i budowania zdrowych relacji ze Startupami.

Odwiedzisz przestrzeń, w której kilkadziesiąt startupów prezentuje swoje rozwiązania. Każdy startup będzie prezentować się na własnym stoisku oraz podczas prezentacji na scenie.

Spotkasz fundusze venture capital (VC) i przedstawicieli platform crodwinvestingowych.

Pełne informacje o prelegentach, zaplanowanych wykładach oraz strefach tematycznych znaleźć można na stronie Reach4.biz Meetup.

Najlepsza prezentacja startupu na Reach4.biz Meetup otrzyma inwestycję 25 000 USD od Pointer.Capital

Jako Partner konferencji Reach4.biz Meetup Poiner.Capital objął patronat nad ścieżką tematyczną Strefy Startupowej – Startupy w branży Blockchain. W ramach tego panelu na Scenie Startupowej zaprezentuje się 10 firm. Spośród nich wybrany zostanie najciekawszy projekt, w który spółka zainwestuje 25 000 USD.

Dodatkowo uczestnikom, którzy nabędą bilet kategorii VIP Plus udostępniona zostanie Strefę Zamkniętą Pointer.Capital, w ramach której Lukas S. Zgiep poprowadzi prelekcję w obszarze Decentralized Autonomous Venture Capital oraz Private Cities.

Informacje dla aplikujących startupów: https://reach4.biz/startupy/reach4-biz-meetup-zgloszenia-startupow/

To koniec tego artykułu, ale dopiero początek Twojej przygody z rynkami finansowymi. Przed Tobą długa droga, ale lepiej w pierwszej kolejności poćwiczyć. Rachunek demonstracyjny to najlepszy sposób, aby przetestować zdobytą wiedzę w praktyce. Otwórz bezpłatne konto demo z wirtualnymi pieniędzmi już dziś!

OTWIERAM KONTO DEMO

Trader's Area
Trader's Area tworzymy z pasji do rynków finansowych i tradingu online. Tym zajmujemy się na co dzień i w tym jesteśmy najlepsi. Nasz cel jest jasny – dostarczyć Ci najbardziej sprawdzonych narzędzi, które wykorzystasz w swoim tradingu. Mamy nadzieję, że zainspirujemy Cię, uwolnimy Twój potencjał i przyczynimy się do Twojego sukcesu w inwestowaniu na rynkach finansowych. Wierzymy, że dzięki tradingowi online będziesz w stanie zrealizować swoje marzenia i wyznaczone cele.