Forex z J2T

Tickmill przyłącza się do światowych działań na rzecz wsparcia wysiłków na rzecz pomocy dla BejrutuPonieważ Liban nadal odczuwa skutki niszczycielskiego wybuchu, który miał miejsce 4 sierpnia 2020 r. w porcie w Bejrucie, Tickmill przekazał znaczną kwotę na rzecz Impact Libanon, organizacji non-profit mającej na celu wspieranie wspólnych celów w kraju.

W następstwie tego niszczycielskiego incydentu zginęły dziesiątki osób, a tysiące zostało rannych i pozostało bez dachu nad głową w czasie, gdy kraj już zmaga się z narastającym kryzysem gospodarczym i pandemią COVID-19.

Uznając potrzebę natychmiastowych działań humanitarnych w Libanie, Tickmill, wzmacnia wysiłki społeczności globalnej na rzecz wsparcia ofiar tego tragicznego wybuchu poprzez darowiznę charytatywną, która jest następstwem naszej ostatniej inicjatywy CSR w tym kraju. Środki te zostaną wykorzystane na zakup szeregu kluczowych artykułów, w tym żywności, wody, pierwszej pomocy, schronienia, artykułów medycznych oraz pokrycie wydatków na rachunki medyczne osób rannych w wyniku wybuchu.

Oprócz darowizny pieniężnej, pracownicy Tickmill połączą siły, aby zebrać suchą i konserwowaną żywność, artykuły medyczne i odzież, które zostaną rozdane rodzinom znajdującym się w trudnej sytuacji.

Nasze serce i myśli są z Libańczykami i jako organizacja odpowiedzialna społecznie, pozostajemy zaangażowani w podejmowanie wszelkich możliwych wysiłków, aby złagodzić ich ból i zmienić ich życie na lepsze.


tickmill

Sprawdź ofertę brokera Tickmill na bezpłatnym rachunku demonstracyjnym. Konto demo otworzysz klikając tutaj.

*75% rachunków detalicznych CFD odnotowuje straty.


To koniec tego artykułu, ale dopiero początek Twojej przygody z rynkami finansowymi. Przed Tobą długa droga, ale lepiej w pierwszej kolejności poćwiczyć. Rachunek demonstracyjny to najlepszy sposób, aby przetestować zdobytą wiedzę w praktyce. Otwórz bezpłatne konto demo z wirtualnymi pieniędzmi już dziś!

OTWIERAM KONTO DEMO

Trader's Area tworzymy z pasji do rynków finansowych i tradingu online. Tym zajmujemy się na co dzień i w tym jesteśmy najlepsi. Nasz cel jest jasny – dostarczyć Ci najbardziej sprawdzonych narzędzi, które wykorzystasz w swoim tradingu. Mamy nadzieję, że zainspirujemy Cię, uwolnimy Twój potencjał i przyczynimy się do Twojego sukcesu w inwestowaniu na rynkach finansowych. Wierzymy, że dzięki tradingowi online będziesz w stanie zrealizować swoje marzenia i wyznaczone cele.