Tickmill przyłącza się do światowych działań na rzecz wsparcia wysiłków na rzecz pomocy dla Bejrutu

Tickmill przyłącza się do światowych działań na rzecz wsparcia wysiłków na rzecz pomocy dla Bejrutu
J2T Trade

Tickmill przyłącza się do światowych działań na rzecz wsparcia wysiłków na rzecz pomocy dla BejrutuPonieważ Liban nadal odczuwa skutki niszczycielskiego wybuchu, który miał miejsce 4 sierpnia 2020 r. w porcie w Bejrucie, Tickmill przekazał znaczną kwotę na rzecz Impact Libanon, organizacji non-profit mającej na celu wspieranie wspólnych celów w kraju.

W następstwie tego niszczycielskiego incydentu zginęły dziesiątki osób, a tysiące zostało rannych i pozostało bez dachu nad głową w czasie, gdy kraj już zmaga się z narastającym kryzysem gospodarczym i pandemią COVID-19.

Uznając potrzebę natychmiastowych działań humanitarnych w Libanie, Tickmill, wzmacnia wysiłki społeczności globalnej na rzecz wsparcia ofiar tego tragicznego wybuchu poprzez darowiznę charytatywną, która jest następstwem naszej ostatniej inicjatywy CSR w tym kraju. Środki te zostaną wykorzystane na zakup szeregu kluczowych artykułów, w tym żywności, wody, pierwszej pomocy, schronienia, artykułów medycznych oraz pokrycie wydatków na rachunki medyczne osób rannych w wyniku wybuchu.

Oprócz darowizny pieniężnej, pracownicy Tickmill połączą siły, aby zebrać suchą i konserwowaną żywność, artykuły medyczne i odzież, które zostaną rozdane rodzinom znajdującym się w trudnej sytuacji.

FP Markets

Nasze serce i myśli są z Libańczykami i jako organizacja odpowiedzialna społecznie, pozostajemy zaangażowani w podejmowanie wszelkich możliwych wysiłków, aby złagodzić ich ból i zmienić ich życie na lepsze.


tickmill

Sprawdź ofertę brokera Tickmill na bezpłatnym rachunku demonstracyjnym. Konto demo otworzysz klikając tutaj.

*75% rachunków detalicznych CFD odnotowuje straty.


To koniec tego artykułu, ale dopiero początek Twojej przygody z rynkami finansowymi. Przed Tobą długa droga, ale lepiej w pierwszej kolejności poćwiczyć. Rachunek demonstracyjny to najlepszy sposób, aby przetestować zdobytą wiedzę w praktyce. Otwórz bezpłatne konto demo z wirtualnymi pieniędzmi już dziś!

OTWIERAM KONTO DEMO

Trader's Area
Trader's Area tworzymy z pasji do rynków finansowych i tradingu online. Tym zajmujemy się na co dzień i w tym jesteśmy najlepsi. Nasz cel jest jasny – dostarczyć Ci najbardziej sprawdzonych narzędzi, które wykorzystasz w swoim tradingu. Mamy nadzieję, że zainspirujemy Cię, uwolnimy Twój potencjał i przyczynimy się do Twojego sukcesu w inwestowaniu na rynkach finansowych. Wierzymy, że dzięki tradingowi online będziesz w stanie zrealizować swoje marzenia i wyznaczone cele.