Telewizja Biznesowa dołącza do oferty kanałów TV w serwisie streamingowym MEGOGO, poszerzając swoją obecność na rynku medialnym

Telewizja Biznesowa

Telewizja Biznesowa, wiodący dostawca treści biznesowych, ogłasza swoje dołączenie do platformy streamingowej MEGOGO, dostarczając unikalne treści dla widzów korzystających z tej popularnej usługi.

Telewizja Biznesowa, powstała z połączenia dwóch uznanych marek w branży medialnej – inwestorzy.tv i comparic.tv, specjalizuje się w dostarczaniu najnowszych informacji biznesowych, analiz rynkowych oraz ekskluzywnych wywiadów z liderami branży. Jako jedna z pierwszych w Polsce nadaje w formacie FAST TV. Telewizja Biznesowa obecnie dociera do około 2 milionów użytkowników, a dzięki dołączeniu do MEGOGO, kanał stanie się dostępny dla szerszej publiczności, umożliwiając łatwy dostęp do wysokiej jakości treści dla wszystkich subskrybentów platformy.

MEGOGO to zaawansowana platforma streamingowa oferująca bogaty katalog filmów, seriali, programów telewizyjnych oraz kanałów tematycznych. Zainicjowana z myślą o dostarczaniu zróżnicowanych i atrakcyjnych treści, platforma MEGOGO zdobyła zaufanie milionów użytkowników na całym świecie.

Dzięki nowemu partnerstwu Telewizja Biznesowa będzie dostępna w ramach bezpłatnego środowiska dostępnego dla wszystkich użytkowników MEGOGO w Polsce, co umożliwi widzom łatwy dostęp do kluczowych informacji biznesowych bez dodatkowych opłat.

FP Markets

“Jesteśmy podekscytowani możliwością dołączenia do MEGOGO i dzielenia się naszymi treściami z nową, globalną widownią. Nasz kanał jest dedykowany wszystkim, którzy pragną być na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami i analizami z zakresu biznesu. Partnerstwo z MEGOGO umożliwi nam dotarcie do jeszcze większej liczby widzów i zaoferowanie im unikatowego doświadczenia telewizyjnego.” – powiedział Sebastian Dubiniecki, Dyrektor Zarządzający Telewizji Biznesowej.

„W ofercie MEGOGO w Polsce mamy kanały telewizyjne o różnych profilach. Dostarczamy rozrywkę dzieciom i dorosłym, fanom sportu i filmów. Dzięki współpracy z Telewizją Biznesową, powiększamy zakres dostępności do ciekawych informacji. Jestem pewny, że nasi widzowie będą z nich szeroko korzystać” – Komentuje Artur Pacuła, CEO MegogoPL.

O Telewizji Biznesowej:

Telewizja Biznesowa to wiodący dostawca treści biznesowych, oferujący najnowsze informacje, analizy rynkowe i wywiady z liderami branży. Zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów gwarantuje wysoką jakość treści dostarczanych widzom na całym świecie. www.telewizjabiznesowa.pl

O MEGOGO:

MEGOGO to zaawansowana platforma streamingowa dostarczająca różnorodne treści audiowizualne, obejmujące filmy, seriale, programy telewizyjne i kanały tematyczne. Znana ze swojej innowacyjności i bogatej oferty, platforma MEGOGO zdobyła uznanie globalnej publiczności, oferując atrakcyjne i zróżnicowane treści dla milionów subskrybentów.

Trader's Area
Trader's Area tworzymy z pasji do rynków finansowych i tradingu online. Tym zajmujemy się na co dzień i w tym jesteśmy najlepsi. Nasz cel jest jasny – dostarczyć Ci najbardziej sprawdzonych narzędzi, które wykorzystasz w swoim tradingu. Mamy nadzieję, że zainspirujemy Cię, uwolnimy Twój potencjał i przyczynimy się do Twojego sukcesu w inwestowaniu na rynkach finansowych. Wierzymy, że dzięki tradingowi online będziesz w stanie zrealizować swoje marzenia i wyznaczone cele.