Szkolenie warsztatowe „Skuteczność w prostocie” z Kamilem Jarosem [Admiral Markets]

1062
Warsztaty Admiral Markets

Warsztaty Admiral MarketsW imieniu Admiral Markets zapraszamy na szkolenia stacjonarne, które odbęda się już w maju. Głównym celem szkolenia warsztatowego „Skuteczność w prostocie”, które poprowadzi Kamil Jaros jest zaznajomienie uczestników z autorskim pomysłem zawierania transakcji na rynkach Forex i CFD.

Bezpłatne szkolenia stacjonarne odbędą się w:

  • Poznaniu, dnia 20.05.2019 r., godz. 17:00
  • Wrocławiu, dnia 21.05.2019 r., godz. 17:00
  • Częstochowie, dnia 22.05.2019 r., godz. 17:00

Rezerwuję miejsce

Szkolenie warsztatowe dowiedzie, że skuteczne metody analizy wykresów nie muszą być bardzo skomplikowane. Zaprezentowane zostaną proste techniki wyszukiwania okazji inwestycyjnych, jedynie przy użyciu linii trendu. Nie potrzeba żadnych innych narzędzi, ani teorii. Prostota nie wyklucza skuteczności. Co ważne, techniki te pomagają kontrolować podejmowane ryzyko.

FP Markets

Kamil Jaros – prostota kluczem do sukcesu

Kamil Jaros, główny analityk Admiral Markets, przedstawi koncepcje wynikające z ponad 20 lat doświadczenia w handlu na rynkach kapitałowych, a następnie zaprezentuje praktyczne przykłady na wykresach historycznych. W trakcie szkolenia jego uczestnicy będą mieli możliwość przećwiczyć samodzielne wyszukiwanie dogodnych momentów do zawierania transakcji na wybranych sytuacjach historycznych, a także na bieżących danych rzeczywistych na platformie MetaTrader 5 Admiral Markets.

Omawiane rozwiązanie posiada kilka cech, które sprawiają, że może być wdrożone przez traderów i inwestorów na każdym poziomie zaawansowania rynkowego:

  • opiera się na samej zmianie ceny, a więc nie wymaga dodatkowych wskaźników i wiedzy na temat ich działania
  • logika stojąca za tym pomysłem opiera się na analizie zmian popytu i podaży
  • koncepcja jest prosta i posiada sztywne reguły, co ułatwia wyszukiwanie optymalnych momentów zawierania transakcji na wielu rynkach jednocześnie
  • są jasno określone reguły ochrony kapitału

W ciągu trzech godzin szkolenia będzie okazja poznać podstawowe zasady, jakimi powinno się kierować, przy zawieraniu transakcji na rynkach finansowych. Uczestnicy szkolenia poznają realne ramy dla swoich oczekiwań wobec przyszłych wyników takich transakcji. Każdy słuchacz pozna również sposoby na kontrolę ryzyka związanego z podejmowanymi decyzjami.

Dzięki warsztatom słuchacze wyjdą bogatsi o wiedzę rynkową popartą wieloletnią praktyką prowadzącego. Poznają również praktyczny pomysł zawierania transakcji, który może stać się zarówno sposobem podejmowania decyzji, jak i inspiracją do własnych poszukiwań podobnych rozwiązań.

Zapraszamy na wyjątkowe seminarium – mało teoretyzowania – mnóstwo ćwiczeń. Naprawdę mnóstwo!

Trader's Area
Trader's Area tworzymy z pasji do rynków finansowych i tradingu online. Tym zajmujemy się na co dzień i w tym jesteśmy najlepsi. Nasz cel jest jasny – dostarczyć Ci najbardziej sprawdzonych narzędzi, które wykorzystasz w swoim tradingu. Mamy nadzieję, że zainspirujemy Cię, uwolnimy Twój potencjał i przyczynimy się do Twojego sukcesu w inwestowaniu na rynkach finansowych. Wierzymy, że dzięki tradingowi online będziesz w stanie zrealizować swoje marzenia i wyznaczone cele.