Szkolenie Online Strategia Overbalance na Indeksach Giełdowych – już 25 kwietnia o 18:00

867
Londyn Canary Wharf

Ciężko wyobrazić sobie zarabianie w długim terminie oparte na losowości. Stąd też strategie tradingowe i inwestycyjne stanowią swego rodzaju podstawę skutecznego zawierania transakcji na instrumentach finansowych.

Już 25 kwietnia o godz. 18:00, podczas bezpłatnego szkolenia online, Krzysztof Kamiński przybliży możliwości, jakie niesie strategia Overbalance stosowana na indeksach giełdowych.

Strategia Overbalance

Strategia Overbalance to prostota w najczystszej postaci, która pozwala inwestorowi na skuteczne wykorzystanie jej w praktyce.

Londyn Canary Wharf

FP Markets

Strategia Overbalance wykorzystuje narzędzia Fibonacciego, w celu mierzenia wielkości korekt. Dzięki temu w łatwy sposób określa panujący trend wyższego rzędu. W prosty i przejrzysty sposób wskazuje moment wejścia w transakcję, z zachowaniem odpowiedniej proporcji ryzyka do zysku, jak również zasad zarządzania ryzykiem oraz kapitałem, które to nieodzownie stanowią fundament skutecznego systemu inwestycyjnego.

Weź udział w szkoleniu!

Już teraz zapisz się na to bezpłatne szkolenie online i zyskaj bezcenną wiedzę od praktyka rynkowego. Start szkolenia w czwartek, 25 kwietnia o 18:00. Rejestracji na spotkanie online dokonasz klikając tutaj.

Weź udział w szkoleniu

Prowadzący

Krzysztof Kamiński

Krzysztof Kamiński jest ekspertem Finvest Group. Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych m.in. dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów CFD na świecie.

Zapraszam na spotkanie on-line, podczas którego przedstawię metodologię otwierania pozycji rynkowych bazujących na analizie trendu.” – Krzysztof Kamiński.

Weź udział w szkoleniu

Organizator i Partnerzy

Miło nam poinformować, że Trader’s Area, wraz z Comparic oraz Finvest Group zostali patronami szkolenia „Strategia Overbalance na Indeksach Giełdowych” organizowanego przez Noble Markets.

Trader's Area
Trader's Area tworzymy z pasji do rynków finansowych i tradingu online. Tym zajmujemy się na co dzień i w tym jesteśmy najlepsi. Nasz cel jest jasny – dostarczyć Ci najbardziej sprawdzonych narzędzi, które wykorzystasz w swoim tradingu. Mamy nadzieję, że zainspirujemy Cię, uwolnimy Twój potencjał i przyczynimy się do Twojego sukcesu w inwestowaniu na rynkach finansowych. Wierzymy, że dzięki tradingowi online będziesz w stanie zrealizować swoje marzenia i wyznaczone cele.