Publiczna emisja Akcji Prosper Capital Dom Maklerski zakończona sukcesem

Informacja prasowa

348
sukces emisji akcji Prosper Capital Dom Maklerski

sukces emisji akcji Prosper Capital Dom MaklerskiProsper Capital Dom Maklerski S.A. poinformował o zamknięciu publicznej oferty Emisji Akcji Serii I z sukcesem. W ramach oferty, Spółka pozyskała 4 mln PLN poprzez emisję 2 milionów nowych Akcji. Stopa redukcji wyniosła ponad 18%.

Celem emisji było pozyskanie kapitału na pokrycie wydatków związanych z dalszym rozwojem naszej działalności, w szczególności z:

  • Wdrożeniem platformy transakcyjnej umożliwiającej pełną obsługę zdalną Klientów w zakresie oferty produktowej.
  • Rozbudową systemów Domu Maklerskiego mającą na celu wsparcie sprzedaży i optymalizację procesów.
  • Rozbudową infrastruktury wspierającej działania sprzedażowe Domu Maklerskiego.

Zapisy trwały od 9 do 25 lutego 2021 roku i były przyjmowane przez Prosper Capital Dom Maklerski S.A. Inwestorzy złożyli zapisy na ponad 2,4 mln Akcji, po cenie emisyjnej 2 zł. Stopa redukcji zapisów wyniosła 18,43%.

Piotr Teleon - Prezes Zarządu Prosper Capital Dom MaklerskiDziękujemy Inwestorom za zaufanie jakim nas obdarzyli. Zainteresowanie naszą ofertą pokazuje, że Inwestorzy wierzą w rozwój usług rynku kapitałowego w Polsce i w to, że na rynku jest miejsce dla prężnie rozwijających się, niezależnych domów maklerskich. Kolejnym etapem jest niezwłoczne wprowadzenie Akcji Spółki do obrotu na NewConnect – komentuje Piotr Teleon Prezes Zarządu Prosper Capital Dom Maklerski.

FP Markets

Więcej informacji o Emitencie oraz szczegółowe informacje o emisji dostępne są na stronie internetowej Prosper Capital Dom Maklerski S.A. – https://www.pcdm.pl/

Informacje o Prosper Capital Dom Maklerski S.A.

Jesteśmy Firmą Inwestycyjną umożliwiającą naszym Klientom i Partnerom pozyskiwanie oraz pomnażanie kapitału. Na bazie wieloletniego doświadczenia naszego zespołu oraz aktualnej wiedzy rynkowej, dostarczamy najbardziej optymalne rozwiązania rynku kapitałowego m.in. za pośrednictwem Agentów Firmy Inwestycyjnej (AFI).

Przeprowadzamy emisje i dystrybucję instrumentów finansowych, takich jak: akcje, obligacje, certyfikaty Funduszy Inwestycyjnych Zamkniętych (FIZ) oraz jednostki uczestnictwa Funduszy Inwestycyjnych Otwartych (FIO) i Specjalistycznych Funduszy Inwestycyjnych Otwartych (SFIO). Ponadto realizujemy transakcje na rynku niepublicznym oraz świadczymy szereg usług poemisyjnych.

Jesteśmy Autoryzowanym Doradcą na rynku NewConnect i Catalyst oraz firmą partnerską GPW dla małych i średnich przedsiębiorstw. Współpracujemy z Instytutem Energetyki Odnawialnej w zakresie wsparcia dla przedsiębiorstw z branży odnawialnych źródeł energii (OZE).

Trader's Area
Trader's Area tworzymy z pasji do rynków finansowych i tradingu online. Tym zajmujemy się na co dzień i w tym jesteśmy najlepsi. Nasz cel jest jasny – dostarczyć Ci najbardziej sprawdzonych narzędzi, które wykorzystasz w swoim tradingu. Mamy nadzieję, że zainspirujemy Cię, uwolnimy Twój potencjał i przyczynimy się do Twojego sukcesu w inwestowaniu na rynkach finansowych. Wierzymy, że dzięki tradingowi online będziesz w stanie zrealizować swoje marzenia i wyznaczone cele.