sukces emisji akcji Prosper Capital Dom MaklerskiProsper Capital Dom Maklerski S.A. poinformował o zamknięciu publicznej oferty Emisji Akcji Serii I z sukcesem. W ramach oferty, Spółka pozyskała 4 mln PLN poprzez emisję 2 milionów nowych Akcji. Stopa redukcji wyniosła ponad 18%.

Celem emisji było pozyskanie kapitału na pokrycie wydatków związanych z dalszym rozwojem naszej działalności, w szczególności z:

  • Wdrożeniem platformy transakcyjnej umożliwiającej pełną obsługę zdalną Klientów w zakresie oferty produktowej.
  • Rozbudową systemów Domu Maklerskiego mającą na celu wsparcie sprzedaży i optymalizację procesów.
  • Rozbudową infrastruktury wspierającej działania sprzedażowe Domu Maklerskiego.

Zapisy trwały od 9 do 25 lutego 2021 roku i były przyjmowane przez Prosper Capital Dom Maklerski S.A. Inwestorzy złożyli zapisy na ponad 2,4 mln Akcji, po cenie emisyjnej 2 zł. Stopa redukcji zapisów wyniosła 18,43%.

Piotr Teleon - Prezes Zarządu Prosper Capital Dom MaklerskiDziękujemy Inwestorom za zaufanie jakim nas obdarzyli. Zainteresowanie naszą ofertą pokazuje, że Inwestorzy wierzą w rozwój usług rynku kapitałowego w Polsce i w to, że na rynku jest miejsce dla prężnie rozwijających się, niezależnych domów maklerskich. Kolejnym etapem jest niezwłoczne wprowadzenie Akcji Spółki do obrotu na NewConnect – komentuje Piotr Teleon Prezes Zarządu Prosper Capital Dom Maklerski.

Więcej informacji o Emitencie oraz szczegółowe informacje o emisji dostępne są na stronie internetowej Prosper Capital Dom Maklerski S.A. – https://www.pcdm.pl/

Informacje o Prosper Capital Dom Maklerski S.A.

Jesteśmy Firmą Inwestycyjną umożliwiającą naszym Klientom i Partnerom pozyskiwanie oraz pomnażanie kapitału. Na bazie wieloletniego doświadczenia naszego zespołu oraz aktualnej wiedzy rynkowej, dostarczamy najbardziej optymalne rozwiązania rynku kapitałowego m.in. za pośrednictwem Agentów Firmy Inwestycyjnej (AFI).

Przeprowadzamy emisje i dystrybucję instrumentów finansowych, takich jak: akcje, obligacje, certyfikaty Funduszy Inwestycyjnych Zamkniętych (FIZ) oraz jednostki uczestnictwa Funduszy Inwestycyjnych Otwartych (FIO) i Specjalistycznych Funduszy Inwestycyjnych Otwartych (SFIO). Ponadto realizujemy transakcje na rynku niepublicznym oraz świadczymy szereg usług poemisyjnych.

Jesteśmy Autoryzowanym Doradcą na rynku NewConnect i Catalyst oraz firmą partnerską GPW dla małych i średnich przedsiębiorstw. Współpracujemy z Instytutem Energetyki Odnawialnej w zakresie wsparcia dla przedsiębiorstw z branży odnawialnych źródeł energii (OZE).

Trader's Area tworzymy z pasji do rynków finansowych i tradingu online. Tym zajmujemy się na co dzień i w tym jesteśmy najlepsi. Nasz cel jest jasny – dostarczyć Ci najbardziej sprawdzonych narzędzi, które wykorzystasz w swoim tradingu. Mamy nadzieję, że zainspirujemy Cię, uwolnimy Twój potencjał i przyczynimy się do Twojego sukcesu w inwestowaniu na rynkach finansowych. Wierzymy, że dzięki tradingowi online będziesz w stanie zrealizować swoje marzenia i wyznaczone cele.