Studio Filmowe Panika S.A. – trwa equity crowdfunding

1511
Studio Panika

Studio PanikaEquity crowdfunding zyskuje coraz większe poparcie wśród inwestorów. Wszystko dzięki temu, że umożliwia uzyskanie udziałów w danej spółce, dzięki wykupieniu w niej udziałów. W equity crowdfundingu można wspierać startupy z różnego rodzaju gałęzi biznesu. Część z nich dotyczy nowoczesnych technologii, blockchain, czy tym podobnym. Inne z kolei dotyczą projektów, które znane są od lat i nie wymagają od inwestora przewidywania trendów w dalekiej przyszłości. Jednym z nich jest prowadzony przez Studio Panika S.A. equity crowdfunding, na platformie Beesfund.

Studio Panika S.A.

Działalność pod nazwą „Studio Panika” powstała już w 2007 roku. Dwa lata później otwarte zostało pierwsze profesjonalne studio „Greenbox” w Trójmieście. W tym samym roku zespół tworzący Studio Panikę mógł się pochwalić główną nagrodą na I Festiwalu Filmu Wirusowych w Krakowie – VirNIck 2009. Rok później zakupiony został jeden z pierwszych w naszym kraju profesjonalnych kamer filmowych – Red One. W kolejnym roku Studio Panika rozbudowało park sprzętowy o drugą kamerę oraz światło filmowe.

W 2014 roku Studio rozpoczęło współpracę z największą stacją telezakupową w Polsce. W 2016 roku zakończono budowę studia filmowego. Dwa lata później rozpoczęto stałą współpracę przy tworzeniu filmów reklamowych dla znanej korporacji z branży ogrodniczej. W 2019 Studio otrzymało nagrodę za najlepszą gdyńską inwestycję w 2018 roku.

Oskar Kaszyński

Jak w każdej firmie, siła spółki tkwi w jej zespole oraz kadrze kierowniczej. Założycielem i prezesem Studio Panika S.A, jest Oskar Kaszyński, który ze światem filmowym jest od 1997 roku, od kiedy prowadzi własną firmę produkującą filmy. W 2002 roku wyreżyserował film „Segment ‘76”, który rok później można było obejrzeć w polskich kinach.

FP Markets

Jego dzieło – Studio Panika – jest zakładem produkcyjno – postprodukcyjnym, co oznacza że zajmują się zarówno wyprodukowaniem, jak i montażem dzieła. Studio Panika jest jedynym takim miejscem posiadającym dużą salę zdjęciową w północnej Polsce.

Rynek w Polsce

Rynek filmowy w Polsce posiada ogromny potencjał, a zapotrzebowanie na studia filmowe ciągle rosną. Zgodnie ze statystykami, wydatki na reklamę w poprzednim roku wyniosły ok. 9.5 mld PLN, zaś sam rynek ciągle się rozwija.

Ok. 80% rynku stanowią wydatki na reklamę telewizyjną oraz internetową. Zgodnie z prognozami w najbliższym czasie aż 80% treści w Internecie będą stanowiły filmy video. Dodatkowo, jak wskazują badania, aż 64% klientów chętniej kupuje produkt online po obejrzeniu filmiku na jego temat.

Zainwestuj w Panikę

Zbiórka equity crowdfunding trwa do 9 października. Studio Panika S.A. zebrało już ponad 541 322.56 PLN i zainwestowało w nią już ponad 622 inwestorów. Cena jednej akcji wynosi 0.2 PLN i przewidywanych jest 10 024 212 akcji. Jak wskazuje sam CEO – Oskar Kaszyński – studio ma w planach wypłacanie dywidendy ze swojej działalności oraz oferuje możliwość otrzymywania prowizji za polecanych klientów. Rzecz jasna, ciężko będzie pozyskać producenta do nagrania filmu, aczkolwiek już z nagraniem reklamy powinno być znacznie łatwiej. Tym bardziej że każdy zna kogoś, komu taka forma reklamy by się przydała.

Jeśli zainteresowało Cię Studio Panika i chciałbyś stać się producentem filmowym, wejdź na stronę emisji i dołącz już teraz do świata filmu.

Trader's Area
Trader's Area tworzymy z pasji do rynków finansowych i tradingu online. Tym zajmujemy się na co dzień i w tym jesteśmy najlepsi. Nasz cel jest jasny – dostarczyć Ci najbardziej sprawdzonych narzędzi, które wykorzystasz w swoim tradingu. Mamy nadzieję, że zainspirujemy Cię, uwolnimy Twój potencjał i przyczynimy się do Twojego sukcesu w inwestowaniu na rynkach finansowych. Wierzymy, że dzięki tradingowi online będziesz w stanie zrealizować swoje marzenia i wyznaczone cele.