Nagrania szkoleń Steve’a Nisona i Jack’a Schwagera

2228
Steve Nison i Jack Schwager
J2T Trade

Steve Nison i Jack Schwager to prawdziwe legendy tradingu. Steve jest uznawany za prekursora stosowania wykresów świecowych w tradingu. Jack natomiast to prawdziwy Czarodziej Rynku, który zarządza aktywami od wielu lat.

Dzięki Admiral Markets masz możliwość obejrzenia nagrań szkoleń przeprowadzonych przez Steve’a Nisona i Jack’a Schwagera we wrześniu 2017. Nagrania posiadają polskie napisy, co znacznie ułatwi zrozumienie zagadnień poruszanych przez Mistrzów Tradingu.

Obejrzyj nagrania szkoleń

Jack Schwager

Jack Schwager & Steve Nison

FP Markets

Szkolenie Jack’a dostarczy Ci informacji z pierwszej ręki od autora bestsellerowej serii książek „Czarodzieje Rynku”. Jack przeprowadził wywiady z najlepszymi traderami na świecie i opublikował je w swoich książkach. Oglądając nagranie zrozumiesz, jakie znaczenie ma porażka podczas handlu na Forex i CFD. Jack Schwager wyjaśni również związek miedzy emocjami i handlem oraz nakreśli nowe perspektywy w zarządzaniu ryzykiem.

Steve Nison

Szkolenie Steve’a przybliży Ci metody wyszukiwania wczesnych sygnałów odwrócenia na wykresach świecowych. Steve Nison wprowadzi Cię w tematykę swojego ulubionego wskaźnika oraz wyjaśni znaczenie 3 pytań, na które każdy trader powinien odpowiedzieć przed zajęciem pozycji na rynku.

Obejrzyj nagrania szkoleń

Nie czekaj i obejrzyj nagrania szkoleń Jack’a Schwagera i Steve’a Nisona!

To koniec tego artykułu, ale dopiero początek Twojej przygody z rynkami finansowymi. Przed Tobą długa droga, ale lepiej w pierwszej kolejności poćwiczyć. Rachunek demonstracyjny to najlepszy sposób, aby przetestować zdobytą wiedzę w praktyce. Otwórz bezpłatne konto demo z wirtualnymi pieniędzmi już dziś!

OTWIERAM KONTO DEMO

Trader's Area
Trader's Area tworzymy z pasji do rynków finansowych i tradingu online. Tym zajmujemy się na co dzień i w tym jesteśmy najlepsi. Nasz cel jest jasny – dostarczyć Ci najbardziej sprawdzonych narzędzi, które wykorzystasz w swoim tradingu. Mamy nadzieję, że zainspirujemy Cię, uwolnimy Twój potencjał i przyczynimy się do Twojego sukcesu w inwestowaniu na rynkach finansowych. Wierzymy, że dzięki tradingowi online będziesz w stanie zrealizować swoje marzenia i wyznaczone cele.