Spółka Bridge Solutions Hub zakończyła emisję akcji

254
Stock exchange
J2T Trade

Zarząd Bridge Solutions Hub S.A. informuje, że 3 sierpnia 2021 zakończył emisję nowych akcji na zainwestuj.wpadaj.pl w ramach kampanii crowdfundingowej. W jej efekcie udało się pozyskać 87 inwestorów, którzy zainwestowali w spółkę łącznie 916 540 zł. Obecnie zarząd spółki prowadzi czynności mające na celu dopuszczenie akcji do obrotu na rynku Newconnect.

Minimalny próg powodzenia emisji został ustalony przez Zarząd BSHub S.A. na 500 000 zł. W związku z tym emisja doszła do skutku. Wobec nieosiągnięcia maksymalnej kwoty emisji (4 mln zł), Zarząd zdecydował o korekcie realizacji celów emisji, które zostały zakomunikowane w Dokumencie Ofertowym. Dalsze działania spółki będą koncentrowały się przede wszystkim na zwiększeniu skali akwizycji użytkowników aplikacji Wpadaj.pl (zarówno salonów oraz szukajacych usług tychże salonów) oraz rozwoju (development kodu, UI oraz UX design) funkcjonalności silnika kalendarza/modułu CRM Wpadaj.pl.

Nasze plany wejścia na NewConnect są absolutnie aktualne. Właśnie rozpoczęliśmy działania w tym kierunku. Debiut planujemy między 4Q 2021 a 1Q 2022. Będziemy to komunikować na bieżąco – wyjaśnia Paweł Cylkowski, prezes zarządu BSHub.

To koniec tego artykułu, ale dopiero początek Twojej przygody z rynkami finansowymi. Przed Tobą długa droga, ale lepiej w pierwszej kolejności poćwiczyć. Rachunek demonstracyjny to najlepszy sposób, aby przetestować zdobytą wiedzę w praktyce. Otwórz bezpłatne konto demo z wirtualnymi pieniędzmi już dziś!

FP Markets

OTWIERAM KONTO DEMO

Trader's Area
Trader's Area tworzymy z pasji do rynków finansowych i tradingu online. Tym zajmujemy się na co dzień i w tym jesteśmy najlepsi. Nasz cel jest jasny – dostarczyć Ci najbardziej sprawdzonych narzędzi, które wykorzystasz w swoim tradingu. Mamy nadzieję, że zainspirujemy Cię, uwolnimy Twój potencjał i przyczynimy się do Twojego sukcesu w inwestowaniu na rynkach finansowych. Wierzymy, że dzięki tradingowi online będziesz w stanie zrealizować swoje marzenia i wyznaczone cele.