SPINDLE od Blackstar – Inwestowanie jest dla każdego

Materiał prasowy SPINDLE

3504
SPINDLE
J2T Trade

Firma inwestycyjna rodem z Japonii, BLACKSTAR GROUP poszerza wiedzę na temat cyfrowych platform inwestycyjnych. Od momentu aktywnego zaangażowania się w rynek kryptowalut, BLACKSTAR GROUP realizuje swoją misję: udostępnia inwestycje znacznie większej grupie osób niż ograniczona mniejszość, dla której są one obecnie przeznaczone. Grupa BLACKSTAR chce zapewnić dostępu do inwestycji wszystkim, niezależnie od ich pochodzenia i zamożności.

Wizja ta żyje i rozwija się w ramach projektu SPINDLE – platformy zaprojektowanej, aby urzeczywistnić ideę Blackstar i zbudować pomost do bezpiecznego inwestowania indywidualnych traderów. Czy możliwe jest, żeby każdy prowadził aktywne zarządzanie inwestycjami i aktywami i co oznacza to dla konsumentów?

BLACKSTAR GROUP

Od dawna na życie ludzi bardzo duży wpływ ma polityka rządów oraz banków centralnych, a także kierowanie nimi. To zjawisko jest szczególnie złe w dzisiejszych czasach. Szereg kryzysów z ostatnich dziesięcioleci wstrząsnął społeczeństwem. Skutki kryzysu finansowego z 2008 okazały się destrukcyjne w skali globalnej, co spowodowało, że miliony ludzi na straciły swoje fimy, miejsca pracy, oszczędności. Kryzysy drastycznie obniżyły standard życia.

SPD
źródło: SPINDLE

Jeszcze kilka lat temu termin blockchain znany był tylko entuzjastom i fanatykom technologii łańcuchów blokowych. Jednak ostatni szum wokół branży spowodował, że główne media zainteresowały się kryptowalutami. Bitcoin, najważniejsza kryptowaluta, zrewolucjonizował katalog instrumentów finansowych i metod płatności dzięki przełomowym właściwościom.

FP Markets

Poprzez podejście inżynierskie, BLACKSTAR GROUP, założona przez profesjonalistów z dziedziny finansów, prawa, bankowości inwestycyjnej i technologii informacyjnych, projektuje relacje między ludźmi a inwestycjami. Blackstar stara się tym samym wnieść swój wkład w przyszłość, w której więcej osób może aktywnie realizować swoją własną wizję dobrobytu i niezależności finansowej.

Dzięki SPINDLE, BLACKSTAR GROUP dąży do stworzenia środowiska, pozwalającego użytkownikom na bezpośrednią i przejrzystą interakcję oraz wygodne inwestowanie w fundusze kryptowalutowe. Platforma SPINDLE, oparta na połączeniu technologii blockchain i inteligentnych kontraktów, zaprojektowana jest tak, aby zapewnić maksymalną przejrzystość inwestycji i wygodę dla inwestorów oraz zarządzających funduszami.

SPINDLE – inwestowanie dla każdego

Chociaż projekt SPINDLE rozpocznie się od połączenia inwestorów z kryptowalutowymi funduszami hedgingowymi i podmiotami zarządzającymi aktywami, nie jest to pełeł zakres platformy. Rozwiązanie SPINDLE dla łańcuchów blokowych ma również w planach wprowadzenie zarządzania aktywami, aby zapewnić obiecujące ICO i nowe tokeny z narzędziami crowdfundingowymi. Jako kolejny krok na drodze do realizacji planu działania, zapewni to prywatnym inwestorom jeszcze większe możliwości dywersyfikacji ich portfeli.

Posiadacze tokena SPINDLE (SPD) nie będą uiszczać żadnych opłat ani prowizji za korzystanie z platformy transakcyjnej ZETA SPINDLE. Podobnie, fundusze kryptowalutowe będą mogły bezpłatnie przyłączyć się do niej. Tylko w przypadku, gdy fundusz wymaga takich usług jak audyt prawny, SPINDLE będzie świadczył usługi dostosowane do potrzeb klienta.

SPINDLE
źródło: SPINDLE

Koncepcja SPINDLE opiera się na idei stworzenia równych szans dla obu stron inwestycji i umożliwienia niezależnym inwestorom podążania za własnymi pomysłami na pomnażanie kapitału. W tym ambitnym celu SPINDLE stara się oddać scenę utalentowanym ekonomistom: kryzysy finansowe spowodowały, że zarządzający funduszami zostali zobowiązani do ujawniania swoich strategii, w tym innowacji inwestycyjnych, które mogą być łatwo skopiowane przez konkurentów. Dołączając do ZETA i działając w jego ramach, zarządzający funduszami będą mogli decydować, które strategie trzeba upublicznić, a wobec których zachować poufność.

SPINDLE ICO

ICO SPINDLE odbędzie od 09.05.2018 do 15.05.2018. Maksymalna emisja tokenów wynosi 10 000 000 000 SPD.

Dystrybucja tokenów SPD do portfeli nabywców zaplanowana jest na maj 2018, po którym SPD zostanie notowany na giełdzie. W przeciwieństwie do wielu ICO firm, które dopiero zaczynają rozwijać swoje usługi po ukończeniu sprzedaży, aplikacje SPINDLE dla Windows, Mac, Android i iOS, jak również portfel SPINDLE, rozpoczęły prace rozwojowe na początku 2018. Dlatego SPINDLE planuje wydać wersję beta platformy ZETA wkrótce po ICO Spindle.

Oprócz finansowania badań i uruchomienia projektu oraz kosztów promocji, SPINDLE planuje przeznaczyć część środków z ICO (Initial Coin Offering) na wdrożenie własnego modelu ekonomicznego. SPINDLE ma na celu sfocusowanie się na firmach specjalizujących się w zaawansowanych technologiach, wspieranie rozwoju walutowych funduszy hedgingowych oraz współpracę z innymi firmami i walutami cyfrowymi.

Więcej informacji możesz znaleźć na stronie SPINDLE.

 

 

To koniec tego artykułu, ale dopiero początek Twojej przygody z rynkami finansowymi. Przed Tobą długa droga, ale lepiej w pierwszej kolejności poćwiczyć. Rachunek demonstracyjny to najlepszy sposób, aby przetestować zdobytą wiedzę w praktyce. Otwórz bezpłatne konto demo z wirtualnymi pieniędzmi już dziś!

OTWIERAM KONTO DEMO

Trader's Area
Trader's Area tworzymy z pasji do rynków finansowych i tradingu online. Tym zajmujemy się na co dzień i w tym jesteśmy najlepsi. Nasz cel jest jasny – dostarczyć Ci najbardziej sprawdzonych narzędzi, które wykorzystasz w swoim tradingu. Mamy nadzieję, że zainspirujemy Cię, uwolnimy Twój potencjał i przyczynimy się do Twojego sukcesu w inwestowaniu na rynkach finansowych. Wierzymy, że dzięki tradingowi online będziesz w stanie zrealizować swoje marzenia i wyznaczone cele.