Wrześniowe Seminaria z Admiral Markets

Seminaria Admiral Markets
J2T Trade

Strategie inwestycyjne bądź tradingowe stanowią swego rodzaju klucz do zysków na rynkach finansowych. Odpowiednio dopracowana i przetestowana strategia pzwoli w długim terminie generować dodatni wynik na rachunku.

Problem w tym, że nie istnieje jedna, pefekcyjna strategia inwestycyjna. Nie ma czegoś takiego jak złoty, czy święty graal. Aby opracować idealny system tradingowy potrzeba czasu, testów i ciągłej optymalizacji.

Traderzy oczekują szybkich zysków, zapominając o właściwym podejściu. Właśnie dlatego większość z nich przegrywa na rynku. Czas to zmienić!

Jeśli masz już dość „szarpania się” z rynkiem, dołącz do szkoleń stacjonarnych Techniczne i Fundamentalne Strategie Tradingowe.

FP Markets

Szkolenia stacjonarne we Wrocławiu, Poznaniu i Łodzi

W imieniu Admiral Markets mamy zaszczyt zaprosić na bezpłatne szkolenia stacjonarne organizowane we wrześniu we Wrocławiu, Poznaniu i Łodzi.

  • Wrocław – środa, 26.09.2018, godz. 17:00, Hotel Qubus, ul. Świętej Marii Magdaleny 2

Rezerwuję miejsce we Wrocławiu

  • Poznań – czwartek, 27.09.2018, godz. 17:00, Hotel Włoski, ul. Dolna Wilda 8

Rezerwuję miejsce w Poznaniu

  • Łódź – piątek, 28.09.2018, godz. 17:00, Hotel Ibis Łódź Centrum, ul. Piłsudskiego 11

Rezerwuję miejsce w Łodzi

Fundamentalne i Techniczne Strategie Tradingowe

Strategia SAR

Dzięki udziałowi w szkoleniu, każdy uczestnik pozna strategie tradingowe stosowane przez inwestorów osiągających ponadprzeciętne rezultaty. Nauczy się korzystać z zaawansowanych narzędzi optymalizujących handel. Zrozumie, dlaczego traderzy tracą pieniadze i dlczego odpowiednie zarządzanie ryzykiem prowadzi do sukcesu.

Udział w spotkaniu pozwoli spojrzeć na rynek w nowy sposób. Dodatkowo, uczestnicy szkolenia będą mogi zadawać pytania prowadzącym.

Ważne!

Jak dowiedzieliśmy się od Admiral Markets, szkolenia stacjonarne są bezpłatne, natomiast liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Zgodnie z informacjami uzyskanymi od brokera, dla uczestników seminarów przewidziana jest niespodzianka.

Już teraz zarejestruj się i poznaj techniczne i fundamentalne strategie tradingowe stosowane przez zawodowych traderów.

Rezerwuję miejsce we Wrocławiu

Rezerwuję miejsce w Poznaniu

Rezerwuję miejsce w Łodzi

Prowadzący Szkolenia

Mateusz Groszek

Mateusz Groszek

Analityk Rynków Finansowych. Absolwent Szkoły Głównej Handlowej. Ekspert w dziedzinie analizy makroekonomicznej. Inwestor z 7-letnim doświadczeniem. Na co dzień publikuje raporty makroekonomiczne oraz prowadzi szkolenia dla klientów Admiral Markets.

Jan Kotowski

Jan Kotowski

Absolwent Finansów i Rachunkowości specjalizujący się w strategiach inwestycyjnych. Doświadczenie zdobywał pracując dla instytucji finansowych oraz jako profesjonalny trader Forex i futures. Na co dzień dba o satysfakcję klientów Admiral Markets.

 

To koniec tego artykułu, ale dopiero początek Twojej przygody z rynkami finansowymi. Przed Tobą długa droga, ale lepiej w pierwszej kolejności poćwiczyć. Rachunek demonstracyjny to najlepszy sposób, aby przetestować zdobytą wiedzę w praktyce. Otwórz bezpłatne konto demo z wirtualnymi pieniędzmi już dziś!

OTWIERAM KONTO DEMO

Trader's Area
Trader's Area tworzymy z pasji do rynków finansowych i tradingu online. Tym zajmujemy się na co dzień i w tym jesteśmy najlepsi. Nasz cel jest jasny – dostarczyć Ci najbardziej sprawdzonych narzędzi, które wykorzystasz w swoim tradingu. Mamy nadzieję, że zainspirujemy Cię, uwolnimy Twój potencjał i przyczynimy się do Twojego sukcesu w inwestowaniu na rynkach finansowych. Wierzymy, że dzięki tradingowi online będziesz w stanie zrealizować swoje marzenia i wyznaczone cele.