Satsback: Bitcoinowy (BTC) projekt cashback z Polski wypełni istotną niszę?

Satsback, to kryptowalutowa forma cashbacku za codzienne zakupy w Internecie

334
Satsback
J2T Trade

SatsbackPolski projekt Satsback umożliwia użytkownikom uzyskiwanie zwrotu w niewielkich cząstkach bitcoinów (BTC) podczas dokonywania codziennych zakupów. Jest więc typowym programem typu cashback, jednak zamiast złotówek, na konto konsumenta wracają bitcoiny. O tym jak można uzyskać aż do 20% w satoshi (jednostce kryptowalutowej) podczas zakupów Marcin Podlacki z Comparic24.tv rozmawia z prezesem zarządu Satsback, Tomaszem Chojnackim.

  • Satsback działa na zasadzie doskonale znanych w Internecie programów partnerskich cashback. Zwrot na konto konsumenta za zakupy nie odbywa się jednak w złotówkach, a w bitcoinach
  • Projekt kieruje klienta na strony partnerów pomagając im generować sprzedaż, w zamian oddając część swojej marży, którą z kolei serwis dzieli się z użytkownikiem
  • Na liście ponad 300 partnerów funkcjonującej od 2020 roku usługi znajdują się między innymi Allegro, Pyszne.pl, Sephora, MediaMarkt, Orsay, Nike, Phillips i wiele innych marek oraz sklepów

Satsback, czyli bitcoinowy program cashback za zakupy w Internecie

Stworzona przez Tomasza Chonackiego platforma Satsback jest polskim projektem cashback opartym o kryptowaluty. Potencjał branży „zwrotu pieniędzy” za realizowane codzienne zakupy jest ogromny, a cały światowy rynek wycenia się na 100 miliardów dolarów. W związku z rosnącą popularnością płatności kryptowalutowych oraz znaczenia e-commerce, Satsback postanowił wykorzystać istniejącą niszę i zamiast złotówek zaproponować konsumentom zwrot w postaci niewielkich cząsteczek bitcoina (satoshis).

Doświadcz przyszłości oszczędzania i transakcji internetowych już teraz. Uzyskaj aż do 20% zwrotu w satoshi (1 bitcoin = 100 mln sats) podczas Twoich zakupów online. Błyskawiczne wypłaty Lightning Network, Twoja prywatność naszym priorytetem – piszą o projekcie jego twórcy.

FP Markets

To koniec tego artykułu, ale dopiero początek Twojej przygody z rynkami finansowymi. Przed Tobą długa droga, ale lepiej w pierwszej kolejności poćwiczyć. Rachunek demonstracyjny to najlepszy sposób, aby przetestować zdobytą wiedzę w praktyce. Otwórz bezpłatne konto demo z wirtualnymi pieniędzmi już dziś!

OTWIERAM KONTO DEMO

Trader's Area
Trader's Area tworzymy z pasji do rynków finansowych i tradingu online. Tym zajmujemy się na co dzień i w tym jesteśmy najlepsi. Nasz cel jest jasny – dostarczyć Ci najbardziej sprawdzonych narzędzi, które wykorzystasz w swoim tradingu. Mamy nadzieję, że zainspirujemy Cię, uwolnimy Twój potencjał i przyczynimy się do Twojego sukcesu w inwestowaniu na rynkach finansowych. Wierzymy, że dzięki tradingowi online będziesz w stanie zrealizować swoje marzenia i wyznaczone cele.