Rzadkie pierwiastki, zyski jednak już nie tak rzadkie. BizTech o możliwych inwestycjach

243
Jacek Kubrak Biznestech
J2T Trade

Co inwestorzy powinni wiedzieć o branży rzadkich metali

Rene Fradet z Jet Propulsion Laboratory NASA uważa, że górnictwo kosmiczne będzie możliwe i opłacalne w ciągu 20-30 lat a większość potrzebnych do tego technologii już istnieje. O przyszłości i możliwościach inwestycyjnych w 9. odcinku BizTech, którego zadaniem jest poszerzanie wiedzy inwestorów o inwestowaniu i zarabianiu.

Rzadkie pierwiastki i górnictwo w kosmosie

– Itr, lantan i inne 15 minerałów, które składają się na grupę pierwiastków znanych jako pierwiastki ziem rzadkich są kluczowe dla wszystkiego, od turbin wiatrowych i samochodów hybrydowych do pocisków rakietowych i wszechobecnego smartfona – komentuje Jacek Kubrak.

FP Markets

Poszukiwanie metali ziem rzadkich jest istotne dla niektórych z nowoczesnych technologii życia: między innymi dlatego trwają badania nad robotami górniczymi pracującymi w kosmosie. Są one tak cennym towarem, że wizja górnictwa kosmicznego na Księżycu i asteroidach staje się lukratywną i realną perspektywą.

Sprawdź również wcześniejsze audycje:

To koniec tego artykułu, ale dopiero początek Twojej przygody z rynkami finansowymi. Przed Tobą długa droga, ale lepiej w pierwszej kolejności poćwiczyć. Rachunek demonstracyjny to najlepszy sposób, aby przetestować zdobytą wiedzę w praktyce. Otwórz bezpłatne konto demo z wirtualnymi pieniędzmi już dziś!

OTWIERAM KONTO DEMO

Trader's Area
Trader's Area tworzymy z pasji do rynków finansowych i tradingu online. Tym zajmujemy się na co dzień i w tym jesteśmy najlepsi. Nasz cel jest jasny – dostarczyć Ci najbardziej sprawdzonych narzędzi, które wykorzystasz w swoim tradingu. Mamy nadzieję, że zainspirujemy Cię, uwolnimy Twój potencjał i przyczynimy się do Twojego sukcesu w inwestowaniu na rynkach finansowych. Wierzymy, że dzięki tradingowi online będziesz w stanie zrealizować swoje marzenia i wyznaczone cele.