WTT S.A. chce wejść NewConnect w I kw. 2022 r. Rozmowa Comparic24.tv z zarządem

WTT
J2T Trade

W czerwcu bieżącego roku spółka WTT została przekształcona ze spółki z ograniczoną odpowiedzialnością w spółkę akcyjną. Jest to jeden z pierwszych kroków, który ma umożliwić podmiotowi debiut na warszawskim parkiecie NewConnect na początku przyszłego roku. Przedstawiciele zajmującej się przyjaznymi środowisku technologiami będą gośćmi Comparic24.tv w środę 22.09.2021 o godzinie 13:00.

WTT przygotowuje się do debiutu na małej GPW

Działalność WTT skupia się na ochronie środowiska, energetyce oraz chemii, a proponowane rozwiązania technologiczne znajdują zastosowanie w farmacji, inżynierii paliwowej i wielu innych branżach.

W tychże obszarach działania spółka oferuje Opracowywanie technologii produkcyjnych i usprawnianie procesów, przenoszenie skali instalacji, od laboratoryjnej do produkcyjnej, projektowanie od koncepcji po projekty wykonawcze oraz generalne wykonawstwo.

FP Markets

Pierwsze informacje o chęci debiutu na NewConnect pojawiły się jeszcze pod koniec ubiegłego roku, kiedy podmiot poszukiwał inwestorów i kapitału na komercjalizację realizowanych przez siebie projektów.

– Inwestowanie w zielone, innowacyjne technologie daje bezpieczeństwo inwestycyjne na przyszłość i wielką satysfakcję ze wspierania rozwiązań przyjaznych środowisku naturalnemu. Zresztą w końcu i tak wszyscy muszą uwzględnić w swoim biznesie zielone technologie – komentował wówczas Krzysztof Nieć, prezes WTT.

WTT S.A. jest zespołem specjalistów i naukowców posiadających unikalną wiedzę pozwalającą na tworzenie innowacyjnych technologii przyjaznych środowisku naturalnemu (Green Tech/Clean Tech). Spółka prowadzi działalność gospodarczą od ponad 20 lat i w tym czasie zrealizowała dla swoich klientów ponad 75 dużych inwestycji na czterech kontynentach o łącznej wartości 520 mln zł.

Firma posiada szereg własnych rozwiązań, w tym przełomową technologię ZEWE będącą jedynym kompleksowym, zaawansowanym technologicznie rozwiązaniem na rynku, które eliminuje odpady, a nie transformuje je lub zmniejsza ich objętość.

To koniec tego artykułu, ale dopiero początek Twojej przygody z rynkami finansowymi. Przed Tobą długa droga, ale lepiej w pierwszej kolejności poćwiczyć. Rachunek demonstracyjny to najlepszy sposób, aby przetestować zdobytą wiedzę w praktyce. Otwórz bezpłatne konto demo z wirtualnymi pieniędzmi już dziś!

OTWIERAM KONTO DEMO

Trader's Area
Trader's Area tworzymy z pasji do rynków finansowych i tradingu online. Tym zajmujemy się na co dzień i w tym jesteśmy najlepsi. Nasz cel jest jasny – dostarczyć Ci najbardziej sprawdzonych narzędzi, które wykorzystasz w swoim tradingu. Mamy nadzieję, że zainspirujemy Cię, uwolnimy Twój potencjał i przyczynimy się do Twojego sukcesu w inwestowaniu na rynkach finansowych. Wierzymy, że dzięki tradingowi online będziesz w stanie zrealizować swoje marzenia i wyznaczone cele.