Revenue Coin (RVC) połączy świat kryptowalut i finansowania start-upów

531
J2T Trade

revenueCała przestrzeń kryptowalut nastawiona jest na inwestowanie bardziej niż na cokolwiek innego. Jednak podczas lokowania swoich środków inwestorzy nadal ograniczają się głównie do firm kryptowalutowych, co prowadzi do straconych okazji w start-upach w innych branżach, zauważono w raporcie projektu Revenue Coin (RVC). Zdaniem twórców RVC jest tutaj po to, aby to zmienić.

  • Czym dokładnie jest ten projekt i skąd wzięto na niego pomysł? Pierwszą część wywiadu znajdziesz [TU]
  • Czym jest token przychodowy, jak wygląda dalsza RoadMapa projektu i jaki potencjał tkwi w Revenue Coin? Drugą część wywiadu znajdziesz [TU]
  • Dowiedz się więcej na revenuecoin.io

Projekt Revenue Coin (RVC) najprawdopodobniej znalazł metodę na przedefiniowanie sposobu alokacji finansowania dla startupów i sposobu, w jaki ich inwestorzy są wynagradzani za podjęte ryzyko. Zasób cyfrowy umożliwia pomoc w rozwoju firmom high-tech, które skalują się w rękach posiadaczy odpowiedzialnych za ich finansowanie. W zamian start-upy, które otrzymują finansowanie, są zobowiązane do systematycznego przeznaczania do 10% swoich przychodów na zakup i spalanie tokenów RVC, przyczyniając się w ten sposób do zmniejszenia krążącej podaży i zwiększenia jej wartości.

Finansowanie startupów poprzez Revenue Coin

startupRevenue Coin umożliwia posiadaczom tokenów rekomendowanie, które startupy chcą finansować. Inwestorzy są zaangażowani na każdym etapie procesu decyzyjnego, aż do finansowania, które ostatecznie wraca do nich w postaci wyższej wartości, gdy startupy kierują dochody do tokena w celu wykupu i spalenia. Token BEP20 łączy silną społeczność inwestorów i założycieli, ponieważ finansuje i wspiera firmy, na które głosują ich posiadacze.

Aby zagłosować na firmy do finansowania, inwestorzy muszą najpierw kupić monety RVC. Daje im to prawo do głosowania podczas podejmowania decyzji o tym, które startupy sfinansować. RVC wykorzystuje technologię blockchain w celu obniżenia kosztów, a bezpieczeństwo transakcji zapewnia zewnętrznie audytowana inteligentna umowa.

FP Markets

Idąc dalej, posiadacze mogą głosować na młode firmy, wybrane i zakwalifikowane przez zespół analityków, aby otrzymać finansowanie z RVC, które następnie zgadzają się przekazać część swoich przyszłych przychodów na zakup i spalanie monet RVC. Finansowanie zapewnione przez Revenue Coin umożliwia tym firmom zwiększenie przychodów, stąd większa kwota wraca do RVC.

Oprócz możliwości głosowania na projekty, posiadacze tokenów mają również dostęp do ukrytych produktów. Obejmują one zarówno nowe, jak i istniejące produkty RVC po obniżonej cenie, zanim zostaną udostępnione publicznie. Tokeny RVC mogą być również wykorzystywane jako metoda płatności za różne produkty w ekosystemie RVC. Revenue Coin można również handlować na scentralizowanych i zdecentralizowanych giełdach.

Czy warto iść drogą finansowania z RVC?

Jedną z rzeczy, którą Revenue Coin wysoce konkuruje z innymi metodami finansowania, jest umożliwienie założycielom kontaktu z ich konsumentami. W ten sposób założyciele młodych start-upów mogą usłyszeć bezpośrednio od przeciętnego inwestora, co myślą o ich produkcie.

 Revenue Coin otwiera również więcej dróg dla przeciętnego inwestora. Rundy inwestycyjne w obiecujące młode firmy są zwykle zamknięte dla przeciętnego inwestora, który nie ma milionów dolarów. Jednak dzięki RVC inwestorzy mogą wcześnie uczyć się i inwestować w najbardziej ekscytujące innowacje w sektorze technologicznym – napisano w notatce.

W ocenie twórców RVC umożliwi inwestorom wczesne wejście w młode obiecujące firmy, jakimi niegdyś była Tesla czy Amazon, znacznie zwiększając ich potencjał stopy zwrotu. Projekt ma za zadanie wypełnić lukę między przestrzenią krypto, a start-upami w innych sektorach.

To koniec tego artykułu, ale dopiero początek Twojej przygody z rynkami finansowymi. Przed Tobą długa droga, ale lepiej w pierwszej kolejności poćwiczyć. Rachunek demonstracyjny to najlepszy sposób, aby przetestować zdobytą wiedzę w praktyce. Otwórz bezpłatne konto demo z wirtualnymi pieniędzmi już dziś!

OTWIERAM KONTO DEMO

Trader's Area
Trader's Area tworzymy z pasji do rynków finansowych i tradingu online. Tym zajmujemy się na co dzień i w tym jesteśmy najlepsi. Nasz cel jest jasny – dostarczyć Ci najbardziej sprawdzonych narzędzi, które wykorzystasz w swoim tradingu. Mamy nadzieję, że zainspirujemy Cię, uwolnimy Twój potencjał i przyczynimy się do Twojego sukcesu w inwestowaniu na rynkach finansowych. Wierzymy, że dzięki tradingowi online będziesz w stanie zrealizować swoje marzenia i wyznaczone cele.