Render Cube chce na NewConnect w 2021 r. Medieval Dynasty motorem napędowym? Komentuje Damian Szymański

Damian Szymanski Prezes Zarzadu Render Cube SA
J2T Trade

Render Cube rozpoczął dziś przyjmowanie zapisów na akcje w ramach I transzy emisji akcji serii C, skierowanej do większych inwestorów indywidualnych. Natomiast 27 lipca rozpoczną się zapisy w transzy prezentowanej na platformie CrowdConnect.pl. Spółka chce pozyskać łącznie niemal 4 miliony złotych przygotowując się do debiutu na NewConnect przed końcem 2021 r. Więcej na temat obecnej działalności i przyszłych planów w rozmowie z prezesem spółki.

Render Cube zmierza na NewConnect na fali sukcesu Medieval Dynasty

Środki z emisji zostaną przeznaczone na rozbudowę studia animacji i muzyki, zatrudnienie dodatkowych programistów z doświadczeniem w pracach nad grami wieloosobowymi oraz na utworzenie drugiego, równolegle pracującego zespołu, koncentrującego się na rozszerzeniach do gry “Medieval Dynasty” w formie DLC. Tytuł okazał się ogromnym rynkowym sukcesem.

– To było dość zaskakujące, bo spodziewaliśmy się dobrego wyniku na samym początku, jak tylko gra wyszła w zeszłym roku. Obserwowaliśmy te wszystkie wyniki, które zaczęły się kręcić przez pierwszą dobę, później przez tydzień, później przez miesiąc. I byliśmy bardzo mile zaskoczeni, pozytywnie zaskoczeni. Myślę, że tutaj zadziałała formuła, którą zrobiliśmy, czyli połączenie gatunków jak survival, city building i jeszcze dodatkowo do tego były rpg-owe elementy. Ludziom się to bardzo spodobało, bardzo fajny był ten odbiór gry. – wskazuje Damian Szymański.

FP Markets

Render Cube to łódzkie studio deweloperskie założone w 2012 r. W początkowym okresie działalności skupiało się na prowadzeniu prac outsourcingowych, zlecanych głównie przez innych producentów gier, co zaowocowało współpracami z m.in. CD Projekt, Techland czy Platige Image. W ostatnich latach spółka skupia się na produkcji własnych tytułów, wydawanych na platformach PC.

To koniec tego artykułu, ale dopiero początek Twojej przygody z rynkami finansowymi. Przed Tobą długa droga, ale lepiej w pierwszej kolejności poćwiczyć. Rachunek demonstracyjny to najlepszy sposób, aby przetestować zdobytą wiedzę w praktyce. Otwórz bezpłatne konto demo z wirtualnymi pieniędzmi już dziś!

OTWIERAM KONTO DEMO

Trader's Area
Trader's Area tworzymy z pasji do rynków finansowych i tradingu online. Tym zajmujemy się na co dzień i w tym jesteśmy najlepsi. Nasz cel jest jasny – dostarczyć Ci najbardziej sprawdzonych narzędzi, które wykorzystasz w swoim tradingu. Mamy nadzieję, że zainspirujemy Cię, uwolnimy Twój potencjał i przyczynimy się do Twojego sukcesu w inwestowaniu na rynkach finansowych. Wierzymy, że dzięki tradingowi online będziesz w stanie zrealizować swoje marzenia i wyznaczone cele.