Przewodniki to twoja strategiczna mapa

188

W obecnych czasach trudno wyobrazić sobie funkcjonowanie bez Internetu. Na szczęście na równi z sięganiem po rozrywkę i informację, sieć staje się narzędziem zdobywania wiedzy. Coraz więcej kursów czy szkoleń odbywa się online bez wychodzenia z domu. Pracownicy korporacji i mniejszych film wysyłani są przez pracodawców na najróżniejsze webinary, które dostarczają nowych kompetencji i wspomagają produktywność.

Prócz kursów i szkoleń organizowanych z większym rozmachem, skłaniamy się również ku bardziej kameralnym rozwiązaniom. Dlatego w cenie są najróżniejsze przewodniki, za pomocą których możemy wypłynąć na nieznane nam wody lub lepiej zrozumieć mechanizmy, które rządzą różnymi branżami. Przewodniki online stają się strategiczną mapą wielu użytkowników internetu, nie tylko z punktu widzenia zawodowego, ale też „osobistego”, „domowego”. Postanowiliśmy zebrać te, które według nas są najciekawsze i najbardziej przydane we współczesnym funkcjonowaniu w różnych branżach.

Wejdź w świat inwestycji XXI wieku

Telefon komputerRynki finansowe mogą stanowić nie lada wyzwanie dla wielu osób. Jednak ci, którzy czują chęć inwestowania, ale nie wiedzą, jak się do tego zabrać powstała konferencja online ABC Inwestowania. To bardzo rzeczowy i dokładny przewodnik po tym, jak wejść na giełdę, jak kupować akcje i obligacje, jak zarządzać ryzykiem własnego portfela, a także, a może przede wszystkim, jak stworzyć plan działania, dopasować strategię do własnej osobowości, nauczyć się dyscypliny i cierpliwości, a także mieć realne oczekiwania.

Za sprawą Internetu dostajemy dostęp do nagrań z wykładów i szkoleń, które odbyły się podczas tego wydarzenia, tak więc za każdym razem możemy do nich powróć i usystematyzować naszą wiedzę. ABC Inwestowania otwiera przed nami drzwi do edukacji na temat rynków finansowych. Dzięki zdobytych informacjach nie wchodzimy do nich nieprzygotowani, nie jesteśmy zupełnymi laikami, tylko przygotowani i przeszkoleni przez inwestorów i ekspertów rynkowych. Wejść w świat inwestycji XXI wieku pomogą nam wykłady dotyczące m.in. trendów walutowych, pułapek, które czekają na początkujących inwestorów czy rynku gamingu.

FP Markets

Jak powszechnie wiadomo, inwestowanie jest doskonałym sposobem na pomnażanie swojego kapitału. Teraz tylko wystarczy zdobyć odpowiednią wiedzę, by coraz swobodniej działać na własną rękę. Ten przewodnik niewątpliwe to ułatwia.

Rozwój firmy ze szkoleniem

Jak rozwinąć twoją firmę niezależnie od branży z jakiej pochodzi? Na pomoc przedsiębiorcą wychodzi Concordia Design, wrocławsko-poznańska marka złożona ze specjalistów dających wsparcie różnym przedsiębiorcom. Na jej stronie znajduje się bezpłatne szkolenie zatytułowane „Dostępny Design. Projektowanie bez barier”, które skierowane jest do zespołów w zakresie projektowania uniwersalnego. Firma oferuje też wsparcie doradcze, które zostanie uszyte na miarę potrzeb konkretnego przedsiębiorstwa.

W programie tego szkolenia zostały zawarte zasady projektowania uniwersalnego, a uczestnicy poznają odpowiedzi na wiele pytań, takich jak: Jak stworzyć innowacyjne i dostępne dla wszystkich produkty i usługi? W jaki sposób zarazić zespół kreatywnością? Jak elastycznie rozszerzyć ofertę i rozbudowę rynku firmy? Jak znaleźć nowych odbiorców wedle ich potrzeb? Wsparcie, które firmy uzyskują w trakcie szkolenia, jest bezcenne, o czym świadczą pozytywne głosy różnych przedsiębiorców i właścicieli firm.

Przewodniki i szkolenia online coraz bardziej zastępują te prowadzone w świecie offline. Oferują podobną wiedzę, ale oszczędzają czas osób, które zdecydowały się w nich wziąć udział. Takie ustrukturyzowane przekazywanie informacji, do tego w sposób jasny i przyjemny, sprzyja nauce. A to, czego się dowiedzieliśmy od razu możemy wykorzystać w praktyce.

Trader's Area
Trader's Area tworzymy z pasji do rynków finansowych i tradingu online. Tym zajmujemy się na co dzień i w tym jesteśmy najlepsi. Nasz cel jest jasny – dostarczyć Ci najbardziej sprawdzonych narzędzi, które wykorzystasz w swoim tradingu. Mamy nadzieję, że zainspirujemy Cię, uwolnimy Twój potencjał i przyczynimy się do Twojego sukcesu w inwestowaniu na rynkach finansowych. Wierzymy, że dzięki tradingowi online będziesz w stanie zrealizować swoje marzenia i wyznaczone cele.