Prosper Capital Dom Maklerski S.A. rozpoczął Publiczną Ofertę Obligacji Serii AH Mediraty sp. z o.o.

Mediraty
J2T Trade

DM Prosper Capital

Niniejszy materiał został przygotowany w związku z Ofertą Publiczną Obligacji Serii AH spółki Mediraty sp. z o.o. i ma charakter wyłącznie promocyjny oraz nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, rekomendacji nabycia instrumentu finansowego, ani jakiejkolwiek podstawy do podjęcia decyzji o nabyciu instrumentu finansowego. Materiał nie stanowi porady inwestycyjnej, ani też nie jest wskazaniem, iż jakakolwiek inwestycja lub strategia jest odpowiednia w indywidualnej sytuacji inwestora. Jedynym prawnie wiążącym dokumentem zawierającym informacje o Emitencie, Ofercie Publicznej Obligacji Serii AH oraz czynnikach ryzyka jest Dokument Ofertowy dostępny w wersji elektronicznej na stronie internetowej PCDM: www.pcdm.pl/emisja/mediraty-seria-ah/ oraz Emitenta: www.mediraty.pl/o-nas/relacje-inwestorskie/. Szczegółowe informacje na temat czynników ryzyka, związanych z niniejszą inwestycją, zostały opisane w rozdziale II Czynniki Ryzyka na stronie 8 Dokumentu Ofertowego. Zwraca się uwagę Inwestorów, że inwestowanie w obligacje korporacyjne może prowadzić do utraty części lub całości kapitału. Niniejszy materiał nie był zatwierdzany ani weryfikowany w żaden sposób przez Komisję Nadzoru Finansowego.

Warszawa, 21.09.2021 r.

Informacja prasowa

Prosper Capital Dom Maklerski S.A. rozpoczął Publiczną Ofertę Obligacji Serii AH Mediraty sp. z o.o.

We wtorek 21 września 2021 r. Prosper Capital Dom Maklerski S.A. rozpoczął przyjmowanie zapisów w Ofercie Publicznej na Obligacje Serii AH spółki Mediraty sp. z o.o. specjalizującej się w udzielaniu kredytów konsumenckich na pokrycie kosztów usług medycznych. Wartość emisji wynosi 4,2 mln zł. Do objęcia jest 4 200 Obligacji Serii AH z oprocentowaniem stałym 6,4%. Zapisy przyjmowane są do 29 września 2021 roku przez Prosper Capital Dom Maklerski S.A.

MediratyMediraty sp. z o.o. specjalizuje się w finansowaniu klientom prywatnych gabinetów i klinik stomatologicznych, medycznych, chirurgii plastycznej, medycyny estetycznej i in. kosztów zabiegów i leczenia. Podstawową działalność spółka prowadzi w obszarze consumer medical finance tzn. kredytów konsumenckich na pokrycie kosztów usług medycznych: stomatologicznych, ortopedycznych, okulistycznych, chirurgii plastycznej, medycyny estetycznej oraz wielu innych, także weterynaryjnych.

FP Markets

Celem emisji Obligacji Serii AH jest pozyskanie środków pieniężnych, które zostaną przeznaczone na bieżącą działalność Emitenta oraz pokrycie kosztów związanych z emisją Obligacji.

Wartość Oferty Publicznej Obligacji Serii AH Mediraty sp. z o.o. wynosi 4,2 mln zł. Oprocentowanie obligacji ustalono na poziomie stałym 6,4%. Odsetki będą wypłacane miesięcznie. Zapisy na obligacje przyjmowane są do 29 września 2021 roku w punktach Prosper Capital Dom Maklerski S.A. oraz za pośrednictwem platformy online PCDM. Minimalny zapis wynosi 5 tysięcy złotych.

Piotr Teleon - Prezes Zarządu Prosper Capital Dom Maklerski– Dotychczasowe finansowanie Mediraty sp. z o.o. opierało się na przychodach pochodzących z odsetek i opłat przygotowawczych oraz finansowania dłużnego. W pierwszym półroczu 2021 r. spółka wypracowała ponad 2 mln zł zysku. Teraz poszukuje finansowania zewnętrznego. Liczymy na to, że emisja Obligacji Mediraty pozwoli spółce istotnie zwiększyć skalę działalności – komentuje Piotr Teleon, Prezes Prosper Capital Dom Maklerski S.A.

Więcej informacji o spółce oraz szczegółowe informacje związane z emisją dostępne są na stronie internetowej Prosper Capital Dom Maklerski S.A. – https://www.pcdm.pl/emisja/mediraty-seria-ah/.

Mediraty

Po więcej informacji związanych z aktualnie prowadzonymi emisjami zapraszamy do kontaktu z:
Klaudia Szyszka
Specjalista ds. marketingu

tel.: 22 201 11 30
kom.: 573 444 084
e-mail: lp.md1721682549cp@ak1721682549zsyzs1721682549.aidu1721682549alk1721682549

Informacje o Prosper Capital Dom Maklerski S.A.

Jesteśmy Firmą Inwestycyjną umożliwiającą naszym Klientom i Partnerom pozyskiwanie oraz inwestowanie kapitału. Na bazie wieloletniego doświadczenia naszego zespołu oraz aktualnej wiedzy rynkowej, dostarczamy rozwiązania dostępne na rynku kapitałowym m.in. za pośrednictwem Agentów Firmy Inwestycyjnej (AFI).

Przeprowadzamy emisje i dystrybucję instrumentów finansowych, takich jak: akcje, obligacje, certyfikaty Funduszy Inwestycyjnych Zamkniętych (FIZ) oraz jednostki uczestnictwa Funduszy Inwestycyjnych Otwartych (FIO) i Specjalistycznych Funduszy Inwestycyjnych Otwartych (SFIO). Ponadto realizujemy transakcje na rynku niepublicznym oraz świadczymy szereg usług poemisyjnych.

Jesteśmy Autoryzowanym Doradcą na rynku NewConnect i Catalyst oraz firmą partnerską GPW dla małych i średnich przedsiębiorstw. Współpracujemy z Instytutem Energetyki Odnawialnej w zakresie wsparcia dla przedsiębiorstw z branży odnawialnych źródeł energii (OZE). Więcej informacji dostępnych jest na stronie internetowej www.pcdm.pl.

To koniec tego artykułu, ale dopiero początek Twojej przygody z rynkami finansowymi. Przed Tobą długa droga, ale lepiej w pierwszej kolejności poćwiczyć. Rachunek demonstracyjny to najlepszy sposób, aby przetestować zdobytą wiedzę w praktyce. Otwórz bezpłatne konto demo z wirtualnymi pieniędzmi już dziś!

OTWIERAM KONTO DEMO

Trader's Area
Trader's Area tworzymy z pasji do rynków finansowych i tradingu online. Tym zajmujemy się na co dzień i w tym jesteśmy najlepsi. Nasz cel jest jasny – dostarczyć Ci najbardziej sprawdzonych narzędzi, które wykorzystasz w swoim tradingu. Mamy nadzieję, że zainspirujemy Cię, uwolnimy Twój potencjał i przyczynimy się do Twojego sukcesu w inwestowaniu na rynkach finansowych. Wierzymy, że dzięki tradingowi online będziesz w stanie zrealizować swoje marzenia i wyznaczone cele.