Prosper Capital Dom Maklerski S.A. przyjmuje zapisy w ramach Oferty Publicznej Obligacji Serii G Spółki Incepti Development S.A.

138
Prosper Capital
J2T Trade

W dniu 15 września 2022 roku Prosper Capital Dom Maklerski S.A. rozpoczął przyjmowanie zapisów w ramach Ofery Publicznej Obligacji Serii G spółki Incepti Development S.A. (dalej: Incepti Development). Zapisy będą przyjmowane do 27 września br. Wartość emisji wynosi 5.063.000,00 zł. Pozyskane środki spółka zamierza przeznaczyć głównie na rozbudowę banku ziemi Emitenta lub spółek celowych Emitenta.

Prosper Capital przyjmuje zapisy do 27 września br.

Prosper Capital

Emitent w ramach emisji Obligacji Serii G planuje pozyskać nie więcej niż 5.063.000,00 zł na okres 12 miesięcy. Do objęcia jest 5.063 sztuk Obligacji Serii G z oprocentowaniem stałym na poziomie 10%. Cenę emisyjną ustalono na 1 000 zł za jedną obligację serii G, przy czym minimalny zapis wynosi 5.000 zł. Zapisy przyjmowane są do 27 września 2022 roku w punktach Prosper Capital Dom Maklerski S.A. oraz za pośrednictwem platformy online PCDM. Przydział papierów dłużnych ma nastąpić 28 września br.

– Pozyskane środki z emisji obligacji chcemy przeznaczyć na uzupełnienie banku ziemi o nieruchomość przy ul. Krakowskiej we Wrocławiu. Możliwości ekonomiczne tego przedsięwzięcia, dotychczas wykonane prace projektowe, a także uzyskane zgody administracyjne pozwalają nam planować rozpoczęcie budowy Incepti Krakowska niemal bezpośrednio po zakończeniu budowy Incepti Gaj. Nowy projekt zapewni nam około 9 tys. PUM + PUU oferty dla klientów. Dzięki temu jesteśmy w stanie spełniać wysokie oczekiwania klientów, pracowników, obecnych obligatariuszy ale także akcjonariuszy – powiedział Robert Kałuża, Prezes Zarządu Incepti Development.

FP Markets

Incepti Development S.A. jest deweloperem wrocławskim, który w latach 2011-2018 ukończył 4 projekty budowlane o łącznej powierzchni użytkowej mieszkań w wysokości 18,6 tys. m2. Grupa Incepti realizuje projekty o charakterze zabudowy jednorodzinnej (szeregowej i bliźniaczej) , jak i duże inwestycje wielorodzinne na terenie Dolnego Śląska. Siedziba Grupy Kapitałowej mieści się we Wrocławiu.

To koniec tego artykułu, ale dopiero początek Twojej przygody z rynkami finansowymi. Przed Tobą długa droga, ale lepiej w pierwszej kolejności poćwiczyć. Rachunek demonstracyjny to najlepszy sposób, aby przetestować zdobytą wiedzę w praktyce. Otwórz bezpłatne konto demo z wirtualnymi pieniędzmi już dziś!

OTWIERAM KONTO DEMO

Trader's Area
Trader's Area tworzymy z pasji do rynków finansowych i tradingu online. Tym zajmujemy się na co dzień i w tym jesteśmy najlepsi. Nasz cel jest jasny – dostarczyć Ci najbardziej sprawdzonych narzędzi, które wykorzystasz w swoim tradingu. Mamy nadzieję, że zainspirujemy Cię, uwolnimy Twój potencjał i przyczynimy się do Twojego sukcesu w inwestowaniu na rynkach finansowych. Wierzymy, że dzięki tradingowi online będziesz w stanie zrealizować swoje marzenia i wyznaczone cele.