Promocja Program lojalnościowy XM

XM logo

Jeżeli jesteś aktywnym inwestorem rynku Forex oraz kontraktów CFD, program lojalnościowy XM przypadnie Ci do gustu. Realizując transakcje rynkowe na swoim rachunku rzeczywistym w XM uzyskujesz punkty premiowe XM (tak zwane XMP), które następnie możesz samodzielnie wymienić w Strefie Inwestora XM na atrakcyjne premie, które wspomogą Twój handel. Rejestrując swój rachunek rozpoczynasz od statusu Executive, a im dłużej jesteś w XM, tym wyższy jest Twój status i liczba punktów, które otrzymujesz z tytułu realizowanego obrotu. Dzięki statusowi Executive otrzymasz 10 XMP za każdy lot, a awansując na status Gold otrzymasz już 13 XMP za lot, na Diamond 16 XMP za lot, a na status Elite aż 20 XMP za lot.

XM

Najważniejsze cechy programu lojalnościowego XM:

  • Całkowicie bezpłatny
  • Automatyczne przystąpienie, bez zbędnych formularzy i rejestracji
  • Im dłużej handlujesz w XM, tym wyższy status otrzymujesz
  • Im wyższy status posiadasz w XM, tym więcej punktów premiowych otrzymujesz za każdą transakcję
  • Zdobyte punkty wymieniasz samodzielnie na atrakcyjne premie w Strefie Inwestora

Co zyskujesz korzystając z programu premiowego w XM?

FP Markets

Przede wszystkim, korzystanie z programu lojalnościowego XM nie wiąże się dla Ciebie z żadnymi dodatkowymi kosztami. Oznacza to, że możesz wyłącznie uzyskać dodatkowe korzyści z handlu w XM. Punkty XMP, które zdobywasz za swoje transakcje, możesz wymienić w Strefie Inwestora na nagrody – premię transakcyjną, czyli dodatkowe środki księgowane na Twoim rachunku rzeczywistym w XM.

DOŁĄCZ DO PROGRAMU XM

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O XM

Trader's Area
Trader's Area tworzymy z pasji do rynków finansowych i tradingu online. Tym zajmujemy się na co dzień i w tym jesteśmy najlepsi. Nasz cel jest jasny – dostarczyć Ci najbardziej sprawdzonych narzędzi, które wykorzystasz w swoim tradingu. Mamy nadzieję, że zainspirujemy Cię, uwolnimy Twój potencjał i przyczynimy się do Twojego sukcesu w inwestowaniu na rynkach finansowych. Wierzymy, że dzięki tradingowi online będziesz w stanie zrealizować swoje marzenia i wyznaczone cele.