ads

73% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Powinieneś rozważyć, czy rozumiesz, jak działają CFD i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.

Jeżeli jesteś aktywnym inwestorem rynku Forex oraz kontraktów CFD, program lojalnościowy XM przypadnie Ci do gustu. Realizując transakcje rynkowe na swoim rachunku rzeczywistym w XM uzyskujesz punkty premiowe XM (tak zwane XMP), które następnie możesz samodzielnie wymienić w Strefie Inwestora XM na atrakcyjne premie, które wspomogą Twój handel. Rejestrując swój rachunek rozpoczynasz od statusu Executive, a im dłużej jesteś w XM, tym wyższy jest Twój status i liczba punktów, które otrzymujesz z tytułu realizowanego obrotu. Dzięki statusowi Executive otrzymasz 10 XMP za każdy lot, a awansując na status Gold otrzymasz już 13 XMP za lot, na Diamond 16 XMP za lot, a na status Elite aż 20 XMP za lot.

XM

Najważniejsze cechy programu lojalnościowego XM:

  • Całkowicie bezpłatny
  • Automatyczne przystąpienie, bez zbędnych formularzy i rejestracji
  • Im dłużej handlujesz w XM, tym wyższy status otrzymujesz
  • Im wyższy status posiadasz w XM, tym więcej punktów premiowych otrzymujesz za każdą transakcję
  • Zdobyte punkty wymieniasz samodzielnie na atrakcyjne premie w Strefie Inwestora

Co zyskujesz korzystając z programu premiowego w XM?

Przede wszystkim, korzystanie z programu lojalnościowego XM nie wiąże się dla Ciebie z żadnymi dodatkowymi kosztami. Oznacza to, że możesz wyłącznie uzyskać dodatkowe korzyści z handlu w XM. Punkty XMP, które zdobywasz za swoje transakcje, możesz wymienić w Strefie Inwestora na nagrody – premię transakcyjną, czyli dodatkowe środki księgowane na Twoim rachunku rzeczywistym w XM.

DOŁĄCZ DO PROGRAMU XM

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O XM

Trader's Area
Trader's Area tworzymy z pasji do rynków finansowych i tradingu online. Tym zajmujemy się na co dzień i w tym jesteśmy najlepsi. Nasz cel jest jasny – dostarczyć Ci najbardziej sprawdzonych narzędzi, które wykorzystasz w swoim tradingu. Mamy nadzieję, że zainspirujemy Cię, uwolnimy Twój potencjał i przyczynimy się do Twojego sukcesu w inwestowaniu na rynkach finansowych. Wierzymy, że dzięki tradingowi online będziesz w stanie zrealizować swoje marzenia i wyznaczone cele.