Promocja „Premia Transakcyjna” w XM

Bonus bez depozytu w XM

Dla inwestorów, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z rynkiem Forex i kontraktami CFD, XM przygotował specjalną promocję „Premia Transakcyjna”. Dzięki niej, każdy z inwestorów rejestrujący swoje konto w XM po raz pierwszy, będzie miał możliwość sprawdzenia produktów i usług brokera bez konieczności zasilania rachunku własnymi środkami.

XMNajważniejsze cechy promocji „Premia Transakcyjna”:

  • Premia w wysokości 100 PLN (25 EUR/ 20 GBP/ 30 USD)
  • Brak konieczności wpłaty środków własnych
  • Cały wygenerowany zysk można wypłacić z rachunku
  • Promocja wyłącznie dla nowych klientów
  • Premia deponowana jest automatycznie na rachunku inwestora
  • Brak możliwości wypłaty samej premii

Co zyskujesz korzystając z promocji „Premia Transakcyjna”?

Przede wszystkim nie musisz dokonywać wpłaty własnych środków na rachunek rzeczywisty w XM, aby przetestować jakość egzekucji zleceń u tego brokera. Dzięki temu, na początku swojej drogi tradingowej nie ponosisz ryzyka utraty swoich pieniędzy, a wyłącznie przyznanej premii – bonus bez depozytu. Jeżeli do tej pory zmagałeś się z rynkiem wyłącznie na rachunku demonstracyjnym, promocja „Premia Transakcyjna” w XM stanowi doskonałą opcję, aby w sposób kontrolowany spróbować swoich sił na rachunku rzeczywistym i prawdziwym rynku.

FP Markets

ODBIERZ PREMIĘ

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O XM

Trader's Area
Trader's Area tworzymy z pasji do rynków finansowych i tradingu online. Tym zajmujemy się na co dzień i w tym jesteśmy najlepsi. Nasz cel jest jasny – dostarczyć Ci najbardziej sprawdzonych narzędzi, które wykorzystasz w swoim tradingu. Mamy nadzieję, że zainspirujemy Cię, uwolnimy Twój potencjał i przyczynimy się do Twojego sukcesu w inwestowaniu na rynkach finansowych. Wierzymy, że dzięki tradingowi online będziesz w stanie zrealizować swoje marzenia i wyznaczone cele.