Promocja „Premia do depozytu” w XM

Premia od depozytu w XM

Handlując na rachunku w XM możesz otrzymać premię transakcyjną sięgającą nawet 50%. Łącznie, na Twoim rachunku może zostać zdeponowana premia sięgająca aż 5000 USD lub równowartości w walucie depozytowej rachunku.

XMNajważniejsze cechy promocji „Premia do depozytu”:

  • Premia nawet do kwoty 5000 USD lub równowartości w walucie depozytowej rachunku
  • Cały wygenerowany zysk można wypłacić z rachunku
  • Brak możliwości wypłaty samej premii
  • Premia deponowana jest automatycznie na koncie inwestora

Co zyskujesz korzystając z promocji „Premia do depozytu”?

Premia do depozytu umożliwia Ci uzyskanie dodatkowych środków na Twoim rachunku transakcyjnym w XM. Dzięki temu, będziesz w stanie realizować transakcje o większym wolumenie, niż w przypadku posiadania na rachunku wyłącznie środków własnych. Wyższy wolumen Twoich transakcji umożliwi Ci uzyskiwanie w szybszym tempie punktów premiowych XMP i wymiany ich na kolejne premie transakcyjnego. Pamiętaj jednak, że większy wolumen Twoich transakcji to również większe ryzyko, które podejmujesz, co może przyczynić się do poniesienia strat!

FP Markets

UZYSKAJ PREMIĘ

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O XM

Trader's Area
Trader's Area tworzymy z pasji do rynków finansowych i tradingu online. Tym zajmujemy się na co dzień i w tym jesteśmy najlepsi. Nasz cel jest jasny – dostarczyć Ci najbardziej sprawdzonych narzędzi, które wykorzystasz w swoim tradingu. Mamy nadzieję, że zainspirujemy Cię, uwolnimy Twój potencjał i przyczynimy się do Twojego sukcesu w inwestowaniu na rynkach finansowych. Wierzymy, że dzięki tradingowi online będziesz w stanie zrealizować swoje marzenia i wyznaczone cele.