Promocja – Pepperstone is Here

2453
Pepperstone logo niebieskie
J2T Trade

Jeżeli jeszcze nie wybrałeś swojego brokera Forex i CFD jest na to najlepszych moment! Jeden z największych brokerów FX i CFD na świecie – Pepperstone – właśnie zaprezentował szczegóły swojej najnowszej promocji. Dzięki niej, będziesz mógł dokonywać transakcji z oszczędnościami w spreadach sięgającymi nawet 80% dla rachunków Standard! Spiesz się – pula oszczędności transakcyjnych, które zaoferował Pepperstone wynosi $1,000,000 i szybko się wyczerpuje!

Pepperstone logo

Pepperstone is Here – jak działa Promocja?

Promocja Pepperstone is Here pozwala znacząco obniżyć koszty transakcyjne na rachunkach Standard oraz Razor. Dla rachunków Standard spread został obniżony do zaledwie 0.2 pipsa, a na rachunkach Razor do poziomu $1 za transakcję ($2 za pełną transakcję kupna i sprzedaży). Pula oszczędności transakcyjnych wynosi aż $1,000,000.

Pepperstone is Here – jak wziąć udział w Promocji?

  • Zarejestruj się w Bezpiecznej Strefie Klienta Pepperstone i otwórz nowy rachunek rzeczywisty
  • Prześlij dokumenty rejestracyjne i oczekuj na otwarcie rachunku
  • Po zasileniu rachunku będzie on w pełni aktywny i automatycznie weźmiesz udział w Promocji!

DOŁĄCZ DO PROMOCJI

FP Markets

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O PEPPERSTONE

To koniec tego artykułu, ale dopiero początek Twojej przygody z rynkami finansowymi. Przed Tobą długa droga, ale lepiej w pierwszej kolejności poćwiczyć. Rachunek demonstracyjny to najlepszy sposób, aby przetestować zdobytą wiedzę w praktyce. Otwórz bezpłatne konto demo z wirtualnymi pieniędzmi już dziś!

OTWIERAM KONTO DEMO

Trader's Area
Trader's Area tworzymy z pasji do rynków finansowych i tradingu online. Tym zajmujemy się na co dzień i w tym jesteśmy najlepsi. Nasz cel jest jasny – dostarczyć Ci najbardziej sprawdzonych narzędzi, które wykorzystasz w swoim tradingu. Mamy nadzieję, że zainspirujemy Cię, uwolnimy Twój potencjał i przyczynimy się do Twojego sukcesu w inwestowaniu na rynkach finansowych. Wierzymy, że dzięki tradingowi online będziesz w stanie zrealizować swoje marzenia i wyznaczone cele.