Promocja „Bezpłatny VPS MT4” dla klientów XM

VPS XM

Jeżeli Twój trading opiera się na wykorzystaniu systemów Expert Advisor (EA) lub po prostu dążysz do zapewnienia jak najszybszego i stabilnego środowiska dla Twoich transakcji na rynku Forex i CFD, usługa VPS w XM jest właśnie dla Ciebie. Usługa ta, pozwala połączyć się zdalnie z serwerem Virtual Private Server (VPS) zlokalizowanym w niewielkiej odległości od data center XM w Londynie. Bliskość centrum danych XM, w połączeniu z łącznością światłowodową, może znacząco poprawić jakość egzekucji Twoich zleceń w XM, a tym samym, poprawić Twoją skuteczność na rynku.

XMNajważniejsze cechy usługi VPS dla MetaTrader 4:

  • Szybkość i stabilność Twojego trading
  • Idealne zastosowanie dla Expert Advisors (EA)
  • Dostęp online 24/7 z dowolnego miejsca na świecie

Co zyskujesz korzystając z usługi VPS dla platformy MetaTrader 4 w XM?

Przede wszystkim zapewniasz szybkość i stabilność swojemu środowisku inwestycyjnemu. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technologii VPS i łączności światłowodowej, uzyskujesz niesamowitą szybkość i jakość egzekucji zleceń, niezależnie od szybkości Twojego połączenia internetowego. Co więcej, dodatkowo zabezpieczasz się przed potencjalnymi awariami zasilania czy usterkami Twojego komputera.

FP Markets

ODBIERZ PREMIĘ

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O XM

Trader's Area
Trader's Area tworzymy z pasji do rynków finansowych i tradingu online. Tym zajmujemy się na co dzień i w tym jesteśmy najlepsi. Nasz cel jest jasny – dostarczyć Ci najbardziej sprawdzonych narzędzi, które wykorzystasz w swoim tradingu. Mamy nadzieję, że zainspirujemy Cię, uwolnimy Twój potencjał i przyczynimy się do Twojego sukcesu w inwestowaniu na rynkach finansowych. Wierzymy, że dzięki tradingowi online będziesz w stanie zrealizować swoje marzenia i wyznaczone cele.